18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne

"Tak doszło do śmiertelnego wypadku na Woronicza na Mokotowie, w którym zginęły dwie piesze, a 4 osoby zostały ranne, w tym 3,5-letnie dziecko, które jest w stanie ciężkim."
Zgłoś
Avatar
Niemalekko 2024-08-13, 22:52 1
Na onetach i innych gowno portalach pisali że przechodzila na pasach. A Tu jak zwykle pindzia wjebala się na drogę
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-13, 22:55 1
Niemalekko napisał/a:

Na onetach i innych gowno portalach pisali że przechodzila na pasach. A Tu jak zwykle pindzia wjebala się na drogę



Bo przechodziła, wyszła dziarskim krokiem zza autobusu, bo na przejściach dla pieszych typu zebra pieszy jest królem.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-08-13, 22:59
dżonyłojlker napisał/a:

Bo przechodziła, wyszła dziarskim krokiem zza autobusu, bo na przejściach dla pieszych typu zebra pieszy jest królem.



Tam jest przejście? bo ja go na tym filmie nie widzę.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-13, 23:00 1
Heliar napisał/a:

Tam jest przejście? bo ja go na tym filmie nie widzę.



Jest, był jeszcze jeden filmik na którym było je dobrze widać.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-13, 23:08 1
Heliar napisał/a:

Tam jest przejście? bo ja go na tym filmie nie widzę.



tutaj widać że jest zebra kawałek przed przystankiem

Zgłoś
Avatar
bobro 2024-08-13, 23:09 4
Jeden z niewielu filmików na sodolu, który w ogóle można obejrzeć bo się normalnie ładuje. Coś spierdoliliscie 2 dni temu serwer
Zgłoś
Avatar
Pento 2024-08-13, 23:15 1
bobro napisał/a:

Jeden z niewielu filmików na sodolu, który w ogóle można obejrzeć bo się normalnie ładuje. Coś spierdoliliscie 2 dni temu serwer



Nawet piwka nie mogłem dać
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-13, 23:30
ja tam czasem przechodzę
ta biedna kobieta uciekała przed nim, a on skręcił i w nią walnął, gdyby nie skręcał, to by kobieta przeżyła i ci na przystanku też...

to jest końcowy fragment Woronicza, tam jest mały ruch a ulica szeroka i debile zapierdalają...
Zgłoś
Avatar
Sadek90 2024-08-13, 23:35 3
dżonyłojlker napisał/a:

Bo przechodziła, wyszła dziarskim krokiem zza autobusu, bo na przejściach dla pieszych typu zebra pieszy jest królem.



Kierowca ma obowiązek zwolnić przed pasami i spojrzeć, czy nikt nie idzie, a nie zapierdalać stówe w zabudowanym. Chłop prawie cały przystanek staranował.

"Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, 45-latek przed rokiem miał cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdów."
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-13, 23:42 2
Sadek90 napisał/a:

Kierowca ma obowiązek zwolnić przed pasami i spojrzeć, czy nikt nie idzie, a nie zapierdalać stówe w zabudowanym. Chłop prawie cały przystanek staranował.
"Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, 45-latek przed rokiem miał cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdów."



Mało tego, powinien się toczyć na jedynce bez gazu i mieć wystawiony łeb przez szyberdach, by móc wszystko dobrze widzieć.

W mojej ocenie to powinni go skazać na sto lat stryczka za takie przestępstwo. Jebany 45-letni chuj miał czelność jechać po jezdni autem, przecież każdy wie, że jezdnie powstały z myślą o pieszych, a nie o jebanych autach osobowych dla wrogów systemu.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-13, 23:42 1
Sadek90 napisał/a:

Kierowca ma obowiązek zwolnić przed pasami i spojrzeć, czy nikt nie idzie, a nie zapierdalać stówe w zabudowanym. Chłop prawie cały przystanek staranował.
"Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, 45-latek przed rokiem miał cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdów."



Nie pierdol. Pieszy ma obowiązek upewnić się, że może bezpiecznie wejść na jezdnie, a nie prosto pod rozpędzony samochód. Całą winę za zdarzenie ponosi tutaj głupia baba.
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-08-13, 23:43 1
Powinna być czapa dla skurwysyna.
Zgłoś
Avatar
Sadek90 2024-08-13, 23:49 2
Siriuz napisał/a:

Nie pierdol. Pieszy ma obowiązek upewnić się, że może bezpiecznie wejść na jezdnie, a nie prosto pod rozpędzony samochód. Całą winę za zdarzenie ponosi tutaj głupia baba.



Prawko wygrałeś w chipsach? Chłop zapierdala przez miasto ponad limit, nie ma uprawnień do kierowania pojazdem, a Ty mówisz, że winę ponosi babka, która przechodziła przez pasy xD ?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-13, 23:50
Może to dobry moment, żeby przypomnieć sprawę Hajto, którzy za zabicie pieszej na pasach dostał karę 7 tyś zł i zakaz prowadzenia pojazdów na rok, albo Sebastiana M. który spalił rodzinę i do dzisiaj wygrzewa się na leżaczku w Dubaju

[ Dodano 2024-08-13, 23:52 ]
Sadek90 napisał/a:

Prawko wygrałeś w chipsach? Chłop zapierdala przez miasto ponad limit, nie ma uprawnień do kierowania pojazdem, a Ty mówisz, że winę ponosi babka, która przechodziła przez pasy xD ?



A co ma do tego fakt czy miał uprawnienia czy nie i czy przekroczył prędkość? Kurwa. Jechał prosto swoim pasem a durne babsko wyskoczyło zza autobusu jak pierdolony zając i jeszcze podbiegło pod maskę. Jakim cudem Ty się jeszcze uchowałeś skoro nie znasz podstawowych zasad bezpiecznego przekraczania jezdni?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie