18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
TheAndyboy888 2021-07-02, 1:13
Yena napisał/a:

Ja nie twierdzę że ty zgubiłeś swój kompas moralny, ja twierdzę że go nie masz. Dalej, dalej obciągaj niemiaszkom, po same kule, wypinaj się do ruchańska. Po prostu nie byłeś w stanie poradzić sobie w Polsce, to niemiecki burdel też sehr gut. I co, chcesz sugerować że zawojowałeś tam świat? Dalej jesteś NIKIM.
Za bardzo Ci łańcuch Pan poluzował i fikasz, dociśnie butem, zesrasz się, to wrócisz do szeregu.





Powtarzam ci już kolejny raz. Jak ty sobie nie radzisz i musisz ciągnąć pały, aby przetrwać, to nie jest to mój problem. Ale nie wszystkich tak wyruchało życie, tak jak ciebie. Pizdę dostałaś, ale o mózgu już natura zapomniała

Wyjeżdżałem z całkiem innych powodów niż życie zawodowe i ostatecznie osiadłem, w tych znienawidzonych przez Polaków, Niemczech. Nie będę ci tłumaczył dlaczego, bo to bardzo długa historia i osoba pusta, taka jak ty nie będzie mogła tego pojąć.

Rozpierdala mnie ta twoja bezradność, kiedy jedyne co możesz mi powiedzieć, to jest to, "że jestem nikim" Miód na moje oczy ten twój płacz w tych postach. Stać cię chyba na więcej ty damo za "5 ojro"
Zgłoś
Avatar
Yena 2021-07-02, 1:28
TheAndyboy888 napisał/a:

Powtarzam ci już kolejny raz. Jak ty sobie nie radzisz i musisz ciągnąć pały, aby przetrwać, to nie jest to mój problem. Ale nie wszystkich tak wyruchało życie, tak jak ciebie. Pizdę dostałaś, ale o mózgu już natura zapomniała
Wyjeżdżałem z całkiem innych powodów niż życie zawodowe i ostatecznie osiadłem, w tych znienawidzonych przez Polaków, Niemczech. Nie będę ci tłumaczył dlaczego, bo to bardzo długa historia i osoba pusta, taka jak ty nie będzie mogła tego pojąć.
Rozpierdala mnie ta twoja bezradność, kiedy jedyne co możesz mi powiedzieć, to jest to, "że jestem nikim" Miód na moje oczy ten twój płacz w tych postach. Stać cię chyba na więcej ty damo za "5 ojro"



No mówiłam, za bardzo Ci łańcuch poluzowali i dostajesz do klawiatury. Komp musi stać obok zmywaka. XD Ja po prostu lubię, nabijać się z takich jak ty, kurewek które poczuły Ojro i im się pod jego wpływem narodowość, pochodzenie i język zmieniły. Nauczyłeś się guten morgen i reszta świata to cebula, kawalerze nie warty złamanego grosza.
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2021-07-02, 1:36
Yena napisał/a:

No mówiłam, za bardzo Ci łańcuch poluzowali i dostajesz do klawiatury. Komp musi stać obok zmywaka. XD Ja po prostu lubię, nabijać się z takich jak ty, kurewek które poczuły Ojro i im się pod jego wpływem narodowość, pochodzenie i język zmieniły. Nauczyłeś się guten morgen i reszta świata to cebula, kawalerze nie warty złamanego grosza.



Nie reszta świata to cebula, tylko TY. Postaraj się to w końcu zrozumieć.
Skoro nie jestem wart złamanego grosza, to weź mi wytłumacz, dlaczego poświęcasz mi tu już któryś z kolei post?
Pojebało ci się już całkiem, czy zagubiłaś się sama w tym twoim jałowym pierdoleniu?
Albo jesteś z tych, co zawsze muszą mieć ostatnie słowo dla zasady - chuj wie co, byleby coś napisać/powiedzieć?

Jak masz jakiegoś faceta, to mu kurwa szczerze współczuję taką tępą ścierę w domu trzymać
Zgłoś
Avatar
Yena 2021-07-02, 1:47 1
TheAndyboy888 napisał/a:

Nie reszta świata to cebula, tylko TY. Postaraj się to w końcu zrozumieć.
Skoro nie jestem wart złamanego grosza, to weź mi wytłumacz, dlaczego poświęcasz mi tu już któryś z kolei post?
Pojebało ci się już całkiem, czy zagubiłaś się sama w tym twoim jałowym pierdoleniu?
Albo jesteś z tych, co zawsze muszą mieć ostatnie słowo dla zasady - chuj wie co, byleby coś napisać/powiedzieć?
Jak masz jakiegoś faceta, to mu kurwa szczerze współczuję taką tępą ścierę w domu trzymać



Tobie zostało walenie konia, bo Niemki się Polakom nie rzucają na szyję, albo chłopcy. I jakbyś na to nie wpadł, geniuszu to sam tej "warszafce" jak mnie określiłeś poświęcasz cały wieczór, żeby mnie obrażać tocząc pianę z pyska, bo Ci powiedziałam parę słów prawdy. A co myślałeś że podkulę ogon, przed czymś takim jak Ty i dam sobie ubliżać nie odpłacając pięknym za nadobne? Zamknij się kurwa w końcu, weź jakieś proszki na ból tej rozerwanej dupy i idź spać.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-07-02, 4:06
TheAndyboy888 napisał/a:

...


Yena napisał/a:

....



Ech... kobietę z klasą aż miło poczytać
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2021-07-02, 14:54
Yena,
pokaż cycki zamiast się z gościem spierać
Zgłoś