18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Wendo 2013-05-13, 13:38 8
hellmartin jak po spotkaniu z kolegami korzystasz z tej maści to spoko.

Kurwy, a nie koledzy! Oby przy najbliższej okazji sami zatonęli w gównie.
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2013-05-13, 13:46
Wendo napisał/a:

hellmartin jak po spotkaniu z kolegami korzystasz z tej maści to spoko.

Kurwy nie koledzy! Oby przy najbliższej okazji sami zatonęli w gównie.



Jestem czarny, rudy żydo-cygan. Nie mam kolegów. Weź tubkę maści i idź robić na moje zasiłki.
Zgłoś
Avatar
Groch55 2013-05-13, 13:57 7
A później się ludzie dziwią, że taki "spokojny" i "ułożony" chłopak wpada do klasy i robi rozpierdol kałaszem
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-13, 14:02 1
Przepraszam, takie coś ma w przyszłości pod nazwą "wykształconych" młodych ludzi budować państwo? Co za bydło. Szkoda, że nie trafił się jakiś normalny 20 latek w tym tojtoju, wyszedłby i porozpierdalał gładkie mordki tym magistrom.
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-05-13, 14:06 1
Ale gnoje, do końca życia bym się do nich nie odezwał.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-05-13, 14:07
hellmartin,
hellmartin napisał/a:

RutQ napisał/a:

No śmieszny w ch*j.
Nie bawi mnie chamstwo "kolegów".

Maciek22377 napisał/a:

Powinni ci jego "Koledzy" sowity wpie**al dostać

Kuriki napisał/a:

Oto jeden z powodów mojego trzymania się z dala od większych imprez na których jest morze alkoholu oraz potencjalne zagrożenie ze strony hord baranów z tzw głópawką.

Macie, nie dziękujcie.


hehe, śmiechłem ;***

Mój drogi, ja wcale nie mam bólu dupy z tego powodu.
Ból dupy to ja mam gdy trzeba oddać połowę wypłaty bo sobie tak banda złodziei, rządząca tym krajem, wymyśliła, a ten komentarz o nie zaszczycaniu swoją osobą takich menelskich imprez jest zwykłym wyrażeniem swojego zdania

grzechu5444 napisał/a:

Przepraszam, takie coś ma w przyszłości pod nazwą "wykształconych" młodych ludzi budować państwo? Co za bydło. Szkoda, że nie trafił się jakiś normalny 20 latek w tym tojtoju, wyszedłby i porozpie**alał gładkie mordki tym magistrom.



Impreza ta, to według mnie syf i chujnia z grzybnią-po twoim komentarzu wnoszę, iż reprezentujesz podobne stanowisko- ale to nie znaczy, że uczestnicy nie mogą być na co dzień fajnymi ludźmi
Zgłoś
Avatar
Kadoon 2013-05-13, 14:39 3
Co za zwierzęta.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2013-05-13, 14:54 11
Kurwa teraz gość jest już przegrany na tych studiach - nie porucha, nie pobaluje bo jakieś zjeby zrobiły mu już opinię ,,umoczonego w gównie,, jak wiec widać opinia już po chuju, na jego miejscu każdy z tych gosci powinien dostać w mordę + soczysty kop glanem w jaja.
Chyba że... to jakiś lokalny cwaniaczek jebaka, który się po prostu doigrał i ,,koledzy,, postanowili się zrewanżować, jak było na prawdę nie wiemy- punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

PS. Nie od dziś wiadomo że juwenalia to na ogół poza zyskami browarów to także spęd bydła maści wszelkiej. W sobotę wracam sobie z panienką z terenu juwenaliów ok 3 nad ranem, co 2 metry plama krwi na chodniku ,dresy zaczepiają kogo popadnie, gdyby zaszła taka okoliczność oczywiście bym bronił kobiety jak się da ale kurwa bądźmy szczerzy podjęcie walki z taką watahą patologi to gwarantowany bilet no oiom , wszędzie burdy a policji oczywiście brak. Oczywiście wszelkie zamieszki rozpętują może nie tyle co studenci a wieśniaki w ortalionie zjeżdżające się z lokalnych pipidów którzy zwęszyli szansę na najebanie się i spuszczenie wpierdolu ,,studenciakom,,.
Zgłoś
Avatar
Patrysio 2013-05-13, 15:11 3
Mówicie na niego kolega a możne on ma na imię Tomek
Zgłoś
Avatar
W................z 2013-05-13, 15:16 1
Co za kurwy...
Zgłoś
Avatar
butcher25 2013-05-13, 15:27 1
Piwka nie ma za chuja, ale nie pierdolcie, ze na MS AGH w juwenalia nie ma dobrej imprezy. Zwykle panuje wzajemne poszanowanie, wspólne chlanie, dobre żarty i dużo dupeczek. Niestety, zdarzają się frajerzy którzy robią dowcip jak ten z toi toiem. Nie dość, że zrobili chłopakowi wybitnie słaby żart, to jeszcze musiało nieźle jebać. To w ogóle wydarzyło się w tym roku? Pomijam już ostatnią akcję z nożownikami, może faktycznie teraz będzie trzeba odgrodzić imprezę. W każdym razie, najlepszą końcówkę juwenaliów zawsze przeżywałem na MS AGH i ch.uj w d.upę frajerom którzy niszczą dobrę imię tej imprezy. Dodam tylko, że jestem z PK i zazdroszcze wam miasteczka studenckiego w chuj!
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2013-05-13, 15:36
Kuriki napisał/a:

hellmartin,

hehe, śmiechłem ;***

Mój drogi, ja wcale nie mam bólu dupy z tego powodu.
Ból dupy to ja mam gdy trzeba oddać połowę wypłaty bo sobie tak banda złodziei, rządząca tym krajem, wymyśliła, a ten komentarz o nie zaszczycaniu swoją osobą takich menelskich imprez jest zwykłym wyrażeniem swojego zdania

Impreza ta, to według mnie syf i chujnia z grzybnią-po twoim komentarzu wnoszę, iż reprezentujesz podobne stanowisko- ale to nie znaczy, że uczestnicy nie mogą być na co dzień fajnymi ludźmi



Ten obrazek to tylko skrót myślowy. Nie bierzcie wszystkiego na poważnie! W końcu gdyby nie te barany z rosji, usa, Niemiec, uk i naszego podwórka itd to z czego byśmy się rechotali na sadolu??
Zgłoś
Avatar
Haggart 2013-05-13, 15:56
Szkoda że się do nich nie poprzytulał w zamian za "żarcik".
Zgłoś
Avatar
Kingston 2013-05-13, 15:59
Nie podniecajcie sie tak, nagranie ma 5 lat.
Zgłoś
Avatar
no_co_Ty 2013-05-13, 16:01 3
"Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam."
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie