18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Śmierć na tankowcu
Centurion • Wczoraj 18:46
Marynarz zginął w wyniku wybuchu gazu na tankowcu - doznał złamania czaszki, uszkodzenia płuc i oparzeń obejmujących 60% ciała. Zmarł w szpitalu.

Zgłoś
Avatar
Tfujstarytotfojastara Wczoraj 20:49 3
psyhepl napisał/a:

Czaszkę da się złamać? to że może pęknąć to wiem ale złamać?



Da się. Kiedyś jebnął mnie tramwaj więc wiem.
Zgłoś
Avatar
buzka503 Wczoraj 21:04 2
Jakim cudem można mieć 60 procent ciała poparzone przez 1 sekundę ognia, nawet nie zdążył się podsmażyć
Zgłoś
Avatar
Mocade Wczoraj 21:05 1
1 260 stopni, czyżby sadolowy rekord?
Zgłoś
Avatar
barniak Wczoraj 21:35 1
Podwójny axel z potrójnym tuloopem.
Zgłoś
Avatar
RodrigoCortez Wczoraj 21:36 1
czekam na przeróbkę, typ jako śmigła helikoptera XD
Zgłoś
Avatar
desade Wczoraj 21:51 2
Zamiast spierdalać to się wygłupia
Zgłoś
Avatar
pijano Wczoraj 21:52 1
60 % ciała :O
Zgłoś
Avatar
fj_mike Wczoraj 22:09 2
Janusz_k napisał/a:

Opary, jak sam nazwa wskazuje tankowiec przewozi paliwa albo ropę, pusty zbiornik to i resztki parują.
Tak mają szczęście że tam niewiele powietrza 'weszło' do zbiornika i się tylko opary zapaliły a nie wybuchły.
Wrażenie robi ciśnienie i parcie jakie się wytworzyło że go za nogi wypchało z włazu.
Jakiego gazu? to tankowiec a nie gazowiec, one inaczej wyglądają.



To nie jest tankowiec. Wygląda na statek typu PSV - zaopatrzenie platform w różne pierduty typu woda, paliwo , płuczka. Pokład wyłożony deskami, kontener na pokładzie w prawym rogu, baszta po lewej stronie na to wskazują.
Zbiornik mógł zawierać paliwo lub inne palne badziewie (pary). Koleś najprawdopodobniej sprawdzał atmosferę przed wejściem do zbiornika lub odbywały się w nim już jakieś prace gorące. Ewentualnie przeciek z sąsiadującego zbiornika.
Zgłoś
Avatar
gdfgdf Wczoraj 22:18 1
zakręcony gościu, jednakże bardzo pozytywny
Zgłoś
Avatar
croyna Wczoraj 23:11 1
kiedy on się zdążył oparzyć na 60% powierzchni? a druga rzecz, nie było pionizacji to nic dziwnego, że umarł
Zgłoś
Avatar
nastarkill Wczoraj 23:49 1
Leżałem kiedyś w szpitalu z gościem , co pracował przy serwisowaniu zbiorników na paliwo. Jeździł na wózku odkąd wybuch oparów po otwarciu włazu nie wyrzucił go kilkanaście metrów dalej. Mówił że byłoby dalej i wyżej jeśli nie odbilby się od dachu wiaty.
Zgłoś
Avatar
hitmeme Dzisiaj 0:00
Enerdżilandja się tu odjebała.
Zgłoś
Avatar
Apple666 Dzisiaj 0:51
Nie musicie dziękować 🤣

Zgłoś
Avatar
mauser Dzisiaj 1:15
jebło , to jebło .Na huj drążyć
Zgłoś
Avatar
Don_cziczi 16 minut temu
Widać że jakiś dobry cyrkowiec, w czasie lotu ściągnął koszulkę, spodnie i buty, jak by ustał przy ladowaniu noty marzeń gwarantowane
Zgłoś