18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Nabs 2012-08-28, 3:44
@Luck95 przecież z życia można brać pełnymi garściami, bawić się i jednocześnie sprawić żeby to życie nie było bezsensowne jak tirówki. Jedno nie wyklucza drugiego.

@Darksaider - od kiedy myślenie o tym co będzie jest negatywne? ja zawsze wolę spodziewać się wszystkiego, niż potem być zaskoczony, jak 16 latka po seksie bez zabezpieczeń.

Religia to jest gówno, ale nie każda, i nie w każdym sensie. Zrozum ty, jak i pozostali niech to pojmą, że nie ma rzeczy tylko złych, lub rzeczy tylko dobrych.
Zgłoś
Avatar
Hennka 2012-08-28, 10:14
wielkie piwo:)
Zgłoś
Avatar
glistownik 2012-08-28, 13:30
Religia jest dobra to ludzie są źli. No i oprócz tego zamknięci w schematach a w tych czasach mocno zmanipulowani. Ale zaraz ktoś mi napisze "ty ograniczony chuju". Od razu odpisuje: Bóg to nic więcej jak wyłączenie schematów i poglądów ( przykład Budda czy Jezus ) i po prostu skupienie się na życiu, obserwowanie go, uczenie się, poznawanie, zdumiewanie się nad rzeczami które niby są takie oczywiste. Widzenie świata takim jaki jest że pieniądz to kartka papieru z nadrukiem, wszystko wydaje się łatwiejsze, rozumiemy ludzi widzimy jak są zaprogramowani i łatwo ich czytamy. A w ogóle najlepszy w tym jest brak jakiegokolwiek uczucia strachu, nie bój się niczego o nic i nikogo. Jak chcesz to zostań kim chcesz myśl o tym pracuj nad tym, poświęć się temu co chcesz i nawet nie spodziewasz się jak szybko to do ciebie przyjdzie. Oczywiście jeśli jesteś gimbusem to wypierdalaj bo na chuj ci osiąganie czegokolwiek jak nic nie potrzebujesz oprócz kasy starych, no chyba że jesteś wyjątkiem i jednak chcesz coś osiągnąć.
Zgłoś
Avatar
mozz87 2012-08-29, 20:04
Zgłoś
Avatar
Darksaider 2012-08-31, 19:04
fioletowyaligator napisał/a:

(...)


Masz tok rozumowania, który zatrzymał się na starożytności... że ktoś wymyślił tranzystor wcale nie oznacza, iż wynalazł komputer.
Ci ludzie o których wspominasz byli protagonistami, którzy dali podwaliny pod fundamenty dzisiejszej nauki, nic ponadto.
W pewnym momencie -czego pewnie nie zauważyłeś- każde z tych nurtów poszło swoją drogą.
Nie kwestionuję nauki tylko filozofię, więc proszę mi tu niczego nie imputować.

Nabs napisał/a:


@Darksaider - od kiedy myślenie o tym co będzie jest negatywne? ja zawsze wolę spodziewać się wszystkiego, niż potem być zaskoczony, jak 16 latka po seksie bez zabezpieczeń.



Między myśleniem a "myśleniem" ja widzę dosyć radykalną różnicę, aczkolwiek co ja tam wiem.
Zgłoś