18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
ślunskie plakaty filmowe
Shavot • 2013-12-19, 13:57
Przeróbki plakatów filmowych (zachodnich i polskich) na gwarę ślunskom
zaj*bane, nie moje





















Ukradłem z serwisu repostuj, nie będę wycinał podpisów bo nie jestem pedau z kwejka i pociąłem też w kradzionym fotoshopie

reszta w komanatrzu

















nudzę się pracy, a co. (nie, nie państwowa)
Zgłoś
Avatar
gwauro 2013-12-19, 14:16 6
Nie wiem co w tym śmiesznego lub fajnego. 90% tekstu nie rozumiem jak pewnie większość polaków - to tak jakby tłumaczyć na chiński albo czeski - tylko po co to tu wrzucać??
Zgłoś
Avatar
adamk800 2013-12-19, 14:29
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
szymondt 2013-12-19, 14:42 45
adamk800 chuj w dupę twojej rodzinie, a te osoby ze zdjęcia jeśli były robione na śląsku to znając życie to polska hołota która się zjechała za robotą. Na śląsku 90% to przyjezdni z całej polski :/ chuj w dupe polaką którzy zjechali się na poniemieckie tereny bo u nich nic nie było..
Zgłoś
Avatar
KociBolec 2013-12-19, 14:58 12
Ci co czepiają się śląska to pewnie mieszkają w Łodzi albo w Radomiu.
Zgłoś
Avatar
Shavot 2013-12-19, 15:00 18
gwauro napisał/a:

Nie wiem co w tym śmiesznego lub fajnego. 90% tekstu nie rozumiem jak pewnie większość polaków - to tak jakby tłumaczyć na chiński albo czeski - tylko po co to tu wrzucać??



to, że Ty jesteś ignorantem, który nie zna słowa w gwarze bazującej na niemieckim, to nie znaczy, że 90% jest tak ograniczone.

grooby napisał/a:

Ci co czepiają się śląska to pewnie mieszkają w Łodzi albo w Radomiu.



Warszawa raczej, taki sosnowiec dla "bogatych"
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-12-19, 16:21 2
bo niektorzy kurwa sa tak ograniczeni ze nie rozumia zartu albo na chama probuja flejmic cos zabawnego.
ah te gorole
Zgłoś
Avatar
Bugini 2013-12-19, 18:11 2
szymondt napisał/a:

adamk800 chuj w dupę twojej rodzinie, a te osoby ze zdjęcia jeśli były robione na śląsku to znając życie to polska hołota która się zjechała za robotą. Na śląsku 90% to przyjezdni z całej polski :/ chuj w dupe polaką którzy zjechali się na poniemieckie tereny bo u nich nic nie było..



90% sląska przyjezdni w dodatku większość to eskimosi, lód u siebie mają a tu węgiel podbierają slązaką i nic nie rozumią hołota
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-12-20, 4:05 17
Ja się uśmiałem. Dobre - nie trzeba być ze śląska, żeby zrozumieć tytuły (a można poszukać - Google motherfucker, do you use it?), które nie są wiernymi tłumaczeniami. Poza tym chuja prawda, że gwara wywodzi się z niemieckiego. Są zauważalne też wpływy czeskie i częściowo słowackie. W mowie tej przeważa źródłosłów słowiański. Znaczna część wyrażeń bliższa jest językowi staropolskiemu niż współczesnej polszczyźnie, jak mówi Wikipedia wraz ze źródłami. Ale rozumiem, Sadol - tu ignoranci w modzie.
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-12-20, 11:06
beboki i kamraty kurwa
Zgłoś
Avatar
loli-pop 2013-12-20, 14:04 1
Nie ma Lyjo Fachmana
Zgłoś
Avatar
D................d 2013-12-20, 14:10 2
Dobre! Śmiechłem w chuj!
Zgłoś
Avatar
jezus90 2013-12-20, 14:14
nie kminie jedynie tego z ojcem chrzestnym,ale temat dobry sie smialem
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2013-12-20, 14:46 2
Przy Silent Hill aż się zasmarkałem
Zgłoś
Avatar
Dalione 2013-12-20, 14:48 3
Luftmysza chop zawsze niszczy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie