18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Smerf Patriota i Wioska Smerfów Walcząca
m................0 • 2016-02-26, 17:15
Co najczęściej pisze marudny Smerf Patriota na Smerfdistic?

"Jak ja nie cierpię lewactwa"

"Czołem Wielkiej Wiosce Smerfów"

"Myślałem że Smerfetka ma kutasa"

"Jaranie się Gargamelem to ciota a Klakier to chuj"

"Teletubisie wypierdalać"

"Gumisie niech spierdalają do swojego Gumilasu, ze swoją księgą"
Zgłoś
Avatar
Chorusek 2016-02-26, 17:20 33
Ale się rozbrykałeś, przyznaj się, że dostałeś po piździe na mieście i teraz wylewasz swe żale
Zgłoś
Avatar
m................0 2016-02-26, 17:22 2
brawo Szerloku rozszyfrowałeś mnie
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2016-02-26, 17:23 80
mitrus80 napisał/a:

"Jak ja nie cierpię lewactwa"


Żadna w miarę logicznie myśląca istota nie cierpi lewactwa.
Zgłoś
Avatar
TB303 2016-02-26, 17:24 10
MaratHS napisał/a:


Żadna w miarę logicznie myśląca istota nie cierpi lewactwa.


Dokładnie tak. Bo jak wiadomo, brak logicznego myślenia jest zarezerwowany dla lewactwa
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2016-02-26, 17:26 29
@up

Wystarczy spojrzeć na to jakie poglądy głosi lewactwo. To jest tak utopijne, że tylko cymbały w to wierzą.

Pierwszy przykład - Równość.
To jest tak pojebane, że aż niemożliwe. Społeczeństwo musi być różnorodne... musi być biedota, klasa średnia i bogaci, bo to napędza, bo to motywuje i jeśli widzimy bogatego w porsche, to marzymy i robimy wszystko, aby też mieć to porsche, więc idziemy do pracy, oszczędzamy, zakładamy firmę, a jeśli wszyscy są równi... wszyscy jeżdżą tico i nie ma do czego dążyć, a jeśli zarobiłeś na lanosa to przychodzi państwo zabiera ci lanosa i daje tico, bo tego lanosa muszą spieniężyć aby dać innemu tico, bo nierobowi nie chce się pracować.
Zgłoś
Avatar
m................0 2016-02-26, 17:33 2
Dokładnie, logiczne myślenie jest zarezerwowane jest dla Smerfów w Smerfistycznej odzieży z symbolem WSW (Wioska Smerfów Walcząca), chodzących na Marsze Smerfów.
Zgłoś
Avatar
myjek 2016-02-26, 17:40 1
@up

Ahhhh Ty Mądrusiu

Ale popieram
Zgłoś
Avatar
H................R 2016-02-26, 17:55 14
Smerfy mają w swojej wiosce Mądrale który gówno wie i pierdoli różne farmazony a na sadolu mamy w tej roli mitrusa80.
Zgłoś
Avatar
TB303 2016-02-26, 17:59 3
Jedno jednak trzeba mu przyznać - potrafi wywołać gównoburzę, głównie swoją osobą
Wchodzisz i myślisz sobie: "O, mitrus założył temat i pewnie napisał coś głupiego ten marny troll". Potem ktoś odpowiada mu na post/temat, potem mitrus odpowiada odpowiadającemu i tak to idzie dalej, aż ludzie spamują postami w nieskończoność. Taki to typ
Zgłoś
Avatar
m................0 2016-02-26, 18:40 1
TB303 napisał/a:

Jedno jednak trzeba mu przyznać - potrafi wywołać gównoburzę, głównie swoją osobą
Wchodzisz i myślisz sobie: "O, mitrus założył temat i pewnie napisał coś głupiego ten marny troll". Potem ktoś odpowiada mu na post/temat, potem mitrus odpowiada odpowiadającemu i tak to idzie dalej, aż ludzie spamują postami w nieskończoność. Taki to typ



Byłbyś dobrym Smerfem jasnowidzem
Zgłoś
Avatar
weezo 2016-02-27, 1:58
Dwa gównoburzowe tematy pod rząd, aż się kurwa spuściłem ze szczęścia
Zgłoś
Avatar
khejit 2016-02-28, 12:54
MaratHS napisał/a:

@up

Wystarczy spojrzeć na to jakie poglądy głosi lewactwo. To jest tak utopijne, że tylko cymbały w to wierzą.

Pierwszy przykład - Równość.
To jest tak pojebane, że aż niemożliwe. Społeczeństwo musi być różnorodne... musi być biedota, klasa średnia i bogaci, bo to napędza, bo to motywuje i jeśli widzimy bogatego w porsche, to marzymy i robimy wszystko, aby też mieć to porsche, więc idziemy do pracy, oszczędzamy, zakładamy firmę, a jeśli wszyscy są równi... wszyscy jeżdżą tico i nie ma do czego dążyć, a jeśli zarobiłeś na lanosa to przychodzi państwo zabiera ci lanosa i daje tico, bo tego lanosa muszą spieniężyć aby dać innemu tico, bo nierobowi nie chce się pracować.



To przykre że taki model równości jako pierwszy przychodzi ci do głowy. To pewnie wina socjalistycznych reżimów które przewinęły się w historii.
Równość nie jest niemożliwa, jest tylko trudna to wyegzekwowania ze względu na skurwiałą naturę człowieka. Każdy ma równe prawo do zarobienia sobie na porsche, a jeśli ktoś na nie zapracuje a kto inny dostanie za darmo, to równości oczywiście nie ma. To nie znaczy że "musi" być biedota i cośtam się wtedy napędza, wystarczy nie kraść pieniędzy ludziom którzy je zarobili; wtedy będzie widać że niestety musisz sobie sam zarobić.
Zgłoś
Avatar
ramirezi 2016-02-28, 19:23 1
jak ja nienawidzę tej cioty mitrusa...
Zgłoś
Avatar
Vivrael 2016-02-28, 19:25 4
Problem jeszcze taki, że ogromna część ludzi tutaj na wrogów PiSu mówi lewactwo mimo, że PiS jest idealnym przykładem socjalizmu.
Zgłoś