18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
longlong7 2017-04-18, 12:10 11
Widać że petru jet dopisane, co nie zmienia faktu
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2017-04-18, 12:11 4
Wole Petru niż Kaczku
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-18, 12:18 10
@up
To jak pisanie, że wolisz utonięcie niż spłonięcie.
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-04-18, 12:25 28
pazuzu napisał/a:

Wole Petru niż Kaczku


Chciałbyś żeby piesek banksterów i różnych podobnych Sorosów, sprowadzał tu imigrantów i wprowadzał unijny homobolszewizm? Świetny wybór! ...ale nie łatwiej zamieszkać w Marsylii, Sztokholmie czy Paryżu?
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2017-04-18, 12:44 11
janlew napisał/a:


Chciałbyś żeby piesek banksterów i różnych podobnych Sorosów, sprowadzał tu imigrantów i wprowadzał unijny homobolszewizm? Świetny wybór! ...ale nie łatwiej zamieszkać w Marsylii, Sztokholmie czy Paryżu?



Ty tak serio ???
banksterzy,sorosy,imigranci homobolszewicy ja pierdole jeszcze tylko o żydach, satanistach i rowerzystach wege nic nie wspomniałeś

Zgłoś
Avatar
janlew 2017-04-18, 14:16 12
pazuzu napisał/a:

Ty tak serio ??? banksterzy,sorosy,imigranci homobolszewicy ja pierdole jeszcze tylko o żydach, satanistach i rowerzystach wege nic nie wspomniałeś


No sorry ale nie jest żadną tajemnicom że w komisjach i władzach UE siedzą jawni bolszewicy, marksiści i trockiści. Na zachodzie w ogóle się z tym nie kryją. To u nas jest to zakazane ustawowo, w Holandii Lenin wychodzi na znaczkach, wystarczy więc poczytać.
A co do Petru to nie jest prawdą że nawet politycy PO mówią o Petru "rumun balcerowicza"?
Nie jest prawdą że jest on twarzą KODu?
Nie jest prawdą że Petru pracował już dla Banku Światowego(World Bank), IMF (wyciek z WikiLeaks), Bank BPH – tak, ten sam, który był zamieszany w słynną w latach 1990. aferę FOZZ jako Bank Handlowy?
Nie jest prawdą że promującą KOD i Petru, Agorę, kupił i sponsoruje Soros? (To samo z fundacją Batorego)?
....sorry ale jak Petru nie jest na bansterskiej smyczy to ja nie wiem kto jest.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2017-04-18, 15:36 4
@pazuzu

Dobrze się czujesz?

Pytam serio, bo nie wie mczy trolling czy coś innego
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2017-04-18, 15:49 2
Nikczemny_Płód napisał/a:

@pazuzu

Dobrze się czujesz?

Pytam serio, bo nie wie mczy trolling czy coś innego



Nie jestem fanem petru ale jak mam wybrać to wole jego niż kaczyńskiego
Zgłoś
Avatar
czarnykun 2017-04-18, 16:24 2
A ja Wam życzę tego zeby was było stać na to zeby jebac polityke. Janlew nie bedzie mial z kim wdawac sie w dyskusje i moze stad spierdoli.
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2017-04-18, 16:53 3
@janlew

No Petru jest chujowy. Kaczka też. Rozjebało to Twój prawicowy mózg? Czy świat dla Ciebie jest czarno-biały trollu jeden? Czy jeśli w Twoim zjebanym mniemaniu nie lubię Kaczyńskiego to automatycznie uwielbiam Petru? To jest w Twoim małym prawicowym mózgu? Swoją drogą wyzywanie tych cieciów z władz i komisji UE od żydów i komunistów w momencie, kiedy cały nas rząd jest postkomunistycznym ścierwem pomieszanym z żydowskim gównem jest conajmniej nie na miejscu.
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-04-18, 17:38 1
ePeeL napisał/a:

@janlew
No Petru jest chujowy. Kaczka też. Rozjebało to Twój prawicowy mózg? Czy świat dla Ciebie jest czarno-biały trollu jeden? Czy jeśli w Twoim zjebanym mniemaniu nie lubię Kaczyńskiego to automatycznie uwielbiam Petru? To jest w Twoim małym prawicowym mózgu? Swoją drogą wyzywanie tych cieciów z władz i komisji UE od żydów i komunistów w momencie, kiedy cały nas rząd jest postkomunistycznym ścierwem pomieszanym z żydowskim gównem jest conajmniej nie na miejscu.



Odłamek postkomuny w PISie, jest wprost proporcjonalny do liczby patriotów w Nowoczesnej i PO. Mały procent, inaczej by SB-kom synekur nie odbierali. Zresztą sorry ale zatrzymanie islamizacji i wyprzedaży ziemi Niemcom, to dla mnie kwestie podstawowe.
Inna sprawa że na sanacje z PISu nie głosuje, ale trzeba być stuleją umysłową żeby zamiast tego wybrać a nawet porównać do nich kogoś z "obozu zdrady narodowej", czy to folksdojczy z PO, czy palikociarzy z Nowoczesnej.
PS. Co do żydów, to mi nie przeszkadzają. Ja nie lubię jedynie trzech grup:
- międzynarodówki bankierskiej,
- ekipy od przemysłu holokaustu,
- żydokomuny,
Ludzi jak np. Norman Finkelstein, Hannah Arendt bardzo cenię.
Zgłoś
Avatar
eruaknem 2017-04-18, 18:02
Kiedyś jak kradli, to robiili to w rękawiczkach. Teraz kradną patrząc ci w oczy, z uśmiechem na twarzy mówiąc do tego "i tak gówno mi zrobisz".
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2017-04-18, 18:33
Dlaczego jeszcze nie mam mema z kobieta wpierdala popcorn?
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2017-04-18, 23:15
janlew napisał/a:



Odłamek postkomuny w PISie, jest wprost proporcjonalny do liczby patriotów w Nowoczesnej i PO.



Gościu... W PiS'ie jest tych kurew jak mrówków, tyle że są to kryptoczerwone skurwysyny. Właściwie to cała scena polityczna w dzisiejszych czasach to w 90% komuchy. Nie unikniemy tego, bo po prostu nie pozwalają nam na to czasy. Obudz się i zacznij patrzeć na swój obóz polityczny również, a nie tylko na wrogie. A co do islamizacji... Nawet jakby tu przyszli to by stąd spierdolili ze względu na brak perspektyw w tym kraju, chujowy zasiłek i na dodatek patologię i ksenofobię czającą się na każdym kroku.
Zgłoś