18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
desiderata1985 2013-05-13, 20:17
powinien im podziekowac,uscisnac serdecznie za taki wysmienity zart...kazdemu z osobna.
Zgłoś
Avatar
mat-thew 2013-05-13, 20:53 2
a później sie dziwią że ich nożami pocieli
Zgłoś
Avatar
dartek91 2013-05-13, 22:25
K***a ludzie tak nie zachowują się koledzy, tak potrafią tylko przyjaciele
Zgłoś
Avatar
Qnejo 2013-05-13, 22:32
Powinno się znaleźć tą pizdeczkę co trzymała drzwi i się nim równie przyjacielsko zająć.
Zgłoś
Avatar
sirjus 2013-05-13, 22:52
Pedobear69 napisał/a:

MS AGH..... i właśnie dlatego nienawidzę juwenaliów. Pełno zwykłej hołoty, która powinna zostać wsadzona do obozów koncentracyjnych, żeby ich to nauczyło pokory i szacunku do innych. Dobrze, że mieszkam w krańcowym wieżowcu (Akropol) i nie muszę patrzeć codziennie na ten plebs, który dumnie nazywa samych siebie studentami oraz resztę menelstwa.



Przyznaj się - skąd przyjechałeś? Bo większość studenciaków, to bydło przyjezdne.
Zgłoś
Avatar
Pedobear69 2013-05-14, 3:40
sirjus napisał/a:



Przyznaj się - skąd przyjechałeś? Bo większość studenciaków, to bydło przyjezdne.

Podkarpacie. Serio. Mam to na co dzień. Chyba nic mnie już nie zdziwi na MS AGH. Z każdym dniem utwierdzam się, że w większości otacza mnie bydło. Poza tum mieszkałem już z alkoholikami, brudasami i z idiotami. Ludźmi potrafiącymi przepijać średnią krajową w 3 tygodnie a szkoda im było dorzucić się 10zł do switcha. Nie wiem skąd się bierze to tałatajstwo
Zgłoś
Avatar
tratatalo 2013-06-01, 22:06
no kawał w chuj hehe tylko że Ci kolesie już nie będą chodzili normalnie po za tym upokorzenie?
jak dla kogo smród jak smród zawsze można rozebrać się i pójść w majtkach do domu a po drodze gdzieś się opłukać
Zgłoś