18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Heliar 2022-11-19, 17:41 1
zastępca wojewody "Mieszkam 40 km od poznani i nie uważam to za bardzo uciążliwe" co za pajac. Mieszkam w Poznaniu i przejazd 20km z jednego końca na drugi koniec Poznania, to dzień w dzień to 1-1,5h komunikacją miejską około 2h. Te miasto dba tylko o pedalarzy.

Własny człowiek go wyśmiał

Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-11-19, 17:48 5
Może do roboty by państwo łaskawie poszło i wynajęło sobie mieszkanie? Jak ja nie zarobię to nie zjem więc dlaczego tam ma być inaczej?
Zgłoś
Avatar
e................s 2022-11-19, 17:53 1
Nie wiem, kurwa, jakoś moi znajomi z Ukrainy normalnie pracują tak jak ja, porobili kursy zawodowe, zapierdalają, wynajmują sobie mieszkania i nie pierdolą, nie narzekają.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2022-11-19, 18:08 4
I chuj, naczelnego banderowca sadola czyt. srajmana nie ma
Zgłoś
Avatar
czorny711 2022-11-19, 19:01 1
Haha tego brakuje jeszcze żeby to jakieś wymagania miało
Zgłoś
Avatar
stefan szufla 2022-11-19, 19:43 6
darek1234 napisał/a:

Pamiętaj żeby nie grać w Metro, STALKERA, Kozaków i wiele innych cudowności stworzonych przez Ukraińców, nie kupuj też pontonów i... Dobra, takie tam pierdolenie do kogoś kto nie ma pojęcia o Ukrainie. Ave



No rzeczywiście, w chuj cudowne rzeczy bez których nie da się żyć .
Jedyne co cudownego zrobili ukraincy to HIV który bardzo ładnie roznoszą kurwiąc się w Polsce
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-11-19, 19:56 5
Tez bym pomieszkał za darmoszke.
Gościnność się skończyła a teraz trzeba iść zapierdalac jak pracująca cześć polakow
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-11-19, 20:16 1
Bul_od_bytu napisał/a:

Może do roboty by państwo łaskawie poszło i wynajęło sobie mieszkanie? Jak ja nie zarobię to nie zjem więc dlaczego tam ma być inaczej?



eliveruss napisał/a:

Nie wiem, kurwa, jakoś moi znajomi z Ukrainy normalnie pracują tak jak ja, porobili kursy zawodowe, zapierdalają, wynajmują sobie mieszkania i nie pierdolą, nie narzekają.



Reportaż to chociaż obejrzeliście??? Do roboty to oni chodzą, przynajmniej większość. Tu o kwatery chodzi, czynsze w Poznaniu za wynajem mieszkania są od 1500, za takie normalne 2k zapłacisz, no chyba że pokój jak się uda 700, zazwyczaj od 900 się zaczyna. Ale ci ludzie są wybredni w Ikarze to chyba nic nie płacą.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-11-19, 21:20
Niech sobie idą w dal.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2022-11-19, 21:39 7
Heliar napisał/a:

Reportaż to chociaż obejrzeliście??? Do roboty to oni chodzą, przynajmniej większość. Tu o kwatery chodzi, czynsze w Poznaniu za wynajem mieszkania są od 1500, za takie normalne 2k zapłacisz, no chyba że pokój jak się uda 700, zazwyczaj od 900 się zaczyna. Ale ci ludzie są wybredni w Ikarze to chyba nic nie płacą.



A no właśnie - pracować może i pracują, ale to nie żadne uchodźctwo tylko zwykła emigracja zarobkowa. Chcą ograniczyć koszty na miejscu i przeliczają już sobie to w głowie na hrywny. Tak jak napisałeś - mieszkanie to lekko licząc 2000zł miesięcznie w Poznaniu, a tu hotelik za darmo i w centrum miasta.

Nawet jeśli dostają minimalną krajową (w co wątpię, pewnie mają więcej, ale powiedzmy że obecnie 2200~netto) to mogą sobie te zaoszczędzone 2000 doliczyć praktycznie do zarobku, czyli to tak jakby znaleźli robotę za 4k netto (o takiej pracy wielu Polaków może pomarzyć). Przypomnę jeszcze, że dostają 500+, za dziecko czyli średnio kolejne 1000 lub więcej netto miesięcznie. Rodzinny Kapitał Opiekuńczy, czyli 12 tysięcy złotych przez jeden rok dla dziecka od 1go do 3go roku życia, wyprawki po 300zł (jednorazowo) per dziecko, dopłaty do żłobków do 400zł miesięcznie i przypuszczam, że jeszcze jakieś świadczenia z różnych fundacji również otrzymują poza tym co wymieniłem. To wszystko z NASZYCH PODATKÓW.

Protestują, bo mają również ZA DARMO zamieszkać ale 30 kilometrów dalej. No wiecie, trzeba będzie bilet miesięczny opłacić.. mniej kasy na imprezowanie. Jakoś mi ich nie szkoda. Ile jest Polaków żyjących w skrajnej biedzie, którzy mogą pomarzyć o dobrych warunkach mieszkaniowych. Ilu starszych ludzi w naszym kraju siedzi w mieszkaniach z piecykiem węglowym w samotności i 5 stopniach przy większych mrozach zimą..
Zgłoś
Avatar
Wróciłam 2022-11-19, 22:08 3
Powrzucać granaty , wybić banderowców
Zgłoś
Avatar
maveric666 2022-11-19, 22:21 4
ukropy won !!
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-11-19, 23:30 8
Te ukry też w ramach wdzięczności rozpierdolą ten hotel przed opuszczeniem?

Jak się wschodnim dzikusom coś nie podoba, to niech wypierdalają do siebie ruskie rakiety w czapki łapać!
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2022-11-20, 0:27 1
Chwała wolnej Ukrainie . Jebać psów bolszewickich i Putlera .. atomem

mit2 napisał/a:

Te ukry też w ramach wdzięczności rozpierdolą ten hotel przed opuszczeniem?
Jak się wschodnim dzikusom coś nie podoba, to niech wypierdalają do siebie ruskie rakiety w czapki łapać!



W rozpierdalaniu domów na zachodzie królują Polacy i Rumuny .



Insaner napisał/a:

A no właśnie - pracować może i pracują, ale to nie żadne uchodźctwo tylko zwykła emigracja zarobkowa. Chcą ograniczyć koszty na miejscu i przeliczają już sobie to w głowie na hrywny. Tak jak napisałeś - mieszkanie to lekko licząc 2000zł miesięcznie w Poznaniu, a tu hotelik za darmo i w centrum miasta.
Nawet jeśli dostają minimalną krajową (w co wątpię, pewnie mają więcej, ale powiedzmy że obecnie 2200~netto) to mogą sobie te zaoszczędzone 2000 doliczyć praktycznie do zarobku, czyli to tak jakby znaleźli robotę za 4k netto (o takiej pracy wielu Polaków może pomarzyć). Przypomnę jeszcze, że dostają 500+, za dziecko czyli średnio kolejne 1000 lub więcej netto miesięcznie. Rodzinny Kapitał Opiekuńczy, czyli 12 tysięcy złotych przez jeden rok dla dziecka od 1go do 3go roku życia, wyprawki po 300zł (jednorazowo) per dziecko, dopłaty do żłobków do 400zł miesięcznie i przypuszczam, że jeszcze jakieś świadczenia z różnych fundacji również otrzymują poza tym co wymieniłem. To wszystko z NASZYCH PODATKÓW.
Protestują, bo mają również ZA DARMO zamieszkać ale 30 kilometrów dalej. No wiecie, trzeba będzie bilet miesięczny opłacić.. mniej kasy na imprezowanie. Jakoś mi ich nie szkoda. Ile jest Polaków żyjących w skrajnej biedzie, którzy mogą pomarzyć o dobrych warunkach mieszkaniowych. Ilu starszych ludzi w naszym kraju siedzi w mieszkaniach z piecykiem węglowym w samotności i 5 stopniach przy większych mrozach zimą..



Wolny kraj . Kazdy ma prawo protestować
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-11-20, 0:40 10
skywalker75 napisał/a:

Misiu kolorowy, żeby ciebie ktoś nie nazwał pasożytem wyłudzającymi rentę, jak ci się nie podoba altruizm Polaków zawszę możesz oddać kasę na sztuczną girę i przekazać ją na stypendium dla jakiegoś naprawdę potrzebującego i zdolnego dzieciaka

neo001 napisał/a:

Ta ruskie onuce. Pamiętaj że większość co nie włazi wam banderom w tyłek nie jest z rosji!

Mentalnie jest z rosji a wielu pewnie i fizycznie



Zamknij japę cwelu banderowski. Jak ty Nas Polaków wkurwiasz na sadolu.... Wypierdalaj b ronić swojej UPAdliny na stepy z kałachem a nie ferment robic na sadolu. Ty ukrowska ONUCO !!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie