18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-06-30, 23:13 26
E no stary... teraz to przegiąłeś....
W Stanach policja by nie zdążyła dojechać, bo by go ludzie na ulicy go odpalili.
Zgłoś
Avatar
Yena 2021-06-30, 23:15 72
No niestety, a Francuzi i Niemcy, orędownicy tolerancji za wszelką cenę, dziwią się później że po Warszawie można spokojnie chodzić wieczorami, a po Paryżu i Berlinie nie.
Zgłoś
Avatar
cedrikk 2021-06-30, 23:24 3
Mózg rozjebany.

Daje 5 gwiazdek.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2021-06-30, 23:43
Yena napisał/a:

No niestety, a Francuzi i Niemcy, orędownicy tolerancji za wszelką cenę, dziwią się później że po Warszawie można spokojnie chodzić wieczorami, a po Paryżu i Berlinie nie.



Ja bym powiedział, że to w USA masz tolerancję za wszelką cenę, tylko że tam jak coś nie pasuje to cię odjebią.
Zgłoś
Avatar
Miles87 2021-06-30, 23:46
Smutne jak twoj poziom intelektualny, prawdIwe jak zawod twojej starej nocami.
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2021-06-30, 23:51 17
Młodzież jest coraz bardziej lewicowa, więc z roku na rok i do nas zaczną te kolory tęczy ściągać. Żeby rządziła PO w wawie juz by były jakieś zamachy, a tak dalej jak w jebanym ciemnogrodzie.
Zgłoś
Avatar
barachlam 2021-06-30, 23:57
Ale ten prztyczek to w ramach leczenia kompleksów po stawianiu pomników przestępcy? Niech się śmieją ale to i tak oni bardziej dupska do ruchania tym swoim jak to nazywają afroamerykanom wystawiają niż cała reszta świata razem wzięta.
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-07-01, 0:11 5
Unia ma muslimskich kozojebców, Ameryczka ma BLMy, a my mamy Kaczyńskiego... Buahahahahahah...
Zgłoś
Avatar
dankdealz 2021-07-01, 0:13
zalcie sie pieski.. stad i stamtad. Mpebe wam w gardlo
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-07-01, 0:40 5
NataliaW napisał/a:

Młodzież jest coraz bardziej lewicowa, więc z roku na rok i do nas zaczną te kolory tęczy ściągać. Żeby rządziła PO w wawie juz by były jakieś zamachy, a tak dalej jak w jebanym ciemnogrodzie.



Ściągać zaczną ich, niestety, polskie szmaty bo mają szał macic.
To główny powód. Bo po co nam oni? Po nic.
Niestety, młodzież w większości męska to spedalone cioty mocne w grupie natomiast część żeńska ma już magistrat a niektóre pewnie doktorat z jebaczki i obciągania a jeszcze liceum nie skończyły.
Niech wrócą czasy kija i klęczenia na grochu.
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2021-07-01, 2:46 3
Yena napisał/a:

No niestety, a Francuzi i Niemcy, orędownicy tolerancji za wszelką cenę, dziwią się później że po Warszawie można spokojnie chodzić wieczorami, a po Paryżu i Berlinie nie.



Piszesz to z własnej autopsji, czy z dupy? Albo znajomy znajomego ci powiedział lub przeczytałaś na jakimś kwejku?
W przeciągu ostatnich lat zwiedziłem (także wieczorami) wiele miast całej Europy, takich jak Monachium, Bonn, Hamburg, Amsterdam, Lubeka, Fulda, Saint-Tropez, Sewilla, Gibraltar i wiele innych, których wymienianie zajeło by mi cały dzień.
I wiesz, gdzie ktoś się do mnie przypierdolił?
Właśnie w Warszawie, jak byłem w odwiedzinach u znajomego. Wracaliśmy z baru i oczywiście nie obyło by się bez jakiegoś przyćpanego sebiksa, który musiał sapać swoim ryjem bez powodu tylko po to, żeby dostać od nas wpierdol.

NataliaW napisał/a:

Młodzież jest coraz bardziej lewicowa, więc z roku na rok i do nas zaczną te kolory tęczy ściągać. Żeby rządziła PO w wawie juz by były jakieś zamachy, a tak dalej jak w jebanym ciemnogrodzie.



Wojna PiS/PO widać dalej na topie. Właśnie to jest przykładem ciemnogrodu, który reprezentujesz.
Zamachy w Warszawie? XD Chyba mówisz o tych z 11 listopada co roku.
Jedyny w zasadzie nieudany miał odbyć się pod sejmem. Szkoda, że nie wyszło.
Jakby rządziło PO to mielibyście dokładnie takie same gówno jak teraz.
Zgłoś
Avatar
notak 2021-07-01, 5:32
NataliaW napisał/a:

Młodzież jest coraz bardziej lewicowa, więc z roku na rok i do nas zaczną te kolory tęczy ściągać. Żeby rządziła PO w wawie juz by były jakieś zamachy, a tak dalej jak w jebanym ciemnogrodzie.



masz rację, dlatego to tylko kwestia czasu
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2021-07-01, 6:21 2
Hamburgery żeby pokazać jak Europa sra w gacie przed islamistami muszą tworzyć jakieś śmieszna animacje.

Nam z kolei, żeby zobaczyć jak hamburgery srają w gacie przed czarnuchami wystarczy przeglądarka internetowa.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-07-01, 8:36
Ale to już było. Tralala.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie