18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne

"Tak doszło do śmiertelnego wypadku na Woronicza na Mokotowie, w którym zginęły dwie piesze, a 4 osoby zostały ranne, w tym 3,5-letnie dziecko, które jest w stanie ciężkim."
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-08-13, 23:55
Sadek90 napisał/a:

Prawko wygrałeś w chipsach? Chłop zapierdala przez miasto ponad limit, nie ma uprawnień do kierowania pojazdem, a Ty mówisz, że winę ponosi babka, która przechodziła przez pasy xD ?



Przecież to kacap a u nich tak jeżdżą . Mało to filmów było na Sadisticu.
Zgłoś
Avatar
Sadek90 2024-08-13, 23:56 1
Siriuz napisał/a:

Może to dobry moment, żeby przypomnieć sprawę Hajto, którzy za zabicie pieszej na pasach dostał karę 7 tyś zł i zakaz prowadzenia pojazdów na rok, albo Sebastiana M. który spalił rodzinę i do dzisiaj wygrzewa się na leżaczku w Dubaju
A co ma do tego fakt czy miał uprawnienia czy nie i czy przekroczył prędkość? Kurwa. Jechał prosto swoim pasem a durne babsko wyskoczyło zza autobusu i jeszcze podbiegło pod maskę. Jakim cudem Ty się jeszcze uchowałeś skoro nie znasz podstawowych zasad bezpiecznego przekraczania jezdni?



Jak to, co ma do tego fakt, czy miał uprawienia, czy nie xD ? Zacznijmy od tego, że jego na tej drodze nawet nie powinno być.

Po drugie, prędkość nie ma znaczenia? Oczywiście, że ma, bo gdyby jechał z dopuszczalną prędkością, to może i by stuknął w babę, ale nie staranowałby przystanku zabijając przy tym kolejne osoby.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-13, 23:58
Sadek90 napisał/a:

Prawko wygrałeś w chipsach? Chłop zapierdala przez miasto ponad limit, nie ma uprawnień do kierowania pojazdem, a Ty mówisz, że winę ponosi babka, która przechodziła przez pasy xD ?


Towarzysz Dupov ma białoruskie prawo jazdy. Znalezione w ziemniakach czy jak kto woli w jego nowym języku ojczystym w бульба.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-14, 0:01
Sadek90 napisał/a:

Jak to, co ma do tego fakt, czy miał uprawienia, czy nie xD ? Zacznijmy od tego, że jego na tej drodze nawet nie powinno być.
Po drugie, prędkość nie ma znaczenia? Oczywiście, że ma, bo gdyby jechał z dopuszczalną prędkością, to może i by stuknął w babę, ale nie staranowałby przystanku zabijając przy tym kolejne osoby.



No tak, bo jakby miał uprawnienia to by zatrzymał się w miejscu I tak pewnie jechał ze 20km/h ponad limit, rzeczywiście to wsyzstko zmienia. Pociągi też rozumiem powinny wolniej jeździć, żeby nie dochodziło do wypadków na przejazdach?
Ja pierdole, skąd wy się bierzecie?
Zgłoś
Avatar
WolvX 2024-08-14, 0:01 2
bobro napisał/a:

Jeden z niewielu filmików na sodolu, który w ogóle można obejrzeć bo się normalnie ładuje. Coś spierdoliliscie 2 dni temu serwer



Bo kiepska jakość xD U mnie to b. powolne wczytywanie filmów jest od miesięcy.

A co do filmu i wypadku, nie p...cie. Gdy widzę autobus na przystanku to zwalniam i upewniam się, że mi nikt nie wtargnie. Gdzieś kiedyś słyszałem o sztuczce, że się wygląda nóg pieszego pod pojazdem przed / za kołami i od tamtej pory tak robię. A tu koleś z cofniętymi uprawnieniami, na grubej p...dzie za...a przez miasto.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-14, 0:04
baronturbina napisał/a:

Towarzysz Dupov ma białoruskie prawo jazdy. Znalezione w ziemniakach czy jak kto woli w jego nowym języku ojczystym w бульба.



Wam sowieci to do podróży z towarzyszami wystarczy zbiorkom Kiedyś zazdrościliście zachodnich samochodów a teraz nie mogąc ich mieć zaczęliście je nienawidzić
Zgłoś
Avatar
Sadek90 2024-08-14, 0:05 1
WolvX napisał/a:

Bo kiepska jakość xD U mnie to b. powolne wczytywanie filmów jest od miesięcy.
A co do filmu i wypadku, nie p...cie. Gdy widzę autobus na przystanku to zwalniam i upewniam się, że mi nikt nie wtargnie. Gdzieś kiedyś słyszałem o sztuczce, że się wygląda nóg pieszego pod pojazdem przed / za kołami i od tamtej pory tak robię. A tu koleś z cofniętymi uprawnieniami, na grubej p...dzie za...a przez miasto.



Tak robi każdy dobry kierowca, ale 19 letnie kidy mające prawko od roku muszą się wykłócić, że 65 letnia baba, która zapewne nie zna przepisów ruchu drogowego, źle przeszła na pasach bo wyszła z autobusu. A to, że chłop zapierdalał suvem przez mega ruchliwą ulicę w wawie bez uprawnień i nawet nie zwrócił uwagi, że może ktoś wejść na pasy, to chuj xD
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-14, 0:09
Siriuz napisał/a:

Wam sowieci to do podróży z towarzyszami wystarczy zbiorkom Kiedyś zazdrościliście zachodnich samochodów a teraz nie mogąc ich mieć zaczęliście je nienawidzić


Ty masz coś pod deklem. Przełącz konto na @dżonyłojlker bo na tym kiedyś twierdziłeś że w Rosji to mają takie samochody że my nie widzieliśmy. Wolę jak jesteś dżonym odklejonym pijakiem.
Zgłoś
Avatar
DonaldDown76 2024-09-20, 18:31
Nie wiem po ch#j kierowca odbił w prawo , gdyby jechał cały czas prosto lewym pasem nic by się nie stało , zawsze to samo jakby jakieś przyciąganie że tak musiało się stać ch#j przeznaczenia nie oszukasz
Zgłoś