18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
"Smaczek" w niemieckim serialu o dzielnych nazi
o................n • 2013-06-26, 5:03
To niemcy dojebali tym razem. Kto by pomyślał, że w swoim serialu dokonają tak jawnego gwałtu na "Rudym"



Jeden z lepszych reportaży TVN.

Co na to obrońcy serialu?
Zgłoś
Avatar
zarpion 2013-06-26, 12:01 1
kurwa, żadna akcja patriotyczna, żaden polityk tak mnie nie namawia do bycia narodowcem jak te jebane nacje na około, które od lat podszczypują mnie i gotują we mnie krew. Niemcy - śmiech na sali, odwracają uwagę od problemów w swoim kraju - żeby wam tam ciapaci zrobili burdel z bundeswery szwaby jedne.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-26, 12:03 5
Ja to się dziwię dlaczego polska TVP nie zapłaci specom z Warner-Bros czy innego dużego producenta i nie nakręcą filmu jak pacyfikowano powstanie warszawskie czy ss-mani wrzucali żywce dzieci do pieców w Oświęcimiu. I niech to będzie w chuj dobry film - taki który będzie się sprzedawał na całym świecie.

To do chuja niepodobne, żeby Polacy musieli się bronić przed oskarżeniami o antysemityzm. To jest ten moment kiedy trzeba przejść do natarcia i przestać się bronić. Powinniśmy wyprodukować dwa-trzy porządne filmy które to Niemców postawią na baczność do spowiedzi.

Obrazu II WŚ NIE DA SIĘ przedstawić z Niemcami w pozytywnym świetle. Tu nawet nie ma co próbować. Wybielanie wizerunku nie bazuje na tym, że pokazuje się szwabów z dobrej strony ale pokazuje się, że Polacy byli równie źli. Może nawet gorsi bo to prostaki i kmioty.

Zobaczcie nawet postacie głównych bohaterów - za wyjątkiem Victora każdy z nich to skurwysyn[córka] idący po trupach do celu. Jest sobie taki Fridhelm - no dobre dziecko on wojny nie chciał a później napierdala do dzieci. Boże jaka ta wojna straszna jak ona skrzywdziła ludzi. No ale wszyscy na wojnie tacy byli - AK też więc właściwie to strasznie nam żal naszego biednego Fridhelma.

Każda próba wybielania się Niemców za II WŚ powinna kończyć się odpowiedzią Polski która zmusi ich do ponownego przepraszania - po to, żeby nigdy nie próbowali usprawiedliwiać swojego zachowania. Jedyny sposób w jaki mogą to osiągnąć to oczerniać Polaków.

Ach i to powtarzanie w kółko "wojna wyzwoli(/ła) w nas to co najgorsze" - prosty zabieg socjotechniczny mający przekonać widza, że to dobrzy chłopcy byli. Zawsze mówili dzień dobry, do kościoła chodzili, dobrze się uczyli. Tylko ta wojna niedobra zrobiła z nich morderców i katów. Niewinni.
Zgłoś
Avatar
MrZet 2013-06-26, 12:09 1
Poprawność polityczna w wersji polskiej.... A z Amerykanów się śmiejemy.
Jak dla mnie to mogą atomówkę wystrzelić z tego czołgu w stronę Czarnobyla, dopóki to serial a nie podręcznik od historii.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2013-06-26, 12:10
To jest tylko przykład tego że szkopy zawsze będą nas nienawidzić mimo iż wojna skończyła skończyła się pół wieku temu.
Zgłoś
Avatar
woland 2013-06-26, 12:10
SZAJBAAA napisał/a:




Nie no, jak ja uwielbiam takich idiotów
Synku masz jakieś kompleksy?
Tego że w szkole cie bili nie zaleczysz wytykaniem komuś błędów
Ale odpowiem tak co byś zrozumiał jebie mnie to!

A tu masz jeszcze co byś się mógł dowartościować:

szłęm przes gury i doliny obok plynoł sobie strómień przy strumienió siedziała dópeczka która powiedziałą rze da karzdemu byle nie miał nicka "Woland".


Po prostu wkurwiają mnie troglodyci, ot co
Ujadaj dalej, chętnie poczytam
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-26, 12:12
MrZet napisał/a:

Poprawność polityczna w wersji polskiej.... A z Amerykanów się śmiejemy.
Jak dla mnie to mogą atomówkę wystrzelić z tego czołu w stronę Czarnobyla, dopóki to serial a nie podręcznik od historii.



Tylko ten serial oglądają młodzi niemcy i może im do łba znowu trzasnąć nowy adolf skoro oni byli tacy dobrzy a to Polacy byli najgorsi i całe zło przez Polskę.

woland napisał/a:


Po prostu wkurwiają mnie troglodyci, ot co
Ujadaj dalej, chętnie poczytam



No pokaż mi ten błąd panie Miodek
I powiedz mi jeszcze że nigdy żadnego błędu nie popełniłeś hipokryto!

Edit:
Tak na szybko znalazłem (to Twoje) "haha jakiś fan krula korwina złapał "bul dupy"."

Król przez "ó" ,Korwin z wielkiej litery, ból przez "ó".

"może oni też brali udział w tej akcji co Topa? a tak serio to humor na poziomie gimnazjum specjalnego :/ "

Zdania zaczynamy wielką literą!

No i co troglodyto?
Aha tak wiem to pewnie było "specjalnie"
Zgłoś
Avatar
woland 2013-06-26, 12:26
SZAJBAAA napisał/a:


Edit:
Tak na szybko znalazłem (to Twoje) "haha jakiś fan krula korwina złapał "bul dupy"."


Nie będę czytał innych twoich wypocin, żeby szukać błędów, ale z tego co widzę, to mało ich nie jest.

A cytowanym tekstem się skompromitowałeś. Od dziś masz internet, że nie wiesz jak się pisze o "korwinie" i "bulu dupy"?

W tym moim przypierdoleniu chodziło głównie o fakt, że namnożyło się ostatnio w Polsce ćwierćinteligentów, którzy postanowili nazywać się patriotami, a nie znają oni nawet podstaw historii Polski czy też nie umieją się posługiwać językiem tak umiłowanego przez nich kraju, za to śpiewanie "raz sierpem, raz młotem" wychodzi im wspaniale To trochę smutne i śmieszne jednocześnie
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-06-26, 12:31
Roz*ebali rudego, teraz rudy roz*ebie ich !
Zgłoś
Avatar
Sates 2013-06-26, 12:38
"Nie zaczynajcie z rudym, bo afera będzie na 102"

Czy to nie jest przypadkiem jakaś wiadomość podprogowa ?

Swoją drogą ten materiał TVN-ovi jest na rękę, bo serial jest puszczany nie u nich a na TVP.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-26, 12:39
woland napisał/a:


Nie będę czytał innych twoich wypocin, żeby szukać błędów, ale z tego co widzę, to mało ich nie jest.

A cytowanym tekstem się skompromitowałeś. Od dziś masz internet, że nie wiesz jak się pisze o "korwinie" i "bulu dupy"?

W tym moim przypierdoleniu chodziło głównie o fakt, że namnożyło się ostatnio w Polsce ćwierćinteligentów, którzy postanowili nazywać się patriotami, a nie znają oni nawet podstaw historii Polski czy też nie umieją się posługiwać językiem tak umiłowanego przez nich kraju, za to śpiewanie "raz sierpem, raz młotem" wychodzi im wspaniale To trochę smutne i śmieszne jednocześnie



Wali mnie to co piszesz. Jak się już tak przypierdalasz do pisowni to pisz ZAWSZE poprawnie.
Argumenty też masz raczej kiepskie.
Nigdzie nie napisałem że znam perfect język polski i ty równieżgo nie znasz.
Jesteś typowym przedstawicielem gimbusa który nie ma nic do powiedzenia ale znajdzie jakiś jeden mały błąd (a dokładniej przypomni sobie że coś się inaczej pisało mimo że sam robi błędy) i musi to napisać bo tatuś go w nocy odwiedza i jakoś musi się wyżyć w "internetach"

No i nie odpowiedziałeś gdzie zrobiłem błąd.

No i skoro mało ich nie jest to dajesz przykłady dziewczynko
Zgłoś
Avatar
cogito69 2013-06-26, 12:51
Zauważcie że wątek z czołgiem to drugorzędna sprawa w porównaniu z tym w jakim świetle ukazali Polaków. Przedstawienie żołnierzy AK jako antysemitów jest skandalem, nie mówiąc już o zrzucaniu niemieckiej odpowiedzialności za Holocaust...
Zgłoś
Avatar
woland 2013-06-26, 14:14
Cytat:

No i nie odpowiedziałeś gdzie zrobiłem błąd.


Człowieku, robisz błąd w tak krótkim zdaniu i nawet gdy ktoś ci go wytknie, to ciągle nie wiesz gdzie go zrobiłeś? pogrubiłem ci go nawet w cytacie

Cytat:

Wali mnie to co piszesz


i dlatego ciągle mi odpisujesz?

Cytat:

Argumenty też masz raczej kiepskie.



Twoje są za to bardzo merytorczyne:
Cytat:

Jesteś typowym przedstawicielem gimbusa który nie ma nic do powiedzenia ale znajdzie jakiś jeden mały błąd (a dokładniej przypomni sobie że coś się inaczej pisało mimo że sam robi błędy) i musi to napisać bo tatuś go w nocy odwiedza i jakoś musi się wyżyć w "internetach"



Cytat:

Tego że w szkole cie bili nie zaleczysz wytykaniem komuś błędów



Cytat:

No i skoro mało ich nie jest to dajesz przykłady dziewczynko



Przeczytałem jakieś 10 ostatnich twoich postów ( przez fatalna składnię i brak znaków interpunkcyjnych więcej nie dałem rady ) i znalazłem jeszcze parę takich smaczków jak " z resztą " w kontekście, w jakim użyłeś tego słowa, piszemy go razem. Zresztą doskonale widać, że posługujesz się przeglądarką, która podkreśla błędy. Niestety nie wymyślili jeszcze takiej, która poprawi " na prawdę " i " z resztą" bo osobno te słowa są napisane poprawnie,

Na tym kończę tę dyskusję, bo nie mam już ochoty na czytanie, że tatuś mi wchodzi do łóżka albo, że bili mnie w szkole. Zresztą czego się spodziewać po człowieku twojego pokroju
Zgłoś
Avatar
sulik 2013-06-26, 14:15
ja nie ogladam tego i tyle, nie bede sie przyczynial do sukcesu finansowego tego serialu.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-26, 14:16
@woland
No i?
Nie mam pojęcia co to ma na celu ale gratuluję
Jesteś zajebisty w internecie!

Widać czytanie ze zrozumieniem Ci nie idzie.
Ale odpowiem po raz ostatni może dotrze.

Nie jestem do kurwy nędzy polonistom i robię błędy jak każdy normalny człowiek.
Tak, niejednokrotnie przeglądarka podkreśla mi błędy i je poprawiam (to coś złego?)

Czy jakiś błąd stylistyczny przeszkadza w tym o czym ktoś pisze? Nie!

Podajesz takie przykłady błędów na które 99% społeczeństwa nawet nie zwróci uwagi! Rozumiem gUra, krUl, Żeka itp. ale ty już się po prostu zwyczajnie przypierdalasz.

I mówiąc wali mnie co piszesz nie znaczy że nie bedę odpowiadał a zwyczajnie mnie to jebie i dalej będę pisał a nie spuszczał się nad postem 40 minut ze słownikiem w ręku!

"( przez fatalna składnię i brak znaków interpunkcyjnych więcej nie dałem rady )"

Ojej A z domu czasami wychodzisz? Bo wiesz na ulicach czasami kogoś osa użądli a to bardziej boli niż brak kropki czy przecinka w zdaniu.

A najlepsze jest to:

"Zresztą czego się spodziewać po człowieku twojego pokroju"

To mnie już rozbawiło

Powiadasz że każdy jest gorszy od ciebie który źle postawi przecinek? Ale pociesza mnie jedno panie humanisto Jesteś pewnie bezrobotny

Co do merytorycznej wypowiedzi, powiedz mi co wnosi do tematu twoje przypierdzlanie się do pisowni?
Zgłoś
Avatar
Toks 2013-06-26, 14:32
Spalić niemiecką ambasadę! A co? Ostatnio modne na świecie.

P.S. Oczywiście nie namawiam do przestępstwa. Ale myślę, że siedząc na Sadolu i głupio komentując raczej nic nie osiągniemy "jako Polacy".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie