18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
Śmierć na komisariacie
C................O • 2017-05-20, 22:22
Wstęp do materiału dziennikarskiego śledztwa Superwizjera Tvn, dot. tajemniczej śmierci 25-latka (Wrocław, 2016). Okazało się że pomyłkowo zatrzymany chłopak umiera po wizycie na komisariacie.
Tvn posiada mocne dowody dot. tej sprawy jak i okoliczności pobocznych.



Oceńcie sami, najlepiej po obejrzeniu całości materiału.
Całość materiału dla zainteresowanych w źródle poniżej:
tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/smierc-w-komisariacie-we-wroclawiu-...
Zgłoś
Avatar
doopa 2017-05-21, 15:00 11
każdego może trafić, bo będziesz podobny do jakiegoś marginesu..
Zgłoś
Avatar
buoba 2017-05-21, 15:08 5
To co zrobili policjanci to było totalne przegięcie, ale sama ofiara nie była taka święta, jak to w mediach pokazują. Typ był poszukiwany za wielokrotne oszustwa. Co nie tłumaczy oczywiście 'egzekucji'.
Zgłoś
Avatar
c................i 2017-05-21, 15:21 1
Szkoda chłopaka
Zgłoś
Avatar
lewyskank100g 2017-05-21, 15:24
kulka w łeb dla każdego z policjantów, nic więcej
Zgłoś
Avatar
kogut117 2017-05-21, 15:46
Skoro policja wie, że w przypadku trudnego pacjenta można wezwać pogotowie aby podali coś uspokajającego to pierwszy błąd nie wezwano.
Dwa widzieli, że gość jest jakiś przyćpany. A jak przyćpany to pakowanie go paralizatorem nie pomoże mu zwalczyć leków. Serce nie wytrzymało. Adrenalina, prochy i ładowanie gościa paroma tysiącami woltów aż serce przestało bić.
Za nagrywanie chujowej akcji wpierdol w toalecie. Cudownie jest być świadkiem. Nagrać i odrazu wysłać do kogoś film. Teraz po tej akcji człowiek będąc świadkiem lepiej spojrzy na bycie świadkiem. Telefon -> nagranie -> wysyłka mailem czy fb do kogoś i potem mogą sobie wyrywać - gąski na rynku we wrocławiu.
Zgłoś
Avatar
Madafakerski 2017-05-21, 16:08
A pamiętam jak rok temu pisaliście, że dobrze tak typowi...
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-05-21, 16:11 6
vojtasopole napisał/a:


Nie ważne czy to był Sebix, żul czy inny typ. Zginął człowiek.



Sebix to nie człowiek. Wyrwali chwasta.
Zgłoś
Avatar
p................a 2017-05-21, 16:31 3
Hehe nagonka medialna już kwitnie a potem się okaże, że to żaden święty, tylko kolejny dresiarz wyklęty.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-05-21, 16:57 1
chili-chili napisał/a:

Szkoda chłopaka


Też tak myślałem na początku, ale jak się okazało, że to jakiś sebix, to od razu zmieniłem zdanie o 90 stopni
Nie o 180 - nie jestem na tyle skrajny.
Zgłoś
Avatar
buenos11 2017-05-21, 16:58 9
FunkcjoJanusze kurwa
Zgłoś
Avatar
sumka 2017-05-21, 17:19 1
tranzystor napisał/a:



Obiektywnie można patrzeć, jak się chociażby zapoznało z tym tendencyjnym reportażem. Nie domyślam się, że był naćpany, bo to wykazało badanie toksykologiczne ciała (pod koniec reportażu informacja). Był naćpanym Sebixem, bo nawet z dyskoteki go wyjebali (na pewno za niewinność). Nie gnębili go skutego, tylko czekali aż się uspokoi, ale on naćpany sobie wkręcił i darł ryja, żeby go puścili - no w sumie zła policja, dlaczego Sebka nie wypuścili jak ich grzecznie prosił.



Tendencyjne to jest twoje pierdolenie jaki to sebix zły to można go spalić w piekle nawet bez sądu. Jesteś niezłym debilem jeżeli nie rozumiesz że cokolwiek by sebix nie zrobił to nie uzasadnia znęcania się nad nim w żaden sposób. Wiem że w internecie to możesz zgrywać chojraka ale kiedyś nawet przez pomyłkę możesz się znaleźć w sytuacji sebixa i spanikować lub w chuj innych rzeczy może się wydarzyć i nie chciał byś by cie dusili i napierdalali taserem jak leżysz skuty w toalecie bez spodni. To samo tyczy się nagrywających, mam nadzieję że dochodzą odszkodowań w sądzie za bezzasadne aresztowanie i konfiskatę mienia.
Zgłoś
Avatar
lapps 2017-05-21, 18:31
buoba napisał/a:

To co zrobili policjanci to było totalne przegięcie, ale sama ofiara nie była taka święta, jak to w mediach pokazują. Typ był poszukiwany za wielokrotne oszustwa. Co nie tłumaczy oczywiście 'egzekucji'.



za jakie konkretnie oszustwa byl poszukiwany?
Zgłoś
Avatar
Swka 2017-05-21, 18:35 1
chuj w to czy typ był naćpany czy też nie, w kiblu w kajdanach był bezbronny, a "stróże prawa" postąpili w sposób nie do wyobrażenia... potraficie tylko pierdolić jakieś swoje zjebane filozofie jeden z drugim. A weźcie się kurwa zamknijcie wszyscy na chwile i postarajcie się siebie wyobrazić w takiej sytuacji na miejscu Igora. Też byście pierdolili te swoje pojebane mądrości? No kurwa raczej nie. To jest dowód że tak się dzieje wszedzie, a skutek śmierci zdarza się raz na jakiś czas, a Ci co wychodzą na pewno mają ostrą traume (oprocz spierdolin sebixowych, ktorzy chyba mają na to fetysz bo często wracają pokraki). Wracając do tematu: tak jak Igora, można karać tylko i wyłącznie pedofila, gwałciciela i morderce koniec kropka. A nie za byle co, bez upewnienia się.
Zgłoś
Avatar
A................r 2017-05-21, 18:40 5
mówią mógł się nie stawiać!
ludzie jeżeli typy gniotą cię kolanem nie możesz złapać powietrza to jak tu się nie bronić !!! jak nie krzyczeć? to jest naturalny odruch a te świnie w mundurach powinni odpowiedzieć za brutalne zabójstwo
to się dzieje coraz częściej cwaniaczą bo dali im taką władzę
Zgłoś
Avatar
radomiak1989 2017-05-21, 18:43 8
Sebix nie Sebix, naćpany czy nie nacpany najebany jak szpak czy trzeźwy jak świania, to nie ważne. ważne jest to że od momentu zatrzymania go, całą odpowiedzialność za niego ponosi policja , tylko i wyłącznie policja, i to czy był karany czy był poszukiwany też nie jest wazne, bo przed zatrzymaniem może i był napćapny , najebany, ale był żywy io to sie liczy. Tak jak z ta Magda z Egiptu , arab zamiast postawic jeszcze ze 3-4 drinki to poszedł na łatwize, a jak wiadmo i tak by mu dała i tak tylko fakt msuaił by jej kuspic ejszcze ze 3 drikni, ale za 3 lata moze bym ja albo ty gdzies p[spotkali i ja dymali , tak dzisiaj?> mozna tylko strzelić pamięciowe, a i wyjebane mam w te błedy co zorbiłe, podkreśla mi mn aczerowno, w chuju mam v, bo jest neidizlea a DZIEŃ SIWĘTY trzeba ŚWIECIĆ, CHUJ W DUPE PO SZYJE MORDERCOM
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie