18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
JARO666 2021-06-24, 10:51
Mega zimniutkie piwo dla gościa, który wymierzył taką karę.
Mega się uśmiałem.
Zgłoś
Avatar
arturek_w 2021-06-24, 11:13 6
Zgłoś
Avatar
kampton 2021-06-24, 14:54 1
Nowa część Fantomasa .
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2021-06-24, 15:23 5
swampman napisał/a:

kazdego kurwa picassa w dresie ktory bazgra po bloku czy innej elewacji powinno spotykac to samo.
te ich kurwa grafitti i pozal sie boze podpisy kurwa. pierdolone ofermy



spoko my o was myślimy podobnie "jebane bezmózgi bez pasji i zajawek" zaraz zaczniesz coś pierdolić, że kolekcjonujesz paski klinowe od passata i generalnie coś tam coś tam. Nie spuszczaj się chuja mnie to obchodzi, chrom Ci na bramę i bitex na ryj i wam wszystkim obrońcom 40letnich ścian z odpadajacym tynkiem też żyjcie sobie w swoich szarych ścianach, będą pasowały do waszych szarych mord i gaci. Pozdróweczki dla wszystkich Vandali. Niszczcie mienie niech was nie boli sumienie essa.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-06-24, 16:54 7
nebelwerfer, nie popłacz sie że wszyscy na was plują bo ja też;
Zgłoś
Avatar
Presty 2021-06-24, 17:07 9
nebelwerfer napisał/a:

spoko my o was myślimy podobnie "jebane bezmózgi bez pasji i zajawek" zaraz zaczniesz coś pierdolić, że kolekcjonujesz paski klinowe od passata i generalnie coś tam coś tam. Nie spuszczaj się chuja mnie to obchodzi, chrom Ci na bramę i bitex na ryj i wam wszystkim obrońcom 40letnich ścian z odpadajacym tynkiem też żyjcie sobie w swoich szarych ścianach, będą pasowały do waszych szarych mord i gaci. Pozdróweczki dla wszystkich Vandali. Niszczcie mienie niech was nie boli sumienie essa.



Mam w dupie 40-letnie bloki z odpadającym tynkiem, ale jak widzę takich chujów ktorzy mi brudzą zabytkowe, odnowione kamienice w centrum Krakowa, to mnie jasny szlag trafia. Se smarujcie kurwa betony przy dworcach albo postkomunistyczne garaże baź smietniki.

Tępe chuje potrafią zniszczyć wszystko - to na zdjęciu to kościół Na Skałce, tuż obok Wawelu, bardzo widokowe miejsce.

Takim "artystom" to bym obie dłonie tępą maczeta ujebał, a nie tylko łem pomalował.

Zgłoś
Avatar
brylant1412 2021-06-24, 17:35
jedno słowo popieram
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2021-06-24, 17:44
swampman napisał/a:

kazdego k***a picassa w dresie ktory bazgra po bloku czy innej elewacji powinno spotykac to samo.
te ich k***a grafitti i pozal sie boze podpisy k***a. pie**olone ofermy



do ORMO idealnie bys pasowal
Zgłoś
Avatar
saves 2021-06-24, 17:51
Kiedyś widziałem jak takiemu pajacowi sciągnęli gacie i opryskali jajca i dupę. Potem parę kopów i poszedł.
Zgłoś
Avatar
notak 2021-06-24, 19:41
@arturek_w

ile tego szukałem, dzięki, no i piwko
Zgłoś
Avatar
swampman 2021-06-24, 20:04 1
nebelwerfer napisał/a:

spoko my o was myślimy podobnie "jebane bezmózgi bez pasji i zajawek" zaraz zaczniesz coś pierdolić, że kolekcjonujesz paski klinowe od passata i generalnie coś tam coś tam. Nie spuszczaj się chuja mnie to obchodzi, chrom Ci na bramę i bitex na ryj i wam wszystkim obrońcom 40letnich ścian z odpadajacym tynkiem też żyjcie sobie w swoich szarych ścianach, będą pasowały do waszych szarych mord i gaci. Pozdróweczki dla wszystkich Vandali. Niszczcie mienie niech was nie boli sumienie essa.



masz zajawke po chuju jak ameba?
chodisz po osiedlach i napierdalasz czarnym sprejem na bloku "nebelwefer" i myslisz ze jestes cool i masz respect na dzielni?

chuj pol biedy jak ktos ma talent i jebnie grafitti ze szczena opada a blok jest szary i smutny jak twoje zycie...

ale tagowanie i kurwa dziela sztuki rodem z ostatnich kartek w zeszycie gimnazjalisty na scianach osiedl to z checia bym ci zrobil to samo co na filmie a na koniec puszke zaaoplikowal doodbytniczo i to nawet bez poplucia

zajawke ma kurwa... no ja pierdole kolejny niespelniony autysta

jak tak bardzo dbasz o swoj talent i koloryt na osiedlach napisz prosbe do spoldzielni i o zgode do mieszkancow ze chcesz i masz taki i sraki plan. nawet ci sciane przygotuje za wlasny kosz jak mi sie spodoba ofiaro losu...
Zgłoś
Avatar
Ryszardowo 2021-06-24, 20:43
Zostawić Papę smerfa !
Zgłoś
Avatar
pawrzy 2021-06-24, 23:03
Przesada. Przez takie coś ta osoba może umrzeć. Wdychaliście kiedyś farbę?
Zgłoś
Avatar
supermitek 2021-06-25, 2:22
swampman napisał/a:

kazdego kurwa picassa w dresie ktory bazgra po bloku czy innej elewacji powinno spotykac to samo.
te ich kurwa grafitti i pozal sie boze podpisy kurwa. pierdolone ofermy



SZTOS
Zgłoś
Avatar
yatoya 2021-06-25, 12:25
Na lakiernika to on się nie nadaje - pod uszami przyżydził.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie