18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Skowu 2013-04-11, 23:06
Jednak świnka Piggi żyje!
Zgłoś
Avatar
Czerew 2013-04-11, 23:19
wstaw swój ryj, mistrzu
Zgłoś
Avatar
Elalex 2013-04-11, 23:24 2
Czytam to gówno co tu próbujecie wycisnąć i stwierdzam że jesteście popierdoleni i robicie to na pokaz. Bycie sadystycznym a bycie zjebem to różnica panowie.
@up
Dojebałeś i co...fajnie? Wstaw zdjęcie swojej mordy to też się pośmieję...

A co do tematu ciapatych etc , nabijam się z ciapatych bo to kurwy i złodzieje są , czarnuchy jebane tak samo...ale to nie winne dziecko nic mi nie zrobiło , i nie mam zamiaru być "skurwielem na pokaz" jak wy idioci. Urodziło się takie i chuj , bedzie miało przejebane , racja , ale do chuja pana nie wypada się nabijać z czegoś takiego bo jeszcze wam kurwy się takie dziecko urodzi i zobaczymy czy pierdolniesz zdjęcie i wstawisz na Sadistica z podpisem " Moja córka hehehe down , hehe" Pedały.
Zgłoś
Avatar
m................k 2013-04-11, 23:29
o nie wierzę Jacy prawdziwi sadole tutaj Ludzie przyzwyczajcie się, że takie rzeczy będą ty wstawiane, a jak nie potraficie to idźcie na jakieś.. przytulasy.pl czy coś

Jeszcze z rok dwa i będą komenty w stylu
"śmieszy Cię kurwa ten kot, co spadł za kanapę? Bo dla mnie to jest w chuj przykre i nieśmieszne"
Ogarnijcie się. Dziwne kosmiczne dziecko z jakąś wadą na ryja i tyle
Zgłoś
Avatar
ander455 2013-04-11, 23:35
SadystycznyRoman napisał/a:

W chuj mnie to nie śmieszny, może dlatego, że śmianie się z chorych dzieci jest kurwa w chuj niefajne?



Hmm.. a może to Sadistic? Taki qrwa w ch*j Sadistic?

PS. A nie jakieś kwejkopodobne coś gdzie się stawia kucyki dla Gimbusów?
Zgłoś
Avatar
Elalex 2013-04-11, 23:40
maridok napisał/a:

o nie wierzę Jacy prawdziwi sadole tutaj Ludzie przyzwyczajcie się, że takie rzeczy będą ty wstawiane, a jak nie potraficie to idźcie na jakieś.. przytulasy.pl czy coś

Jeszcze z rok dwa i będą komenty w stylu
"śmieszy Cię kurwa ten kot, co spadł za kanapę? Bo dla mnie to jest w chuj przykre i nieśmieszne"
Ogarnijcie się. Dziwne kosmiczne dziecko z jakąś wadą na ryja i tyle



Przyzwyczajcie się? Człowieku ja moge się śmiać na twoim pogrzebie i jeszcze Ci na grób nasrać jak chcesz....to mnie nie rusza , ujebane głowy nogi ręce , sranie na klate, do ryja , Ujebane palce, zabijanie ciapatych , spuszczanie wpierdolu panienką ...w chuju to mam...ale Nie takie coś.

Jedyne co mnie śmieszy to tagi...."chujowy sweter" bo naprawdę sweter ma chujowy
Zgłoś
Avatar
swietlik 2013-04-11, 23:44
SadystycznyRoman napisał/a:

W chuj mnie to nie śmieszny, może dlatego, że śmianie się z chorych dzieci jest kurwa w chuj niefajne?


To co Ty w takim razie na sadolu robisz?!
Zgłoś
Avatar
Lukas666j 2013-04-11, 23:57 2
swietlik napisał/a:


To co Ty w takim razie na sadolu robisz?!



Nie zapomnij o 75 innych którzy tutaj nie pasują. Właśnie przez takich ludzi Sadol przestaje być Sadolem. Przez nich zaczyna schodzić na psy. Jak nie pasi to do innego zjebanego portalu z "Słitaśnymi" rzeczami albo . Tyle w temacie. Brzydzę się wami
Zgłoś
Avatar
hornywojtek18 2013-04-12, 0:05
ej to jest karzeł
Zgłoś
Avatar
Elalex 2013-04-12, 0:16
Lukas666j napisał/a:



Nie zapomnij o 75 innych którzy tutaj nie pasują. Właśnie przez takich ludzi Sadol przestaje być Sadolem. Przez nich zaczyna schodzić na psy. Jak nie pasi to do innego zjebanego portalu z "Słitaśnymi" rzeczami albo . Tyle w temacie. Brzydzę się wami



Oo kurwa kozak...pół roku na sadolu i każe innym wypierdalać Odznaczyłeś już Fekalia na hardzie?
Zgłoś
Avatar
matiqq 2013-04-12, 0:24
SadystycznyRoman napisał/a:

@UP, Ludziska, jeśli was bawi to, jak cierpią takie dzieci, to gratuluję wam dojrzałości i rozumu. To nie chodzi o to, że to sadistic, wiem co to za portal, codziennie przeglądam harda, naśmiewam się z ciapatych, małp, ruskich itd. ale bez jaj, jakim trzeba być debilem, żeby wyśmiać chore dziecko, bo to niby jego wina, że takie jest? A jakbyś Ty miał downa, autyzm, hiva, sepse, trąd, urodził się bez nóg i rąk potrafiłbyś się śmiać z tego jak cierpisz, nie sądzę...więc opanujcie się, póki nie jest za późno.



a teraz... strzał w stopę przez kolano i tętnicę dla Ciebie...

a czy ciapaty czy też Rusek miał wybór, jak, kiedy lub gdzie się urodzić?

wiadomo, choroba to straszna rzecz/przypadłość, ale trzeba mieć też dystans bo inaczej bedziesz miał zawał tuż po odwiedzeniu szpitala/większej wsi czy też "UWAGI" na tefałenie.
Zgłoś
Avatar
boob47 2013-04-12, 0:40
0 sadyzmu, smiac sie mozesz z ojebanej nogi z glupoty i z innych rzeczy ale nie kurwa z dzieci! chorych dzieci! trafiłoby się jednemu, drugiemu to byłoby najpiekniejsze ze wszystkich kurwa, ale co ja tam wiem, nie? Nie ma nic gorszego dla rodzica jak chore dziecko,!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
BP82 2013-04-12, 0:40
Co w tym śmiesznego? to że nie masz takiej twarzy to cię śmieszy?
Zgłoś
Avatar
auliszek 2013-04-12, 1:13
Sessvisto napisał/a:



hipokryta
smiejesz sie z ciapatych, moze oni mieli wplyw na to, jakimi sie urodza?
myslenie polaczka detected



No na szczęście większość ludzi śmieje się z ciapatych nie dlatego, że mają śmieszne turbany tylko dlatego, że są jebanymi zacofanymi debilami i chcą wprowadzać swoje porządki tam gdzie ich nie proszą. To, że są bezmyślni i jedyne co im wsadzisz do łba to koran - to już ich wina.

Lukas666j napisał/a:



Nie zapomnij o 75 innych którzy tutaj nie pasują. Właśnie przez takich ludzi Sadol przestaje być Sadolem. Przez nich zaczyna schodzić na psy. Jak nie pasi to do innego zjebanego portalu z "Słitaśnymi" rzeczami albo . Tyle w temacie. Brzydzę się wami



O chuj, ale nam się twardziel trafił, wydaje mi się, że wszystko już osiągnąłeś i wszystkim już imponujesz

A autorowi posta, skoro taki wesołek, życzę takiej córeczki żeby śmiał się calutki dzień, jak już wróci do domku z gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-04-12, 2:17 2
Do wszystkich spinających się Ta młoda suka nawet nie dożyje 10 lat. Ta choroba prowadzi do szybkiej śmierci i chwała za to matce naturze !!! Jej ojciec, gdyby wiedział, że spłodzi takiego maszkarona, to na pewno spuściłby się na gorącą blachę pieca. Póki co, pozostaje nam wielka beka z tego gównianego bachora. Niech żyje żyje nam pierdolony bękart
PS.
Jak zobaczyłem to zdjęcie to śmiałem sie tak, że spadłem z fotela
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie