18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (16) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
SMS
melemele89 • 2013-04-13, 15:34
Nie jest to kawał do opowiedzenia także przedstawię instrukcję.

wybieramy wszystkie osoby ze książki kontaktów i wysyłamy i SMS o następującej treści

Mam do Ciebie pilną sprawę, ale nie mogę zadzwonić bo mi zaraz bateria padnie. Zadzwoń do mnie na ten numer 566108100.

I konieczne jest aby podać ten numer.
Satysfakcja gwarantowana.

Enjoy
Zgłoś
Avatar
Spalecidom 2013-04-13, 15:36
Radio MARYJA?
Zgłoś
Avatar
straatveger 2013-04-13, 15:42 106
Leczenie z gejostwa, dzwoniłem
Zgłoś
Avatar
Orlik 2013-04-13, 17:58 42
I co, nie wyleczyli cie?
Zgłoś
Avatar
juniorohw 2013-04-13, 18:26 2
Wyleczyli ! Teraz na sadisticu szuka filmików z owieczkami, bo się przerzucił
Zgłoś
Avatar
1................0 2013-04-13, 19:57
Dalem sie kiedys nabrac. Do dzis wysylam pieniazki na Nasze Kochane Radyjko!!!
Zgłoś
Avatar
straatveger 2013-04-13, 23:13 3
Cytat:

I co, nie wyleczyli cie?

nie wyleczyli jeszze, nie widzisz że KUTASOWEJ OPRAWY nie usunąłem z profilu ?
Zgłoś
Avatar
Pan_Prokurator 2013-04-14, 3:05 5
Lewackie kurwy w akcji bezpośredniej... nieźle nieźle. Szczyty możliwości jebanej lewicy
Zgłoś
Avatar
dzul 2013-04-14, 3:24 2
zadzwoń do mnie bo bateria mi pada.... jak ktoś do ciebie dzwoni to pewnie bateria ci się ładuje?
Zgłoś
Avatar
Aryjski92 2013-04-14, 3:36
nie musi się ładować geniuszu bo ktoś dzwoni na inny numer tym samym prawdopodobnie na inny telefon
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-04-14, 8:51 3
Autor dobry agent: W awatarze "Nie daj się mass mediom" a propaguje blokowanie jednej z nielicznych stacji, która patrzy (nie)rządowi rudej kurwy na łapy. Hipokryzja jak siemasz.
Zgłoś
Avatar
kizug666 2013-04-14, 9:36 4
Kozakoff napisał/a:

Autor dobry agent: W awatarze "Nie daj się mass mediom" a propaguje blokowanie jednej z nielicznych stacji, która patrzy (nie)rządowi rudej kurwy na łapy. Hipokryzja jak siemasz.
Obrazek



Kolejny który zakłada, że nie można nie lubić wszystkich tych kutasów na raz... Ty co? Jarkowi dupe liżesz bo nie lubisz Tuskacza? Równie dobrze mogę założyć, że jesteś z palikociarni bo oni lubią tak pierdolić żeby pierdolić nie ważne na kogo. Świat się nie składa z 2 wyborów, są też inne opcje.
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-04-14, 9:47 4
kizug666 napisał/a:



Kolejny który zakłada, że nie można nie lubić wszystkich tych kutasów na raz... Ty co? Jarkowi dupe liżesz bo nie lubisz Tuskacza? Równie dobrze mogę założyć, że jesteś z palikociarni bo oni lubią tak pierdolić żeby pierdolić nie ważne na kogo. Świat się nie składa z 2 wyborów, są też inne opcje.



Nie lubię nikogo z obecnej "elyty" czyli wszystkich sld, psl, po, pis, ruchu palikmiota. Wiem, że jest więcej zarejestrowanych partii (około 70, chociaż nie wiem ile obecnie) niż podają nam media. Ale taka jest prawda: Radio Maryja przynajmniej mówi o tym co rząd knuje, a nie tańczy wokół jaśnie nam panującego. Nie twierdzę, że te oszołomy są spoko ale przynajmniej w minimalnym stopniu spełniają dziennikarski obowiązek. A o lizaniu dupy Jarkowi pogadaj z kimś innym jak Cię to interere bo ja tam nic nie wiem.
Zgłoś
Avatar
bullett 2013-04-14, 11:57 6
No nie pierdol facet że te ku... i złodzieje z RM są dla ciebie autorytetem... maszynka do wyciągania pieniędzy od emerytów - tyle.
Zgłoś