18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
skrimek 2013-04-12, 2:40 3
SadystycznyRoman napisał/a:

W chuj mnie to nie śmieszny, może dlatego, że śmianie się z chorych dzieci jest kurwa w chuj niefajne?



Trafiłem na sadola czy tak sie najebałem że pomyliłem witryny?
Zgłoś
Avatar
johnnybgoode 2013-04-12, 10:33
kurwa, a gdyby to chore dzieci nabijały się z was? chyba nie byłoby tak przyjemnie?
Zgłoś
Avatar
dadek69 2013-04-12, 10:45
hahahaha jaki paszczur
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-04-12, 10:50 1
SadystycznyRoman napisał/a:

W chuj mnie to nie śmieszny, może dlatego, że śmianie się z chorych dzieci jest kurwa w chuj niefajne?


No i mamy kurwa wysyp "prawdziwych sadoli" nie pomyśleliście o tym zanim założyliście tu konta ?
Zgłoś
Avatar
wdiko 2013-04-12, 13:03
Ludzie, kurwa to jest sadistic.pl a nie kwejk & wiocha....

I to zdjęcie jest śmieszne tyle, że ja się nie śmieje z dzieciaka tylko z jego rodziców debili, którzy skazali to niewinne niczym nieskalane dziecię na męki i szyderstwa ze strony innych ludzi.

Matka mogła się poddać aborcji, albo przez próg.....
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-04-12, 13:06
Jak możecie sie śmiać z chorych, a jak by wasz syn miał downa, życze ci synem z downem. Życze wam wszystkich z downem
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-04-12, 13:16
Prescot napisał/a:

Jak możecie sie śmiać z chorych, a jak by wasz syn miał downa, życze ci synem z downem. Życze wam wszystkich z downem



Naucz się pisać, jebany pędraku
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2013-04-12, 13:46 3
SPOKO i fajnie jest się nabijać jak ktoś miał wypadek i ujebało mu nogę czy rękę itd. może też stał się kaleką choć to mogło "zabawnie" wyglądać, dział hard to już w ogóle. Wchodzi się na stronę z czarnym humorem czyli nabijanie się też z tego że ktoś dostał wpierdol, miał wypadek(często śmiertelny), ale to jest "fajne" i "zabawne", a dziecko wyglądające jak prosie to wielka obraza, kurwa żenujący jesteście. Tak mi się to kojarzy jak polscy katolicy, pierdolą się po kątach, chlają, ćpają czasem do tego drugiemu by kilof w plecy wjebali, ale kurwa do kościoła pójdzie i krzyż na szyi, jebane zakłamanie, jedno pierdolą, a drugie robią. Reasumując wypadek i kalectwo z tego powodu lub śmierć jest zabawna, ale dziecko wyglądające jak prosie to już nie-zajebisty tok myślenia

P.s. i kolejny typ zjeba , "życze ci dziecka z downem" itp. kolejny zjebilizm , znasz powiedzenie "nie życz komuś tego co tobie nie miłe"-pamiętajcie, że los bywa kurewski i lubi zrobić psikusa.

Aha no i wszelakie spedalone ciotki niech opuszczą to forum, niech nie wrzucają kurwa sweet dzieciaczków i sweet zwierzątek, albo jakichś ciotuń spedalonych, widzisz zjebie jeden z drugim oprawę graficzną na przykład, że różowa nie jest? pojebałeś portale jeden z drugim to wypierdalaj. A jeszcze jedna pizda z drugą wbije się tutaj i mówi spierdalaj heh . To tak jakby wszedł wegetarianin do sklepu mięsnego i powiedział wszystkim "wypierdalać" . W zasadzie za wrzucanie sweet pedalskich rzeczy powinien być ban, podobnie jak dla ziebów, którym coś nie pasuje...przecież macie wolność wyboru, nie pasuje to WYPIERDALAĆ NA KWEJKA, ALBO NA SAMOSIE

Zgłoś
Avatar
Mlodymm 2013-04-12, 14:38 2
Ech...kurwa, co się porobiło z tymi ludźmi...Ciota za ciotą. Mam wrażenie, że coraz więcej tutaj pierdolonych dzieci z gimnazjum, czy też innego gówna. Rozumiem, że można mieć problemy z angielskim, ale jak się spojrzy na nazwę portalu 'SADISTIC' to samo przez siebie powinno się rozumieć, więc ten kto się tutaj rejestruje powinien wiedzieć, co to znaczy... No i kolejna sprawa, która została poruszona. Nikt się, kurwa, nie śmieje z choroby tylko z wyglądu. A zresztą, srać na wielkich obrońców. Fota śmieszna i tego nic nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
Legolas55555 2013-04-12, 15:43
SadystycznyRoman napisał/a:

W chuj mnie to nie śmieszny, może dlatego, że śmianie się z chorych dzieci jest kurwa w chuj niefajne?



Fajne
Zgłoś
Avatar
SadystycznyRoman 2013-04-12, 16:20
Pan Kleks napisał/a:



ale my sie smiejemy tylko z tego jak wyglada a nie z tego ze jest chora..


A czy to nie jest spowodowane jej chorobą? Myślisz czasem?
Zgłoś
Avatar
Sin_69 2013-04-12, 16:43 1
cezar43 napisał/a:

Sin_69, Za brzydka.



"Kto wybrzydza, ten nie rucha"
Zgłoś
Avatar
t................x 2013-04-12, 18:41
Jackyll napisał/a:

.przecież macie wolność wyboru



To mam wolność czy mamy spierdalać??
Zgłoś
Avatar
burczy 2013-04-12, 20:42
Jebałbym. Było?
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2013-04-12, 20:51
tihomax napisał/a:



To mam wolność czy mamy spierdalać??



Nie pasuje czarny humor to:


Polecam się rozejrzeć ciotuniom za forum może TvTrwam lub Radio Maryja czy inne kółka różańcowe i tam wrzucicie to foto i będziecie płakać tydzień zmawiając paciorki...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie