18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Śmieszna sytuacja
WizarD90 • 2013-06-12, 17:19
Przeglądałem ostatnio Sadistica i natknąłem się na ten filmik, który użytkownik maxvolumePL wrzucił jako swój.

maxvolumePL napisał/a:





Ja tam sobie radzę, na naszych Polskich drogach e36 318Ti



Jakież było moje zdziwienie, gdyż znam kierowcę z tego filmu bardzo dobrze jest nim stary znajomy Bartek Sacha. Myślałem, początkowo że maxvolumePL wstawił to w formie żartu - otóż nie!


Zaczynał dawać rady innym użytkownikom forum. Opowiadał o "swoim" samochodzie co on tam nie ma zrobione co kompletnie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistym stanie samochodu. Wrzucam to ponieważ aż mnie zagotowało jak młody szczyl podszywa się pod tak dobrego kierowce jak Bartek, który jest esencją e36 Compacta i żeby jeździć tak jak on trzeba bardzo dużo wytrwałości i treningu. A tu takie coś jak maxvolumePL bez żadnych skrupułów się pod niego podszywa.
@edit wrzuciłem to też dlatego bo nie chcę żeby was ktoś w chuja robił :*

link do tematu - sadistic.pl/tymczasem-na-torze-vt205383.htm2219108

Na deser wrzucam filmik Bartka z placu. Który jest niejako jego wizytówką.

Zgłoś
Avatar
cycek01 2013-06-12, 21:38 1
@up - i analfabeta do tego...
Zgłoś
Avatar
maka9 2013-06-12, 21:43 4
maxvolumePL żal mi Ciebie. Założę się że jesteś jakimś gimbusem który siedzi przed kompem 18 godzin dziennie.

rzadko komentuje na Sadisticu ale ta sytuacja nie mogła zostać pominięta...

i jeszcze do tego się tłumaczy jak buc...
Zgłoś
Avatar
karrbon 2013-06-12, 21:43 11
maxvolumePL napisał/a:


A ca do tego, że się zobaczymy, to ZAPRAASZAM Tylko zabierz kolegów, żebym się za szybko nie znudził...



Kozak w necie, pizda w świecie.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-06-12, 21:49
Najlepszy tekst tego gościa mnie rozjebał...
bmw jest najlepsze itp. itd. najbardziej bezpieczny (najchętniej by bunie w tłumik wyruchał) ale...
żeby pobić czas toru z 9 min. potrzebuje evo 9
Nosz kurwa jaki on jest zakochany w bmw to po prostu szok
Co kłamliwych skurwieli i podszywek nie trawię.
Obyś stracił prawko po najbliższym wyjeździe z garażu !!! O ile w ogóle masz prawko, furę i garaż.
I skoro tak każdemu odpisujesz i cytujesz to dam Ci radę:
Mnie nie cytuj bo znów coś skłamiesz i dalej będą Ci cisnąć.
A i zapierdalaj dalej nawet bez prawka i najebany a ja i tak Cię sżony matizem prześcignę a wiesz dlaczego? Bo czerwony jest szybszy

mlody354 napisał/a:

Internetowi napinacze xD pozdro. Ja tam zapierdalam mercedesem 245 KM 6-biegowa skrzynia automatyczna 6,4L a wy? jakieś tandetne bety dla dresiarzy. Podskoczyć mi możecie.

Po za tym w aucie macie miejsce na 2-5os. a ja 106 i własnego szofera za 5zł za godzinę



Donald Ty też masz konto na sadisticu ???
Zgłoś
Avatar
KamayPL 2013-06-12, 22:31 3
Chłopaki ... jak kolega lubi se popić to jak się rozpierdoli to i będzie materiał na harda i będzie o jednego kretyna mniej ...
Zgłoś
Avatar
koperGT 2013-06-12, 22:45 1
Dać Panu Bartkowi mocniejszą furę to będzie lepszy niż Ken Block.
Zgłoś
Avatar
sosik 2013-06-12, 22:49 4
@KamayPL

Byle sie zabił sam Bo najczęściej przez takich idiotów lubujących się w jeździe samochodem po alkoholu giną niewinni uczestnicy ruchu drogowego, którzy jechali przepisowo...
Zgłoś
Avatar
WizarD90 2013-06-12, 23:14
koperGT napisał/a:

Dać Panu Bartkowi mocniejszą furę to będzie lepszy niż Ken Block.

Masz ode mnie piwo takie, że ja pierdole!
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-06-12, 23:40 4
maxvolumePL napisał/a:

Dżamal napisał/a:


Jeździłem przez 5 lat jako przedstawiciel handlowy, osobówkami, busami i solówkami. Trzy razy w Gdańsku, 680km ode mnie) przez tydzień, nawet nie chcę wiedziec, ilę kilometrów jebnąłem, bo nigdy na to nie zwracałem uwagi. Skoro sam sobie nie ufasz, to myślisz że w sytuacji zagrożenia, włączy ci się auto pilot i cię wybroni?



Wow... Trzy razy w Gdańsku, cholera jasna... Ja przez parę lat latałem w międzynarodówce zestawem na akord, zapierdol jak cholera, ale dawałem radę, teraz sam mam działalność transportową i nadal bardzo dużo jeżdżę, czasami na większych, czasami na mniejszych, ale szacun, jesteś doświadczonym kierowcą.



Oczywiście że nie mam do siebie zaufania, dlatego cały czas siebie pilnuję, uwierz mi, pomaga mi to uniknąć takich błędów jak np siadanie za kierownicę pod wpływem czy zapierdalania 200 km/h w terenie zabudowanym, ale brak zaufania wobec siebie samego pomaga przede wszystkim wtedy, kiedy kierowcy "ja nie dam rady? Jestem zajebisty" wysiadają, a którym Ty jesteś (swoją drogą to właśnie kierowcy z tak wysoką samooceną są najczęstszymi sprawcami wypadków). Na przykład kiedy przyjdzie zapanować nad roztańczonym zestawem na nieodśnieżonej ukraińskiej m19. Ale nie, co ja mogę wiedzieć o byciu kierowcą, przecież chodzi o to by wierzyć w to że jesteś się najzajebistszym kierowcą pod słońcem. Gratulacje upośledzenia umysłowego.
Zgłoś
Avatar
stich69 2013-06-12, 23:41 2
W OGÓLE to ja jestem jego większym kolegą. Bartka. I każdego o kim w tym temacie wspomnieliście, tylko imion zapomniałem, a nie chce mi się poprzednich stron otwierać. Mnie bardziej lubią.

EDIT: e ty gnojek na górze nie pyskuj. Za kierownicą nie liczą się umiejętności tylko znajomości.
Zgłoś
Avatar
paka2000 2013-06-12, 23:47
Dżamal napisał/a:



Wow... Trzy razy w Gdańsku, cholera jasna... Ja przez parę lat latałem w międzynarodówce zestawem na akord, zapierdol jak cholera, ale dawałem radę, teraz sam mam działalność transportową i nadal bardzo dużo jeżdżę, czasami na większych, czasami na mniejszych, ale szacun, jesteś doświadczonym kierowcą.



Oczywiście że nie mam do siebie zaufania, dlatego cały czas siebie pilnuję, uwierz mi, pomaga mi to uniknąć takich błędów jak np siadanie za kierownicę pod wpływem czy zapierdalania 200 km/h w terenie zabudowanym, ale brak zaufania wobec siebie samego pomaga przede wszystkim wtedy, kiedy kierowcy "ja nie dam rady? Jestem zajebisty" wysiadają, a którym Ty jesteś (swoją drogą to właśnie kierowcy z tak wysoką samooceną są najczęstszymi sprawcami wypadków). Na przykład kiedy przyjdzie zapanować nad roztańczonym zestawem na nieodśnieżonej ukraińskiej m19. Ale nie, co ja mogę wiedzieć o byciu kierowcą, przecież chodzi o to by wierzyć w to że jesteś się najzajebistszym kierowcą pod słońcem. Gratulacje upośledzenia umysłowego.



Może niedługo z nim wyjdzie kolejna część "Mistrz kierownicy ucieka", tyle, że po pijaku
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-06-12, 23:47 1
stich69 napisał/a:

EDIT: e ty gnojek na górze nie pyskuj. Za kierownicą nie liczą się umiejętności tylko znajomości.



Wiek: 21

Tjaaa... Kolejny doświadczony kierowca.
Zgłoś
Avatar
swietlik 2013-06-12, 23:54 1
A kim jest ten Bartek, że wszyscy nagle chcą się z nim kolegować?!
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2013-06-13, 0:00 1
Bartek ma brzydkie jak fix BMW E36 Compakt w gazie, bez klatki i na oponach marki barum bravuris
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-06-13, 0:01
Ja znam kilku gości z sadola którzy twierdzą że znają Bartka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie