18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
saves 2021-11-27, 17:48 25
W kraju pochodzenia, dostałby strzał w pysk. Za marnowanie materiału na cegły.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-11-27, 18:13 10
To teraz wecie, czemu większość tam popiera to, że Polska nie chce dzikusów z afryki wpuszczać??
Gdyby jeszcze nie wpuszczali dzikusów z upainy, gruzji, azerbejdżanu....
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2021-11-27, 19:07
Zajebiste jest to uSA
Zgłoś
Avatar
jjuice 2021-11-27, 21:57 1
Jebana dzicz!
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-11-27, 22:51 10
Kurwa, jaki upadek cywilizacji zachodniej! Na naszych oczach się to odbywa, dzień po dniu, coraz gorzej, niebezpieczniej i brudniej. Paryż, Londyn, Berlin, Wiedeń - przecież to były perły europejskie, a teraz nie odróżnisz ich od Bombaju. Kilkaset lat podbojów poszło w pizdu. Wytrzymajmy jeszcze trochę tego naporu dziczy na wschodzie kraju, a będziemy tu mieli bezpieczną przystań dla resztek cywilizacji. I chuja nam wtedy może zrobić Bruksela.
Zgłoś
Avatar
Folur 2021-11-27, 23:04 2
a w Polsce za to białe dzikusy się nie myją i jeżdżą autobusami w których jebie i bez szczania na podłogę
Zgłoś
Avatar
maniu_1962 2021-11-28, 0:42
Ej chwila. On tym papierem wycierał dupę czy ręce?
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-11-28, 1:39 13
Mam wielką nadzieję, że gdyby jednak to ścierwo do nas się wbiło, to mimo naszych wewnętrznych różnic, wszyscy jak jeden mąż zadbamy o godność Ojczyzny. Plując na twarz lewactwu, ogniem i mieczem, czy choćby gołą pięścią. Jakkolwiek, byle dotkliwie pokazać tym zwyrodnialcom, że naszych kobiet bić jak Szwedom nie będą, ani srać na skwerach i deptakach.
Zawsze byłem pokojowy, nie mam nic do ludzi potrzebujących, którzy zamiast marnotrawić pomoc, sami zaczynają o siebie dbać, ale jak mi kurwa na mojej ulicy ktoś coś wspomni, że jego kultura etniczna powinna na niej dominować, to nie ręczę za siebie.
I tak jak wspominam na początku tego komentarza - jesteśmy braćmi. Długo trwa próba naszej cierpliwości, ale w godzinie W, mimo zwad i niesnasek, obyśmy wszyscy za jednego, tak jak ja jeden za Was wszystkich.

Sława i chwała Rzeczypospolitej! Na pohybel ruskim zdrajcom i ich czarnym kundlom!
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-11-28, 2:11 8
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To teraz wecie, czemu większość tam popiera to, że Polska nie chce dzikusów z afryki wpuszczać??
Gdyby jeszcze nie wpuszczali dzikusów z upainy, gruzji, azerbejdżanu....



Od ukrów się odpierdol. Pracują? Pracują. Robią tam, gdzie naszym się nie chce. Więc co Ci się kurwa nie podoba? Że nie są elita intelektualna? Oni mają kopać rowy czy inne takie, a nie zachwycać mnie swoim wewnętrznym bogactwem. A jak Ci powyższe nie pasuje, to konsekwentny bądź i przeciwdziałaj, zaczynając od siebie - Idź kopać rowy za chujowa stawkę.

No i druga sprawa - robiłem w UK 'na zmywaku', było tam ze mną pewnie ze 100 innych Polaków. Myślisz, że to były ostoje kultury i elity intelektualne? Otóż nie, nie były. I zapewniam Cię, że było mi wstyd za nich.
Zgłoś
Avatar
rafiu 2021-11-28, 6:33 2
Wziąłbym go za mordę i wytarzał w szczochach niczym szczeniaka który zleje się na podłogę.
Zgłoś
Avatar
RmX 2021-11-28, 9:03 3
Wyobrażacie sobie co by już nasza cywilizacja osiągnęła gdyby nie te Jamale i Ahmedy? Już nie tylko hamują rozwój a cofają gorzej jak religia.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2021-11-28, 10:14 1
Folur napisał/a:

a w Polsce za to białe dzikusy się nie myją i jeżdżą autobusami w których jebie i bez szczania na podłogę



No bitch plis. Idź se czarne pęto opierdol zamiast się tu nimi zachwycać. Pewnie zeżarł byś to gówno po czarnuchu.
Zgłoś
Avatar
martils 2021-11-28, 10:49
Folur napisał/a:

a w Polsce za to białe dzikusy się nie myją i jeżdżą autobusami w których jebie i bez szczania na podłogę



Wolisz jednak żeby jebało od srania ? Czy urzeka cię widok srającej małpy ?
Zgłoś
Avatar
KFCnigget 2021-11-28, 11:38 1
RmX napisał/a:

Wyobrażacie sobie co by już nasza cywilizacja osiągnęła gdyby nie te Jamale i Ahmedy? Już nie tylko hamują rozwój a cofają gorzej jak religia.



historia Unii Europejskiej to świetny przykład takiego biblijnego buntu, budowanie wieży Babel itp. z początku idea jest szczytna, ale później gówno wypływa na wierzch i widać co się kryje pod tymi maskami, z raju zrobią piekło, zapierdalaj na pasożytów którzy chcą wszystko rozpierdolić albo traktować innych jak swoje zabawki do zaspokajania ich najgorszych żądz
Zgłoś