18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
t................z 2014-03-07, 22:14 2
W Sosnowcu, bo bongman był wtedy kierowca tego krabowozu
Zgłoś
Avatar
Mrmaniek 2014-03-07, 22:16 3
CanesPL napisał/a:

Bobrowniki, to nie Śląsk, a Zagłębie Dąbrowskie.



Bobrowniki o których mowa na filmiku to Bobrowniki Śląskie które mieszczą się między Tarnowskimi Górami a Bytomiem.
Zgłoś
Avatar
ukashekk 2014-03-07, 22:28
Kurwa mać, są ewenementy co kręcą filmy fonem w pionie ale do chuja wafla do góry nogami?
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2014-03-07, 22:32 7
markop4321 napisał/a:

Kurwa niech niemcy zabiora ten śląsk w pizdu. Tylko wstyd przynoszą.



A bardzo chętnie. Wtedy byśmy mieli normalne państwo, a nie takich pierdolonych łapówkarzy, którzy dokręcają śrubę, a wszystkie ulgi zabierają. I bardzo chętnie bym patrzył jakbyście się zabijali o moje używane auto, którym ja bym się znudził, a wy byście się o taki rarytas zabijali. Polaczki.
Zgłoś
Avatar
Zawulon 2014-03-07, 22:45
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
YesImEnvy 2014-03-07, 23:39
Nagrywane stroboskopem.
Zgłoś
Avatar
cwejter 2014-03-08, 0:01 2
ślonski jest piękny <3
Zgłoś
Avatar
perczakozzz 2014-03-08, 1:00
Do takich kurewskich kaszalotów winno się z harpuna napierdalać!
Zgłoś
Avatar
olkuski 2014-03-08, 8:02 1
@fabiothethird
A jakim to prawem cały kraj musi utrzymywać nie rentowne kopalnie? Drugiej pani Thatcher nam trzeba. W ogóle te wszystkie ulgi są jakąś pomyłką.
Zgłoś
Avatar
wodzu11 2014-03-08, 10:13 7
@up

Do wszystkich niedojebów skrzeczących a nie mających pojęcia o chuj chodzi wyjaśniam:

Na linii Bytom - Tarnowskie Góry, (Przystanek Osada Jana - ten, na którym babka wysiada) kursują 2 busy: nr 19 i nr 820 + kilka innych. Tylko że 820 to autobus pospieszny, i on na niektórych przystankach nie zatrzymuje się.

I teraz babka na filmiku prawdopodobnie rzadko jeździ busem, pomyliła się , i wsiadła do pośpiesznego, który nie zatrzymuje sie przystanek wcześniej (Bobrowniki). Kierowca busa to trochę trep, bo zamiast wytłumaczyć ze tam sie ten bus nie zatrzymuje, powiedział "Tam nie ma przystanku", co jest kłamstwem, bo przystanek jest, tylko jest nieobsługiwany przez autobus tej linii, wystarczyło powiedzieć, niech wyjdzie, przejdzie na druga stronę i poczeka na 19.

No ale chuj co ja tam sie znam, lepiej pocisnąć na starszą babkę co się wkurwiła, bo typek jej ściemę puścił ;/
Zgłoś
Avatar
masterklosik 2014-03-08, 10:38
śmierdzi sosnowcem
Zgłoś
Avatar
Tamtaramtam 2014-03-08, 10:45 1
Przynajmniej na Śląsku wiedzą co to Szlezwik-Holsztyn . Elity ze stolicy uważają, że to jakiś projektant mody.
Zgłoś
Avatar
slask 2014-03-08, 11:51
Jak czytam te Zagłębiowskie komentarze aż mi się Was żal robi. Jak zawsze pokazujecie klasę zagłębiacy Je*!$i Macie wielki problem bo zazdrościcie nam! Mam nadzieje ze w końcu bedzie ta autonomia wtedy sie zesracie patrząc jak sobie sami dobrze radzimy i jebiemy was wszystkich. Głównie sosnowiec! Szkoda że ja nie nagrywam was wspaniałych zagłębiaków w autobusach i innych srodkach komunikacji. To jest czysta chamówa!
Zgłoś
Avatar
olkuski 2014-03-08, 12:21
@up
Chciał bym to zobaczyć. Jeżeli dojdzie do jakiejkolwiek secesji reszta kraju zacznie sprowadzać o połowę tańszy węgiel z Ukrainy. I już widzę jak Niemcy są chętni ładować miliony w wasze wydobycie aby to się kupy trzymało.
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-03-08, 14:56
Co się dziwicie pewnie przyjechała z mazowieckiego, albo świętokrzyskiego, tego chamstwa na Śląsku jest pełno, nie znają technologii i pewnie jak zobaczyła cywilizację, dobrobyt i latarnie przy drodze to ją zamurowało i nie wcisnęła przycisku "STOP" przed jej przystankiem na żądanie, jeśli w ogóle wiedziała, że trzeba guzik nacisnąć, żeby kierowca busa się zatrzymał, pewnie myślała, że to kurwa jakiś alarm skaranie boskie z tą hołotą..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie