18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
skywalker75 2022-11-19, 13:23 1
VeIture napisał/a:

NIE BIORĘ RENTY! Mam pełne prawo i nie pobieram z własnego wyboru.
Coś jeszcze?

To były prywatne pieniądze ludzi którzy dobrowolnie wpłacali. Nie z przymusowych podatków czy z 1% który i tak gdzieś trzeba oddać. To nie było z fundacji ani z niczego innego. Prywatnie sadole się zrzucili z własnej kasy bez przymusu bo są zajebiści.
Więc nie za bardzo trafiłeś MISIU KOLOROWY.


Ukrainie też Polacy pomagają z własnej kasy, po pierwsze prywatnie udostępniając im mieszkania, robiąc zbiórki, itp po drugie z podatków, które są naszymi pieniędzmi. I Polacy są zajebisci po pomagają swoim sasiadom w największej tragedii od końca WW2. Chuj wie czy bierzesz rentę czy nie , może teraz bo coś tam ci się nie opłaca , może będziesz brał w przyszłości, w każdym razie korzystasz z pomocy innych , naszej pomocy . I to nie dlatego że napadł cię bandyta spalił chatę i obciął nogę, nie to się stało z powodu twojej nieopowiedzialnosci , lenistwa itp. Jesteś tutaj ostatnią osobą ( poza ruskim trokami) która może krytykować pomoc dla Ukraińców
Zgłoś
Avatar
Kamklo4215 2022-11-19, 13:25 15
darek1234 napisał/a:

ruSSkie kurewstwo na Sadisticu, aż szkoda komentować. Nie oszukujmy się, wojnę na Ukrainie wzniecił zachód i zachód, włącznie z Polską, ma obowiązek dbać o ludzi, w którym kraju toczy się wojna z ruSSkimi bandytami. Tyle w temacie



Weź dobry rozbieg - rozpedź się i pierdolnij tym pustym łbem w ścianę ( najlepiej taka z której wystają pręty )
Ciekawe czy swój dom czy mieszkanie udostepniles bandzie nierobów i oddajesz im własną pensję co by pasożyty mogły w godnych warunkach wegetować na krzywy ryj od roku.... ?
Jeśli tego nie zrobiłeś i nie robisz to osiągnąłeś złoty medal w hipokryzji i byciu zjebem

Zgłoś
Avatar
_Cichy_ 2022-11-19, 13:39 12
darek1234 napisał/a:

ruSSkie kurewstwo na Sadisticu, aż szkoda komentować. Nie oszukujmy się, wojnę na Ukrainie wzniecił zachód i zachód, włącznie z Polską, ma obowiązek dbać o ludzi, w którym kraju toczy się wojna z ruSSkimi bandytami. Tyle w temacie



Polska ma dbać o Polaków , a nie o jakieś gówno ukrainskie
Zgłoś
Avatar
Dywanir 2022-11-19, 14:02 3

Polska dla Polaków ziemia dla ziemniaków

REgularna kolonizacja a nie uciekinierzy z wojny tam biedny nie uciekł na Mazurach siedzieli jak było cieplo kaska brali nastał koniec sierpnia to przepadli xD
Kabaret
Zgłoś
Avatar
darek1234 2022-11-19, 14:24 1
Niezmiernie powtarzam: ruSSkie kurewstwo na Sadicticu, a co do pierdolenia o moim niedawnym zapisaniu się na forum to właśnie przez takie ruSSkie gówno zostałem wcześniej zablokowany. Idźcie, pierdolone nacjonalistyczne łajzy walczyć na Ukrainę, wtedy zobaczycie jak to wygląda, a wygląda na to, że lepiej niech tam walczą niż w Polsce. Codziennie mam do czynienia z Ukraińcami, wiem jak się zachowują, wiem jaką traumę przechodzą, a tzw Polaczki są cwane jedynie na marszach niepodległości. Tam ich siła jest wprost nie do pokonania! Aż strach się nie bać, albo nie zesrać. Jestem Polakiem, ale gówno wiecie o tym co się dzieje, gdy komuś 24 godziny na dobę zagraża ostrzelanie, bombardowanie etc.
ruSSka swołocz weszła do państwa znacznie bardziej cywilizowanego i ktoś kto nie rozumie zachowania uciekinierów ten jest zwykłym młotem
Zgłoś
Avatar
Kamklo4215 2022-11-19, 14:25 15
Wujeked89 napisał/a:

Polska dla Polaków reszta do wora a wór do jeziora !! Mieszkam w małej miejscowości bo coś ok. 10 tys mieszkańców to teraz dwa razy więcej , wszędzie słychać to ich pierdolenie ukraińskie i panoszenie się, żądają wszystkiego za darmo" bo im się należy" , wiecznie kurwa najebani a tępe pizdy wypindrzone lepiej od modelek, pierwszeństwo ich dzieci do żłobków i przedszkoli to kurwa gruba przesada!!! A MY OBYWATELE RP NA SZARYM KOŃCU!! JEBAĆ TE KURWY!!



Dokładnie ..... Ostatnio po tej rakiecie wystrzelonej przez tych tępych osłów z ukrolandu wkurwia mnie że narracja wygląda mniej więcej tak "was bo tam biedni Ukraińcy mają wojnę i biedni ci co się im po 3 flaszce guziki pojebały i mają ludzi na sumieniu i wogole nie ich wina tylko Tuska bo ukry są takie biedne i tak nam ich szkoda że w sumie jebać tych Polaków co ich w polu rakieta rozjebała po chuj tam byli i wogole to bardziej winni od ukra co strzelał bo mogli siedzieć w domu "
Nie mogę tego słuchać jak wybielają tych tępych skurwieli...
Mam wątpliwa przyjemność mieć na zakładzie to ustrojstwo i tak na 10 ukrow zdarza się jeden co chce się nauczyć cokolwiek i chce pracować ... Reszta ma wypierdolone i tak tępe kurwy się zdarzają że dać cokolwiek nawet najprostsze prace jest wyzwaniem jak chuj - czasem obsługa miotły z łopatą to już wyzwanie - w większości jak to ścierwo coś już łaskawie robi to z prędkością nieprzekraczającą 20% tego co zwykle robi polak....
Niektórzy chodzą napuszeni jakby to my byliśmy u nich a nie oni u nas - a nie daj Boże ktoś coś temu chujstwu krzyknie zjebie czy chociaż zwróci uwagę ( nawet kierownictwo chodzi jak koło jajeczka - Polaka można jebać za byle co - ukra nieroba nie wolno bo jeszcze powie że się czuję prześladowany itd no i afera gotowa bo biedne bandery ojojojo )
Ciekawe czy jakby nas napadli to mielibyśmy takie kurwa all inclusive w Niemczech ?
Już pędzę z odpowiedzią - nie ma kurwa takiej opcji .....
Jebać Ukraińców co tutaj przyjechali siedzieć na dupie i się opierdalać ile wlezie ciągnąć za kieszeń innych bo "biedny jirij i sasha ucieklu przed wojnu i maju smutnu minu"









Zgłoś
Avatar
Insaner 2022-11-19, 14:44 11
darek1234 napisał/a:

Niezmiernie powtarzam: ruSSkie kurewstwo na Sadicticu, a co do pierdolenia o moim niedawnym zapisaniu się na forum to właśnie przez takie ruSSkie gówno zostałem wcześniej zablokowany. Idźcie, pierdolone nacjonalistyczne łajzy walczyć na Ukrainę, wtedy zobaczycie jak to wygląda, a wygląda na to, że lepiej niech tam walczą niż w Polsce. Codziennie mam do czynienia z Ukraińcami, wiem jak się zachowują, wiem jaką traumę przechodzą, a tzw Polaczki są cwane jedynie na marszach niepodległości. Tam ich siła jest wprost nie do pokonania! Aż strach się nie bać, albo nie zesrać. Jestem Polakiem, ale gówno wiecie o tym co się dzieje, gdy komuś 24 godziny na dobę zagraża ostrzelanie, bombardowanie etc.
ruSSka swołocz weszła do państwa znacznie bardziej cywilizowanego i ktoś kto nie rozumie zachowania uciekinierów ten jest zwykłym młotem



Nawet styl pisania masz jak trolle na forach. Używasz ciągle wyświechtanych haseł i zwrotów, wystarczyło spojrzeć na kilka Twoich komentarzy. Nikt piszący w sieci naturalnie i przede wszystkim nikt zdrowy psychicznie nie wstawia w każde słowo "ruSSkich" powiekszonych konkretnych liter mających podświadomie nawiązywać do SS.

Ot taka cecha charakterystyczna postów wychwalających w internecie ukrainę. Jeszcze bardzo często w zdania wplatają hasło "Oni walczą o naszą wolność" / "Po Ukrainie Rosja zaatakuje Polskę" / "Ukraińcy ratują naszą gospodarkę". To samo z tymi trollami politycznymi, którzy wstawiają wielkie litery "PO" w komentarzach w których mają przykazane aby jechać po Tusku, ewentualnie w drugą stronę wpisują hasło "PISuar". Generalnie poziom dla łysiejących 50 letnich grubych Januszy walących piwo w piwnicy i myślących, że ich życie i poglądy są cokolwiek warte W rzeczywistości to tylko bezużyteczna masa ludzka, którą określa się bardziej w skali kraju przy pomocy liczb niż konkretnych nazwisk . Masz coś płacone od posta?
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2022-11-19, 14:59 9
PoważnyDemokrata napisał/a:

Wam konfezj*by wystarczy jeden przypadek na tysiace ktore normalnie znalazly pracę lub juz wrocily na ukrainę i stajecie się typowymi ruskimi onucami
Jakoś polska patologia wam mie przeszkadza, moim zdaniem jak przyjechali ukraincy to poziom inteligencji i kultury wzrósł znacząco. Ha tfu na patusów sebków



Ja wiem, że wy, tęczowe pały lubicie się dzielić wszystkim i wszystkimi. Dlaczego? Bo jesteście nierobami bez szkoły, które liczą na pomoc z całego świata nawet dildo macie na pięciu.
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2022-11-19, 14:59
ukraińców chcieli do biedrusków ?
Zgłoś
Avatar
a................a 2022-11-19, 15:42 9
Rzygam już nimi, roszczeniowe towarzystwo, 9 miesięcy za free, zapomogi, zasiłki, +500, kurwa i co jeszcze? Do pracy niech idą.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2022-11-19, 15:47
Insaner napisał/a:

Nawet styl pisania masz jak trolle na forach. Używasz ciągle wyświechtanych haseł i zwrotów, wystarczyło spojrzeć na kilka Twoich komentarzy. Nikt piszący w sieci naturalnie i przede wszystkim nikt zdrowy psychicznie nie wstawia w każde słowo "ruSSkich" powiekszonych konkretnych liter mających podświadomie nawiązywać do SS.
Ot taka cecha charakterystyczna postów wychwalających w internecie ukrainę. Jeszcze bardzo często w zdania wplatają hasło "Oni walczą o naszą wolność" / "Po Ukrainie Rosja zaatakuje Polskę" / "Ukraińcy ratują naszą gospodarkę". To samo z tymi trollami politycznymi, którzy wstawiają wielkie litery "PO" w komentarzach w których mają przykazane aby jechać po Tusku, ewentualnie w drugą stronę wpisują hasło "PISuar". Generalnie poziom dla łysiejących 50 letnich grubych Januszy walących piwo w piwnicy i myślących, że ich życie i poglądy są cokolwiek warte W rzeczywistości to tylko bezużyteczna masa ludzka, którą określa się bardziej w skali kraju przy pomocy liczb niż konkretnych nazwisk . Masz coś płacone od posta?



Tak, ruSSkich należy kojarzyć z naziolami, bo tak się zachowują. Napadli sąsiedni kraj tylko dlatego, że stawał się coraz bardziej cywilizowany, roSSja to ruSScy, a ci co mordują niewinnych to zwykli bandyci
Zgłoś
Avatar
pain666sorrow 2022-11-19, 15:50 11
darek1234 napisał/a:

ruSSkie kurewstwo na Sadisticu, aż szkoda komentować. Nie oszukujmy się, wojnę na Ukrainie wzniecił zachód i zachód, włącznie z Polską, ma obowiązek dbać o ludzi, w którym kraju toczy się wojna z ruSSkimi bandytami. Tyle w temacie



Ty jesteś normalny? Ukrainę i Rosję powinno się uciac gruba krecha od reszty cywilizowanego świata. Już Brazylia ma się więcej godności niż te śmieci z ukrainy
Zgłoś
Avatar
szejset66 2022-11-19, 16:01
Opis sugeruje że 3 gwiazdkowy hotel to coś jak Burj al arab.
Zgłoś
Avatar
bassman 2022-11-19, 16:29 12
Ukraińcy to roszczeniowi ludzie. Ktoś naprawdę się łudził, że oni okażą wdzięczność, albo jakiekolwiek zrozumienie? Przecież to mentalność kacapska.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2022-11-19, 16:57
pain666sorrow napisał/a:

Ty jesteś normalny? Ukrainę i Rosję powinno się uciac gruba krecha od reszty cywilizowanego świata. Już Brazylia ma się więcej godności niż te śmieci z ukrainy



Pamiętaj żeby nie grać w Metro, STALKERA, Kozaków i wiele innych cudowności stworzonych przez Ukraińców, nie kupuj też pontonów i... Dobra, takie tam pierdolenie do kogoś kto nie ma pojęcia o Ukrainie. Ave
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie