18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
baronturbina 2020-12-27, 16:22
SupremeLeader napisał/a:

Z twoją? Chciałbym, ale ona nie lubi rozmawiać z pełną buzią ty kaleko umysłowa.


Słuchaj głupi psie. A w zasadzie czytaj. Nie mam żony bo jestem gejem wiec ładnie dałeś się oszukać. Nie wypieraj się pedalstwa!!!
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-12-27, 17:14 2
SupremeLeader napisał/a:

Ty wiesz że jesteś niedopierdolony? To jakiś twój pedalski fetysz? Czy poprostu marzy ci się opierdolic mu gałę? Nikt normalny nie wpierdala wszędzie jebanych wstawek na temat halmana. Tobie gościu jakieś tryby poprzestawiało pod kopułką,
kurwa halman to, halman tamto. Ty za chuja nie jesteś normalny.



Halman sam się wszędzie masowo wpierdala i podkreśla, jaki to on wspaniały nie jest. Nawet Bogiem się nazywał. Nie dziw się ludziom, że go teraz gnoją z taką samą częstotliwością, jak się on sam próbował pucować
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2020-12-27, 20:21
baronturbina napisał/a:

Słuchaj głupi psie. A w zasadzie czytaj. Nie mam żony bo jestem gejem wiec ładnie dałeś się oszukać. Nie wypieraj się pedalstwa!!!



To dla tego zarywasz do halmana? Oszukać? A gdzieś ty pedale pisał że jesteś hetero??? Z góry niesłusznie założyłem że jesteś normalny -moja wina, pomyliłem się.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-12-27, 21:29
baronturbina napisał/a:

Słuchaj głupi psie. A w zasadzie czytaj. Nie mam żony bo jestem gejem wiec ładnie dałeś się oszukać. Nie wypieraj się pedalstwa!!!



No i ładnie się popisałeś przed Halmanem, teraz każdy wie, ze koledzy Halmana są sodomitami
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-12-27, 23:25
SupremeLeader napisał/a:

Ty wiesz że jesteś niedopierdolony? To jakiś twój pedalski fetysz? Czy poprostu marzy ci się opierdolic mu gałę? Nikt normalny nie wpierdala wszędzie jebanych wstawek na temat halmana. Tobie gościu jakieś tryby poprzestawiało pod kopułką,
kurwa halman to, halman tamto. Ty za chuja nie jesteś normalny.



Obrońca uciśnionych się znalazł
Zgłoś
Avatar
sokol358 2020-12-28, 1:09
Polakow tez nikt nie lubi, halo. Nie czuj sie elitanie gamoniu
Zgłoś
Avatar
dynialol 2020-12-28, 17:14
Nasıl da parçalandı!
Zgłoś
Avatar
mrozek14 2020-12-31, 23:36
Co do Turasów to pomimo srogiego wpierdolu pod Wiedniem, to nigdy nie wykreślili ze swoich map Polski (podczas gdy Polska była pod rozbiorami) i za to mam do nich sentyment i chuj
Zgłoś