18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Śmieć znęca się nad bezdomnym
B................n • 2014-07-19, 1:58
Oczywiście Rosja. Jakiś śmieć znęca się nad bezdomnym spryskując go gazem pieprzowym. Jakby ten człowiek już od życia nie dostał.



Wiem, że to sadol, ale wkurwiają mnie rzeczy tego typu.

P.S. po tagach nie znalazłem.
Zgłoś
Avatar
Dawid_Stulejka 2014-07-19, 2:07 6
Ta ruska kurwa powinna zawinąć.
Zgłoś
Avatar
THCZaro 2014-07-19, 2:08 1
Na stówę koleś przechodzi tędy bardzo często bo po gazie raczej nic nie widzi a wie jak scieszka prowadzi
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2014-07-19, 2:22 7
Czasami sadol podnosi mi ciśnienie...
Zgłoś
Avatar
P................r 2014-07-19, 3:14 38
A mnie to ubawilo w chuj Pan Patologia momentalnie wytrzezwial jak gazem po slepiach dostal... Pewnie chodzil pijany mu pod oknami, krzyczal,szczal i wkurwial az sie doprosil.
Zgłoś
Avatar
illuminati220 2014-07-19, 3:21 4
Bezdomny zawszę może podjąć jakąś pracę. Ale on ma w dupie wszystko , chleje za darmo i chuj. Powinno się ich tępić , gaz pieprzowy to za mało.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-07-19, 7:18 11
Eksperty sadolowe... to nie gaz pieprzowy tylko tzw. gaz obezwładniający albo gaz paraliżujący.

Wiem bo za gówniarza kupiłem sobie takie coś na stadionie X lecia w warszawie i sobie w ryja psiknąłem z kolegami.

"EKSPERTĘ JESTĘ": gaz pieprzowy (też sobie w ryja strzelałem nim) zostawia osad w kolorze brązowym po psiknięciu a ten na filmiku wygląda jak zwyczajny rozprężający się bezbarwny gaz.

Z dwojga złego wolałem dostać po ryju pieprzowym niż takim bo po tym ledwo co dało się oddychać i były problemy z wzięciem oddechu.

Poza tym to na bank nie jest bezdomny tylko osiedlowy pijak.
Zgłoś
Avatar
Tco 2014-07-19, 10:54
Tytul tematu raczej wprowadza w blad. Jak dlamnie gazem po mordzie dostal nacpany koles, ktory rozkoszowal sie swoja faza. Nie koniecznie musial byc to bezdomny, dlatego stawiam piwko
Zgłoś
Avatar
B................n 2014-07-19, 11:33 11
illuminati220 napisał/a:

Bezdomny zawszę może podjąć jakąś pracę. Ale on ma w dupie wszystko , chleje za darmo i chuj. Powinno się ich tępić , gaz pieprzowy to za mało.



Jesteś jakiś upośledzony. Kto zatrudni bezdomnego? Tępić to powinno się pajaców Twojego pokroju.
Zgłoś
Avatar
arturo1988 2014-07-19, 13:52 1
A kurwa skąd wiecie że to bezdomny ?? Dzieci wyjdzcie na dwór na swieże powietrze i przestancie wierzyć we wszystko co jest w internecie napisane.
Zgłoś
Avatar
Charles_Manson 2014-07-19, 18:03
Widać że napierdolony jak chuj, pewnie piłował pizde pod oknem i srał pod śmietnikiem to dostał za swoje. Mnie tam rozbawiło.
Zgłoś
Avatar
Q................c 2014-07-19, 23:12
Właśnie, gdyby ktoś mi sie pod oknem po nocach wydzierał i srał na klatkę też by dostał gazem, kto wie czy autorowi filmu tak się własnie nie działo?
Zgłoś
Avatar
disturbed666 2014-07-19, 23:22 2
to niech zapierdalala do roboty a nie tak placzecie o tych bezdomnych, ktory kazdy z nich to chlejus jebany, do toboty i tyle kurwa chuj
Zgłoś
Avatar
d................t 2014-07-19, 23:39 1
Dawid_Stulejka napisał/a:

Ta ruska kurwa powinna zawinąć.



Nie dokończyłeś :

Cytat:

Ta ruska kurwa powinna zawinąć się w dywan.

Zgłoś
Avatar
m................z 2014-07-20, 0:21 3

On nie dostał od życia tylko takie życie sobie wybrał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie