18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Śmierć na komisariacie
C................O • 2017-05-20, 22:22
Wstęp do materiału dziennikarskiego śledztwa Superwizjera Tvn, dot. tajemniczej śmierci 25-latka (Wrocław, 2016). Okazało się że pomyłkowo zatrzymany chłopak umiera po wizycie na komisariacie.
Tvn posiada mocne dowody dot. tej sprawy jak i okoliczności pobocznych.



Oceńcie sami, najlepiej po obejrzeniu całości materiału.
Całość materiału dla zainteresowanych w źródle poniżej:
tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/smierc-w-komisariacie-we-wroclawiu-...
Zgłoś
Avatar
sakosa 2017-05-21, 19:08
Kurwa mać ludzie co wy pierdolicie. Koleś mógłby być naćpany, pijany czy chuj wi co jeszcze. Ale napierdalanie kogoś paralizatorem przez kilkanaście minut świadczy o zrytej psychice policji. Nie dość, że gościa dusili, to po takiej dawce paralizatorem, to nie dziwne, że gościu zszedł. Te kurwy tylko pokazały, jak zjebane głowy mają, bo nikt normalny nie mógłby odjebać czegoś takiego. Jeśli taki człowiek pracuje w policji, to potem się nie ma co dziwić, że nikt nie ma do nich szacunku ....
Zgłoś
Avatar
B................k 2017-05-21, 19:46 2
radomiak1989 napisał/a:

Sebix nie Sebix, naćpany czy nie nacpany najebany jak szpak czy trzeźwy jak świania, to nie ważne. ważne jest to że od momentu zatrzymania go, całą odpowiedzialność za niego ponosi policja , tylko i wyłącznie policja, i to czy był karany czy był poszukiwany też nie jest wazne, bo przed zatrzymaniem może i był napćapny , najebany, ale był żywy io to sie liczy. Tak jak z ta Magda z Egiptu , arab zamiast postawic jeszcze ze 3-4 drinki to poszedł na łatwize, a jak wiadmo i tak by mu dała i tak tylko fakt msuaił by jej kuspic ejszcze ze 3 drikni, ale za 3 lata moze bym ja albo ty gdzies p[spotkali i ja dymali , tak dzisiaj?> mozna tylko strzelić pamięciowe, a i wyjebane mam w te błedy co zorbiłe, podkreśla mi mn aczerowno, w chuju mam v, bo jest neidizlea a DZIEŃ SIWĘTY trzeba ŚWIECIĆ, CHUJ W DUPE PO SZYJE MORDERCOM



Zgodzę się co do "sebixa" był żywy a teraz już nie jest. Wina Policji.
A co do Magdy Żuk to sprawa ma wiele wątków i co rusz dochodzą nowe atrakcje. Choć by takie: Magda mogła być mułem narkotykowym, mogła zostać sprzedana przez Markusa - to jakiś Niemiec, sam Rudkowski może być w to zamieszany i swoją "autorytetem" che pomóc ukręcić łeb sprawie. Prowadził już wcześniej podobną sprawę, której nie wyjaśnił. A cyrk jaki robi koło siebie jest co najmniej dziwny.
Zgłoś
Avatar
Yamakashi07 2017-05-21, 20:27
Nie jestem JP pajacem ale za to co zrobili to powinni w ten sam sposób skończyć, najpierw ich podgotować paralizatorem, a później zakopać na śmierć, przecież to jest chore.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2017-05-21, 21:03 4
Noniesondze napisał/a:

Już myślałem, że będzie kolejny dramatyzowany film wrzucony przez jakiegoś "JP Sebusia". Taka niespodzianka..
Wypatroszyć takie kurwy..

Część druga:
tvn24.pl/smierc-igora-stachowiaka-oswiadczenie-policji-i-prokuratury,7...



Powiem tak...jak zawsze byłem obojętny i starałem się sprawiedliwie osądzać tego typu akcje, bo w większości przypadków Sebixy sami prowokowali psiarnie. W większości przypadków zawsze byłem bardziej po stronie Policji, jednak teraz uważam, że powinni chujów dla przykładu odjebać z całymi rodzinami. Dlaczego z rodzinami!? A żeby się takie patologie przypadkiem dalej nie rozmnażały.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-05-21, 21:17 2
I dobrze, nie będzie siedział w celi i żarł za nasze pieniądze.
Zgłoś
Avatar
A................s 2017-05-21, 21:18
Kolor skóry przypadkowy.
Zgłoś
Avatar
BrainOsw 2017-05-21, 21:23 8
Tylko pamiętajcie tu nie chodzi o to, że był naćpany, tu chodzi o to, że wyglądał do kogoś podobnie i za to umarł, osoby które stoją na czele prawa dopuściły się zabójstwa z premedytacją, tortur, zorganizowanej grupy przestępczej i próby zacierania śladów. Zwykły kowalski odrazu trafiłby na sanki, a następnie na dożywocie, a oni nawet na dołek nie trafią. Sprawa ucichnie, policjantów przeniosą gdzieś daleko za nasze pieniądze, zamiast wsadzić kurwy w dyby, ustawić strażników i niech lud robi co chce, a takiego delikwenta podtrzymywać przy życiu jak najdłużej. To jest niedopuszczalne, żeby osoba która stoi na czele prawa, je łamała, a co dopiero zacierała ślady. Jedno złamanie prawa i out z policji dożywotnio. A sądy i prokuraturę wyjebać na zbity pysk i zatrudnić nowych młodych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Bohdansk 2017-05-21, 21:35 1
Aż człowiekowi marzy się samosąd. Podjechać pod takiego jak będzie po cywilu do samochodu i zobaczyć jak on znosi takie rażenie prądem.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2017-05-21, 21:39 9
AleDlaczego napisał/a:

I dobrze, nie będzie siedział w celi i żarł za nasze pieniądze.


A Ty tak serio, czy masz niedojebanie mózgowe na poziomie ameby z BMW!?
Zgłoś
Avatar
Jajcarz 2017-05-21, 21:48 2
Normalnie bronię policji bo gardzę patusami, ale za to to policjanci którzy brali w tym udział powinni pójść do pierdla. Koleś miał pecha bo wyglądał jak przestępca, który im 2 dni wcześniej uciekł z kajdankami na dłoniach i to było jego jedyne przewinienie. Do tego masowe zacieranie śladów, które by pewnie nie wyszło na jaw, bo sprawa zaczęłaby się w sądach ciągnąć latami gdyby nie to, że to nagranie ujrzało światło dzienne.
@BrainOsW
Prokuratory i sądów w to nie mieszaj, bo to policja jest tutaj organem od początku utrudniającym śledztwo, ale co do reszty to się zgadzam.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-05-21, 21:57 1
fantomasik napisał/a:


A Ty tak serio, czy masz niedojebanie mózgowe na poziomie ameby z BMW!?



Ja jestem przeciwny utrzymywaniu więźniów z budżetu. Chcą żreć i mieć ciepło - do roboty. Niestety żyjemy w tak spierdolonym ustroju, że taki patus ma lepsze warunki niż pracujący człowiek więc im mniej ich siedzi w celach tym lepiej.
Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2017-05-21, 22:02
już słyszę jakiś nowy 'zemsty nadejdzie czas' na jego czesc
Zgłoś
Avatar
support3 2017-05-21, 22:07 1
Chcieliście państwo PISu to macie, już niedługo to samo czeka was w sądach
Zgłoś
Avatar
Matt91 2017-05-21, 22:15
Nieudolność Policji wobec zatrzymanego, a później zemsta za urażoną dumę. Chłopak ewidentnie był agresywny, to nie jest normalne zachowanie, zwłaszcza osoby niewinnej. Mogli go obezwładnić, zadzwonić po karetkę aby gość dostał środki uspokajające, zawinąć i przesłuchać. Oczywiście nie, najpierw trzeba było błaznować, potem zacierać dowody, a na komendzie grać kozaków i napierdalać taserem w chłopaka, bo przecież jak to tak można do policjantów.
Zgłoś
Avatar
magicrodek123 2017-05-21, 22:16
AleDlaczego napisał/a:



Ja jestem przeciwny utrzymywaniu więźniów z budżetu. Chcą żreć i mieć ciepło - do roboty. Niestety żyjemy w tak spierdolonym ustroju, że taki patus ma lepsze warunki niż pracujący człowiek więc im mniej ich siedzi w celach tym lepiej.



No i prawidłowo, ale oni "złapali" NIE TEGO CZŁOWIEKA, koleś był niewinny jeżeli wierzyć mediom, czaisz kurwa?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie