18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kicek18 2013-05-13, 16:02 2
Filmik z 2008 roku i nagle na sadisitcu... zapłon świetny.
Zgłoś
Avatar
WhiteShadow 2013-05-13, 16:32
cerastes napisał/a:

miasteczko AGH.. zaraz koło Strasznego Dworu gdzie doszło to napadu z nożem na studentów podczas tegorocznych juwenaliów ..

akcja mega chamska.. wręcz obrzydliwa.. jeżeli to jego kumple to zajebać !

Jak studiowałem na AGH roboty i automaty były petycje rady samorządowej studentów do rektora o ogrodzenie miasteczka, bo na juwenaliach więcej najebanej hołoty z zewnątrz (dresy, brudasy, menele itp..) niż studentów !!



To właśnie ta hołota dźgała się pod moimi drzwiami :/ Powinno być tak, że na terenie MS można przebywać z kartą mieszkańca na zasadzie "Wolno Ci Tomku w swoim domku", a za gości powinny być odpowiedzialni Ci mieszkańcy którzy ich zaprosili. Osoby bez karty czy zaproszenia - GTFO, to jest teren prywatny! Przez takich przypałów/śmieciarzy zapowiedzieli podniesienie czynszu... a jedyne co jest ogrodzone na MS to boiska; 'bo nowe i żol, panie'

Sam filmik nieaktualny, krąży już na AGH od dłuższego czasu. Czekamy teraz na filmiki z minionych juwenaliów.
Zgłoś
Avatar
paulinka25094 2013-05-13, 16:39 2
Hmm , no koledzy zajebiści . Pozazdrościć ...
Zgłoś
Avatar
Spedi 2013-05-13, 16:56 1
broncie mnie przed kolegami, bo z wrogami to sobie sam poradze
Zgłoś
Avatar
steve231 2013-05-13, 17:09
Patrząc po komentarzach, sadistic schodzi na psy
Ludzie co jest z Wami? Po ciul wchodzicie jak macie tak narzekać
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2013-05-13, 17:12 8
Czarnypl15 napisał/a:

Patrząc po komentarzach, sadistic schodzi na psy
Ludzie co jest z Wami? Po ciul wchodzicie jak macie tak narzekać



Już widzę jak z klockiem w ryju uradowany wychodzisz z tojtoja krzycząc "this is sadistic".

Lekcje kurwa zrobione?
Zgłoś
Avatar
szojawidze 2013-05-13, 17:15
Gówniana sprawa DOjebał do pieca xD
Zgłoś
Avatar
Zdzichuj 2013-05-13, 17:15
No nieźle mają nasrane w głowach
Zgłoś
Avatar
Devill11 2013-05-13, 17:28 1
Dziwi mnie pewien fakt, że on nie wyszedł z tej toalety jak jeszcze była w pozycji pionowej dosyć czasu minęło każdy by chyba się od razu próbował wydostać.
Zgłoś
Avatar
Cokieras 2013-05-13, 17:32 1
Czemu nikt im wpierdolu nie spuścił? Polska...
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2013-05-13, 17:48
A może to jakiś pajac był i się zemścili? Kurwa gdzie jaj jestem na Sadistic czy na Pudelku?
Jacy kurwa wszyscy wrażliwi. Zgnoili go to go zgnoili - na chuj się rozczulać?
Zgłoś
Avatar
Pedobear69 2013-05-13, 18:25
WhiteShadow napisał/a:



To właśnie ta hołota dźgała się pod moimi drzwiami :/ Powinno być tak, że na terenie MS można przebywać z kartą mieszkańca na zasadzie "Wolno Ci Tomku w swoim domku", a za gości powinny być odpowiedzialni Ci mieszkańcy którzy ich zaprosili. Osoby bez karty czy zaproszenia - GTFO, to jest teren prywatny! Przez takich przypałów/śmieciarzy zapowiedzieli podniesienie czynszu... a jedyne co jest ogrodzone na MS to boiska; 'bo nowe i żol, panie'

Sam filmik nieaktualny, krąży już na AGH od dłuższego czasu. Czekamy teraz na filmiki z minionych juwenaliów.

Widziałeś dyskusję na grupie MS AGH na Facebooku? Wnioski wyciągnij sam. Plebs nie chce bezpieczeństwa, ogrodzeń, chce mieć miejsce, gdzie może nachlać się ze swoimi przyjaciółmi- brudasami. Powinni w chuj to ogrodzić a wejście tylko za okazaniem legitymacji. Skończyłoby sie łażenie kiboli, żuli i gimbazy po Miasteczku
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-05-13, 18:49 1
Chuj z takimi kumplami.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-05-13, 19:35 1
Chuj,scrolluje dalej.
Zgłoś
Avatar
jankol 2013-05-13, 20:11 2
To jest takie SKURWYSYŃSTWO, że w ogóle mnie nie bawi i uprzedzam durne teksty (podobnym użytkownikom do tych dowcipnisi) nie miałem takiej przygody, ani tym podobnych. Po prostu to skończone kurwy.
Dziękuję za uwagę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie