18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Słownik
Hrodgar • 2013-12-01, 18:30
Jeżeli kiedyś jakiś pedał zarzuci wam brak tolerancji, to odeślijcie debila do słownika j. polskiego, bo pierdolą im się pojęcia Tolerancji z Akceptacją i/lub Aprobatą.

Tolerancja - poszanowanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych.

Akceptacja - pogodzenie się z czymś, czego nie można zmienić, uznanie czyichś cech, czyjegoś postępowania za zgodne z oczekiwaniami.

Aprobata - uznanie czegoś za dobre, słuszne, godne poparcia i zgoda na to.
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-12-01, 18:42 1
Ale ja pedałów nawet nie toleruje.
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2013-12-01, 18:48 10
widziasz ja toleruje innych dopóki nie zaczynają szukać u mnie akceptacji w taki sposób bym zaaprobował to co robią i kim są
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-12-01, 19:47
Pedał wyzywający od nietolerancyjnych sam popełnia nietolerancję wg wytycznych ZSRE o nietolerancji. Lawina skarg do europejskiego trybunału lewackości na takie zachowania wpędziłaby lewaków w mega hipokryzję.
Zgłoś
Avatar
aleksiej 2013-12-01, 20:31 1
Mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach tolerancja to już tylko taki ochłap na zasadzie - no masz, ciesz się, tolerują cię, nie ma innego wyjścia... A teraz idź się wmieszać w tłum nim ci wpie*dolę. Tolerancja = opóźnienie pocisku. A szkoda.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-01, 20:42 8
Z pedałami się nie gada.
Zgłoś
Avatar
goldtigrera 2013-12-01, 21:48
dałbym tutaj tego gościa to klaszcze, ae nie wiem jak ;'c
Zgłoś
Avatar
Sets 2013-12-01, 22:29
Abstrahując od pedałów i takich tam... Ja zapraszam Ciebie do sięgnięcia po jakiekolwiek inne źródło, mówiące szerzej o znaczeniu słowa "tolerancja". Ot choćby i Wikipedia:
Tolerancja (łac. tolerantia – „cierpliwa wytrwałość”; od łac. czasownika tolerare – „wytrzymywać”, „znosić”, „przecierpieć”) – w mowie potocznej i naukach społecznych postawa społeczna i osobista odznaczająca się poszanowaniem poglądów, zachowań i cech innych ludzi, a także ich samych.

P.S. Powołując się na źródło, warto je podać. W szkołach raczej tego uczą.
Zgłoś
Avatar
Krak 2013-12-02, 9:26
Piwo za pracę u podstaw
A byłby dwa za podanie z jakiego słownika korzystałeś.
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-12-02, 10:05 1
Sets, Wikipedia jest źródłem wiedzy do klasy 3 gimnazjum, od szkoły średniej szuka się poważnych źródeł.

Krak napisał/a:

Piwo za pracę u podstaw
A byłby dwa za podanie z jakiego słownika korzystałeś.



Proszę Cię bardzo -><-.
Zgłoś
Avatar
krokiett 2013-12-02, 17:28
sadistic: bawi i uczy
Zgłoś
Avatar
Sets 2013-12-03, 17:37
Hrodgar napisał/a:

Sets, Wikipedia jest źródłem wiedzy do klasy 3 gimnazjum, od szkoły średniej szuka się poważnych źródeł.

Proszę Cię bardzo -><-.


Słownik języka polskiego to również źródło wiedzy, którym posługują się dzieci w podstawówce.
Jeżeli chcesz odnosić się do zagadnień socjologicznych, to korzystaj ze źródeł socjologicznych, a nie językowych
Zgłoś