18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
POW667 2013-05-13, 12:45 3
Studenci, a brak jakiejkolwiek wyobraźni. Możliwe, że narazili "kolegę" na zarażenie się kilkoma chorobami zakaźnymi..
Do pieca.
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-05-13, 12:47 3
Cytując klasyka "bydło nie ludzie"
Zgłoś
Avatar
PTX 2013-05-13, 12:51
miasteczko studenckie agh i ten nie powtarzalny klimat
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-05-13, 12:52 2
up. Bydło umie się lepiej zachować niż ta banda rozwydrzonych, pojebanych, nie mających krzty inteligencji debili.
Zgłoś
Avatar
Shinja 2013-05-13, 12:58 1
cerastes napisał/a:

miasteczko AGH.. zaraz koło Strasznego Dworu gdzie doszło to napadu z nożem na studentów podczas tegorocznych juwenaliów ..

akcja mega chamska.. wręcz obrzydliwa.. jeżeli to jego kumple to zajebać !

Jak studiowałem na AGH roboty i automaty były petycje rady samorządowej studentów do rektora o ogrodzenie miasteczka, bo na juwenaliach więcej najebanej hołoty z zewnątrz (dresy, brudasy, menele itp..) niż studentów !!


Na Piastonaliach w Opolu, wszystko zawsze jest ogrodzone, a przy wejściach stoi pełno ochroniarzy. Pilnują, żeby śmierdziele i dresy nie psuły ludziom zapachu i zabawy
Zgłoś
Avatar
kymyk 2013-05-13, 13:00
Przesrane ma chłopak
Zgłoś
Avatar
snik0 2013-05-13, 13:00 9
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-05-13, 13:12 5
Zabiłbym.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-05-13, 13:12 1
dzieci, wyjezdzaja na studia, zrywaja sie ze smyczy rodziców i szalejo
Zgłoś
Avatar
bandit1234 2013-05-13, 13:13
one handed toi-toi backflip ... trudny trick
Zgłoś
Avatar
Pedobear69 2013-05-13, 13:18 4
MS AGH..... i właśnie dlatego nienawidzę juwenaliów. Pełno zwykłej hołoty, która powinna zostać wsadzona do obozów koncentracyjnych, żeby ich to nauczyło pokory i szacunku do innych. Dobrze, że mieszkam w krańcowym wieżowcu (Akropol) i nie muszę patrzeć codziennie na ten plebs, który dumnie nazywa samych siebie studentami oraz resztę menelstwa.
Zgłoś
Avatar
dexterl 2013-05-13, 13:24 1
Faktycznie śmieszny! Ci "koledzy" nie wiedzą chyba gdzie kończy się granica żartu, a zaczyna chamstwo... choć chamstwo to i tak delikatnie powiedziane. Naoglądali się Jackass i powielając zryty pomysł myślą, że są zabawni. Dla mnie to chamstwo a nie zabawa i skur*** a nie koledzy.
Zgłoś
Avatar
666duch 2013-05-13, 13:25 1
@cerastes
Zapomniałeś już jak studiowałeś, bo to między Hajduczkiem, a Bonusem.

Z resztą potwierdzam. Pełno pojebańców. Ostatnio o mało co gościowi nie przypierdoliłem, bo stał i rozbijał butelki o akademik kopiąc je. Zapytawszy dlaczego to robi, usłyszałem "dla zabawy". Jihad się włączył, ale na szczęście miał ze sobą ogarniętego kolegę, który go przykrócił.

Co do nożownika. Sam chodziłem przez jakiś czas z nożem dla samoobrony, ale nigdy go nie użyłem (na szczęście). Ale jak sami widzicie, natura nie radzi sobie z usuwaniem takich popierdoleńców, którzy dla zabawy tłuką butelki, siekają nożami... I co kurwa z tym motłochem robić?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-13, 13:28 3
No coś podobnego. Sadol ostoją smaku i dobrego wychowania. Jaki bulwers na kolesi. Nie przesadzajcie już, nic mu się takiego nie stało, wyliże się z tego.
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2013-05-13, 13:35 3
RutQ napisał/a:

No śmieszny w chuj.
Nie bawi mnie chamstwo "kolegów".



Maciek22377 napisał/a:

Powinni ci jego "Koledzy" sowity wpierdal dostać



Kuriki napisał/a:

Oto jeden z powodów mojego trzymania się z dala od większych imprez na których jest morze alkoholu oraz potencjalne zagrożenie ze strony hord baranów z tzw głópawką.





Macie, nie dziękujcie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie