18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
C................s 2021-07-01, 9:40 1
TheAndyboy888 napisał/a:

Jakby rządziło PO to mielibyście dokładnie takie same gówno jak teraz.



Dokładnie, tylko bardziej lewe z jeszcze większą propagandą zboczeń i z czarnuchami za płotem.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2021-07-01, 10:21 3
TheAndyboy888 napisał/a:

Piszesz to z własnej autopsji, czy z dupy? Albo znajomy znajomego ci powiedział lub przeczytałaś na jakimś kwejku?
W przeciągu ostatnich lat zwiedziłem (także wieczorami) wiele miast całej Europy, takich jak Monachium, Bonn, Hamburg, Amsterdam, Lubeka, Fulda, Saint-Tropez, Sewilla, Gibraltar i wiele innych, których wymienianie zajeło by mi cały dzień.
I wiesz, gdzie ktoś się do mnie przypierdolił?
Właśnie w Warszawie, jak byłem w odwiedzinach u znajomego. Wracaliśmy z baru i oczywiście nie obyło by się bez jakiegoś przyćpanego sebiksa, który musiał sapać swoim ryjem bez powodu tylko po to, żeby dostać od nas wpierdol.
Wojna PiS/PO widać dalej na topie. Właśnie to jest przykładem ciemnogrodu, który reprezentujesz.
Zamachy w Warszawie? XD Chyba mówisz o tych z 11 listopada co roku.
Jedyny w zasadzie nieudany miał odbyć się pod sejmem. Szkoda, że nie wyszło.
Jakby rządziło PO to mielibyście dokładnie takie same gówno jak teraz.



hmm, a dupa cię nie bolała po tych wojażach?
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2021-07-01, 10:35
No ale w USA jest BLM . I sorry ale w USA to jest więcej strzelanin przez tydzień niż w Europie przez całe pół roku
Zgłoś
Avatar
Yena 2021-07-01, 12:23 9
TheAndyboy888 napisał/a:

Piszesz to z własnej autopsji, czy z dupy? Albo znajomy znajomego ci powiedział lub przeczytałaś na jakimś kwejku?
W przeciągu ostatnich lat zwiedziłem (także wieczorami) wiele miast całej Europy, takich jak Monachium, Bonn, Hamburg, Amsterdam, Lubeka, Fulda, Saint-Tropez, Sewilla, Gibraltar i wiele innych, których wymienianie zajeło by mi cały dzień.



Z autopsji bo w Warszawie mieszkam a w Paryżu często bywam u brata. I nie, nie jest jak mówisz, w Paryżu kolorowi mogą spalić rząd aut bo tak, mojemu bratu rozwalili motor, bo chyba nie udało im się go ukraść. Wymuszają pieniądze, a jak nie chcesz dać dobrowolnie to zabiorą Ci siłą. Ja już nie wspominam o stosunku do kobiet. Tam się nie wychodzi wieczorami. I sami Francuzi się często dziwią, że jak to w Warszawie można normalnie poruszać się po zmroku.
Pomieszkaj gdzieś najpierw a później mędrkuj.

TheAndyboy888 napisał/a:


I wiesz, gdzie ktoś się do mnie przypierdolił?
Właśnie w Warszawie, jak byłem w odwiedzinach u znajomego. Wracaliśmy z baru i oczywiście nie obyło by się bez jakiegoś przyćpanego sebiksa, który musiał sapać swoim ryjem bez powodu tylko po to, żeby dostać od nas wpierdol.



No cóż, wychodzi na to że dalej się u nas nie lubi pedałów.
Zgłoś
Avatar
Wilku_wps 2021-07-01, 13:14 1
NataliaW napisał/a:

Młodzież jest coraz bardziej lewicowa, więc z roku na rok i do nas zaczną te kolory tęczy ściągać. Żeby rządziła PO w wawie juz by były jakieś zamachy, a tak dalej jak w jebanym ciemnogrodzie.



Dlaczego ciemnogrod? Bo wyznaje sie jakas religie ktora przestala byc modna w zachodniej europie?
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2021-07-01, 13:19 2
Wilku_wps napisał/a:

Dlaczego ciemnogrod? Bo wyznaje sie jakas religie ktora przestala byc modna w zachodniej europie?



Podaję słowa klucz: ironia.
Zgłoś
Avatar
jazeck 2021-07-01, 14:57
Heliar napisał/a:

Ja bym powiedział, że to w USA masz tolerancję za wszelką cenę, tylko że tam jak coś nie pasuje to cię odjebią.



Sorki edytwałem to co cytowałeś... To do gości którego cytowałeś, Powiadasz po Warszawie... yhmmm... śpisz jeszcze? Masz tego cfelofskiego mudżyna co prowokuje białasych polaczkuf? murzynowi należy się prokuratura z białaską, za chociażby udostępnianie wizerunku białasów z PL. Ale nie, cisza, nikt nic nie robi....
Zgłoś
Avatar
biniu2202 2021-07-01, 16:51 1
Yena napisał/a:

No niestety, a Francuzi i Niemcy, orędownicy tolerancji za wszelką cenę, dziwią się później że po Warszawie można spokojnie chodzić wieczorami, a po Paryżu i Berlinie nie.



W tv pokażą jakiś urywek zadym z niby ulic Berlina i ludzie którzy z własnej wsi nie wyjechali taki mają właśnie obraz tego miasta... Wyjedz sobie na weekend do Berlina a później pisz te głupoty.
Zgłoś
Avatar
d................k 2021-07-01, 22:45
Poproszę o link bezpośredni do filmiku.
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2021-07-01, 23:48 1
Yena napisał/a:

Z autopsji bo w Warszawie mieszkam a w Paryżu często bywam u brata. I nie, nie jest jak mówisz, w Paryżu kolorowi mogą spalić rząd aut bo tak, mojemu bratu rozwalili motor, bo chyba nie udało im się go ukraść. Wymuszają pieniądze, a jak nie chcesz dać dobrowolnie to zabiorą Ci siłą. Ja już nie wspominam o stosunku do kobiet. Tam się nie wychodzi wieczorami. I sami Francuzi się często dziwią, że jak to w Warszawie można normalnie poruszać się po zmroku.
Pomieszkaj gdzieś najpierw a później mędrkuj.
No cóż, wychodzi na to że dalej się u nas nie lubi pedałów.



W Warszawie mieszkasz i nie wiesz, że macie tam patolę. Ale to syndrom większości warszawiaków, że ona taka zajebista i najlepsza, no bo w końcu "stolyca".
Mieszkałem w Polsce, w Austrii, a teraz w Niemczech, także pierdol tam swoje jak ci się podoba.

A jeśli dwóch gości wychodzących po piwie z baru, gdzie patrzyli na wyścigi to pedały, to masz nieźle najebane w tym pustym łbie pustaku. Jak z koleżanką idziesz razem szlajać się po sklepach, to jesteś z automatu lesbijką? A jak z facetem po drinku wychodzisz z baru (o ile by jakiś cię chciał), to od razu jesteś kurwą? Typowe polskie myślenie prosto z warsiawy. Szufladkować każdego, gdzie się da. Powinni ci skrócić łańcuch, bo jakimś cudem doczłapałaś się do komputera
Zgłoś
Avatar
Yena 2021-07-02, 0:18 1
TheAndyboy888 napisał/a:

W Warszawie mieszkasz i nie wiesz, że macie tam patolę. Ale to syndrom większości warszawiaków, że ona taka zajebista i najlepsza, no bo w końcu "stolyca".
Mieszkałem w Polsce, w Austrii, a teraz w Niemczech, także pierdol tam swoje jak ci się podoba.
A jeśli dwóch gości wychodzących po piwie z baru, gdzie patrzyli na wyścigi to pedały, to masz nieźle najebane w tym pustym łbie pustaku. Jak z koleżanką idziesz razem szlajać się po sklepach, to jesteś z automatu lesbijką? A jak z facetem po drinku wychodzisz z baru (o ile by jakiś cię chciał), to od razu jesteś kurwą? Typowe polskie myślenie prosto z warsiawy. Szufladkować każdego, gdzie się da. Powinni ci skrócić łańcuch, bo jakimś cudem doczłapałaś się do komputera



Cóż możesz podcierać Niemcom zadki. Ja nie mam zamiaru. Fakt że wyjechałeś ze wsi do Niemiec nie oznacza że coś się zmieniło. Masz jakieś poczucie wyimaginowanego awansu społecznego? Zostania uber światowcem, jednostką wybraną? No nie. Rozczaruję Cię, dalej jesteś zwykłym robolem w Niemczech. Nie skracaj sobie czasu na sen pisaniną, bo będziesz jutro "wolniej zbierał szparagi" I powiem Ci coś, mogłam wyjechać , ale wolę zostać i pracować u siebie, niż szlifować cudze bruki.

TheAndyboy888 napisał/a:


A jeśli dwóch gości wychodzących po piwie z baru, gdzie patrzyli na wyścigi to pedały,/quote]

Ałć aż Ci dup*ko rozerwało. Trąci gów*nem aż w oczy szczypie. Heterykom tak du*a nie pęka. :''D

Ty wogóle widziałeś Berlin? I ten syf u nich na ulicach, czy zadzierasz głowę bo się wyrwałeś z dziury i nie patrzysz pod nogi? W porównani do Berlina to Warszawa lśni czystością. Poza tym nad potolą w Warszawie da się zapanować a w Berlinie to już trochę problem mają.

Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2021-07-02, 0:24 1
Yena napisał/a:

Przynajmniej nie muszę obsługiwać niemieckich tyłków tylko mieszkam u siebie. Jak Tobie się podoba, możesz im tam nawet podcierać tyłki. Wyjechałeś ze wsi do Niemiec, i teraz masz poczucie bycia uber światowcem przeżywając wyimaginowany awans społeczny? No NIE. Po prostu jesteś kolejnym robolem w Niemczech.
Coś ten twój rozdzierający ból dupy za potężny jak na heteryka.



Oczywiście typowa cebula polaczka (nie mylić z Polakiem, bo tych to szanuję) wyszła i syndrom wiecznego bólu dupy, że każdy kto jest za granicą, to podciera dupę lub jest na zmywaku.
Może twoim jedynym osiągnięciem za granicą byłoby robienie za worek na spermę, ale nie mierz wszystkich swoją miarką. Są ludzie, którzy radzą sobie w życiu nie musząc być kurwą, tak jak ty
No i to ja jestem typowym światowcem, z wyimaginowanym awansem społecznym, ale od ciebie zaleciało typowym wywyższaniem się warsiawiaka, gdzie od razu przypisujesz mnie do wsi XD
Założę się, że jesteś typowym słoikiem i nawet nie urodziłaś się w Warszawie, a tylko tam mieszkasz i myślisz, że jesteś super. Typowy przykład tępej pizdy, która chuj wie ma się za kogo.

@EDIT
I naucz się edytować posty, bo kurwa analfabetyzmem zaleciało jak skurwysyn, ty damo ze stolicy

@EDIT 2
Yena napisał/a:


Ty wogóle widziałeś Berlin? I ten syf u nich na ulicach, czy zadzierasz głowę bo się wyrwałeś z dziury i nie patrzysz pod nogi? W porównani do Berlina to Warszawa lśni czystością. Poza tym nad potolą w Warszawie da się zapanować a w Berlinie to już trochę problem mają.


Pewnie, że widziałem. I na bank nie potwierdzę, że Warszawa lśni czystością, bo musiałbym kurwa kłamać. Nad patolą też nie da się zapanować. Regularnie co roku 11 listopada jest jej kumulacja na warszawskich ulicach. Tak świętują swoją niepodległość, że rozpierdolą poł miasta w pył i zostawią za sobą syf.
No ale bądź dalej dumna. Po co kurwa ruszyć deklem i zwiedzić trochę świata. W końcu dla damy z miasta nie powinno to być problemem.
Zgłoś
Avatar
Yena 2021-07-02, 0:47 1
TheAndyboy888 napisał/a:

Oczywiście typowa cebula polaczka (nie mylić z Polakiem, bo tych to szanuję) wyszła i syndrom wiecznego bólu dupy, że każdy kto jest za granicą, to podciera dupę lub jest na zmywaku.
Może twoim jedynym osiągnięciem za granicą byłoby robienie za worek na spermę, ale nie mierz wszystkich swoją miarką. Są ludzie, którzy radzą sobie w życiu nie musząc być kurwą, tak jak ty
No i to ja jestem typowym światowcem, z wyimaginowanym awansem społecznym, ale od ciebie zaleciało typowym wywyższaniem się warsiawiaka, gdzie od razu przypisujesz mnie do wsi XD
Założę się, że jesteś typowym słoikiem i nawet nie urodziłaś się w Warszawie, a tylko tam mieszkasz i myślisz, że jesteś super. Typowy przykład tępej pizdy, która chuj wie ma się za kogo.
@EDIT
I naucz się edytować posty, bo kurwa analfabetyzmem zaleciało jak skurwysyn, ty damo ze stolicy



A to nie zgadłeś bo akurat pochodzę z Warszawy. Na razie to za worek na spermę robi twoje dupsko bo pękło po wizycie niemiaszka. Wolne Ci dali że możesz sobie wypisywać po nocy? Jeszcze Ci światła nie zgasili? I kurwą to jesteś Ty na cudzym garnuszku, Hans Ci każe skakać a Ty pytasz jak wysoko. A pros analfabetyzmu, to zaraz polskiego zapomnisz bo w końcu jesteś "' Pan z Niemiec" Zwykła szmata, co za 5 Ojro zrobi wszystko.
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2021-07-02, 0:50
Yena napisał/a:

A to nie zgadłeś bo akurat pochodzę z Warszawy. Na razie to za worek na spermę robi twoje dupsko bo pękło po wizycie niemiaszka. Wolne Ci dali że możesz sobie wypisywać po nocy? Jeszcze Ci światła nie zgasili? I kurwą to jesteś Ty na cudzym garnuszku, Hans Ci każe skakać a Ty pytasz jak wysoko. A pros analfabetyzmu, to zaraz polskiego zapomnisz bo w końcu jesteś "' Pan z Niemiec" Zwykła szmata, co za 5 Ojro zrobi wszystko.



Ale ty kurwa jesteś pusta xddddddddddddddddd
Powiedziałem ci już - nie mierz wszystkich swoją miarką.
Że ty bierzesz w dupę za "5 ojro" lub ciągniesz druta, nie oznacza tego, że inni też zgubili swój kompas moralny i robią to samo co ty

@EDIT
A piszę sobie po nocy, bo mogę Takie życie wolnego człowieka. Wybacz, że przeszkadzam ci w nocnej zmianie i, zamiast zająć się klientami i ssać pały, klikasz na sadolu
Zgłoś
Avatar
Yena 2021-07-02, 1:01 1
TheAndyboy888 napisał/a:

Ale ty kurwa jesteś pusta xddddddddddddddddd
Powiedziałem ci już - nie mierz wszystkich swoją miarką.
Że ty bierzesz w dupę za "5 ojro" lub ciągniesz druta, nie oznacza tego, że inni też zgubili swój kompas moralny i robią to samo co ty



Ja nie twierdzę że ty zgubiłeś swój kompas moralny, ja twierdzę że go nie masz. Dalej, dalej obciągaj niemiaszkom, po same kule, wypinaj się do ruchańska. Po prostu nie byłeś w stanie poradzić sobie w Polsce, to niemiecki burdel też sehr gut. I co, chcesz sugerować że zawojowałeś tam świat? Dalej jesteś NIKIM.

TheAndyboy888 napisał/a:

Ale ty kurwa jesteś pusta xddddddddddddddddd
Powiedziałem ci już - nie mierz wszystkich swoją miarką.
Że ty bierzesz w dupę za "5 ojro" lub ciągniesz druta, nie oznacza tego, że inni też zgubili swój kompas moralny i robią to samo co ty
@EDIT

Za bardzo Ci łańcuch Pan poluzował i fikasz, dociśnie butem, zesrasz się, to wrócisz do szeregu. PS, jak na kolesia któremu rozerwało dupę od niemieckiej spermy, hah..., już lepiej żebyś był pusty. Pomyliły Ci się kolejności, to głowa miała być pełna, a dupa pusta, a nie na odwrót,
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie