18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Fazer6 2012-03-31, 21:03
szkoda ze palców se niezmielił
Zgłoś
Avatar
Boingu 2012-03-31, 21:04 20
Islamiści palą Biblię, a my będziemy pili Koran.

Zgłoś
Avatar
kryzcho31 2012-03-31, 21:06 13
Nie chciał bym być na jego miejscu
Zgłoś
Avatar
Mistrz Agon 2012-03-31, 21:10 1
Widać, że koleś mocno spragniony wiary, ale jakoś ta mu nie podeszła. Pewnie dlatego, że nie można jej mieszać z alkoholem.
Zgłoś
Avatar
shark28 2012-03-31, 21:20 3
i tak należy postępować z koranem ! .
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-03-31, 21:46
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
_................_ 2012-03-31, 22:03 13
Kurwa a teraz popatrzcie na tej filmik jeszcze raz i powiedzcie. Jak bardzo religie potrafią popierdolić ludziom w głowach.
Czy dorosły i rozważny mężczyzna mieli książkę w mikserze a potem spuszcza to do klopa. Po chuj, przecież to tylko zwykła książka.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-03-31, 22:37 1
@up

Stary chciałeś coś przekazać ale między wierszami miałeś zadyszkę
Jeszcze raz prosimy
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-03-31, 23:05 2
@Mr.Drwalu specjalnie dla Ciebie.
Co potrafi zrobić religia z ludźmi. Nie chodzi mi tylko o zwolenników danej religii, ale także i o jej przeciwników. Oczywiście można powiedzieć po prostu że ta, czy tamta religia jest głupia, bądź słuszna. To jeszcze nie jest nic złego, wszak to tylko zwykłe wyrażenie swojego zdania. Prawdziwa głupota zaczyna się gdy pojawiają się ludzie tacy jak ten gość, którzy na siłę próbują przekonać innych do swojego zdania. Ten gość bierze jakąś książkę (ktoś może nazwać ją świętą, ale kurwa przecież to tylko książka, tak samo jak biblia czy tam tora), a potem robi z nią, to co jest na filmiku. Powiedzcie mi teraz czy to nie jest popierdolone. Po chuj się tak bardzo ekscytować religią, po chuj tak dziwne rzeczy dla niej, lub przeciw niej robić. Jakoś nigdy nie pojmę dlaczego niektórzy ludzie się tak bardzo emocjonują religią (bądź polityką) i dzięki niej są w stanie robić najgłupsze i najbardziej bezsensowne rzeczy. Ten koleś zachowuje się równie idiotycznie jak fanatyczni zwolennicy niszczonej książki.
Zgłoś
Avatar
Massivee 2012-04-01, 1:41 2
Koleś czysty hardcore, ale zbyt pochopnie, nie bierze na serio fanatyków religijnych. A może się zdziwić. Pokazał twarz, a to straszny błąd przy sraniu, sikaniu, mieleniu, ruchaniu,wierceniu zesranego koranu. Jakiś upośledzony arabus w wallmarcie go zobaczy, rozpozna, a ma oczywiście amerykańskie obywatelstwo, pośledzi, kupi broń i chuj. Fajny byłem na chwile w necie ale zabił mnie pierdolony muzol zdziwiłem się bo przecież mieszkam w Ameryce (w najbardziej multi kurwa kulti zjebanym kraju) jakim kurwa cudem zabił mnie muzułmanin .
Zgłoś
Avatar
toranaga7 2012-04-01, 5:05 1
Gostek jest napierdolony,znaczy był.
Zgłoś
Avatar
erythnul 2012-04-01, 17:04 5
"the koran is such piece of shit, it takes two flushes" mistrzostwo

pozatym tych debili wcale nie trzeba prowokować takimi działaniami żeby się wysadzali.. to nienawiść wynikająca z zazdrości do cywilizowanego standardu życia, podsycana przez fanatyzm religijny który im rekompensuje analfabetyzm, biede i brak perspektyw.

a uproszczając, są wkurwieni bo wszystkie baby chodzą w przescieradłach, nie mogą walić konia, wszedzie tylko piach i gorąc, a jedyne co mogą poruchać to kozy.
Zgłoś
Avatar
Joseph Fritzl 2012-04-02, 0:41
Koleś! Już nie żyjesz. Allah Akbar!!!
Zgłoś
Avatar
Szaler 2012-04-02, 1:13
NA jutubie juz mu groża dobry gościu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie