18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Patryk95 2013-03-03, 22:03
"Uouoo" haha
Zgłoś
Avatar
koło_zamachowe 2013-03-03, 22:10
wyrzucil jak psa a potem sie tlumaczy ze bardzo tego nielubi ehh
Zgłoś
Avatar
xXDoggXx 2013-03-03, 22:16 1
Za Sokoła zawsze browar, ale co do zachowania mógł to zrobić bardziej wyrafinowanie :] ale chuj czasem po prostu puszczają nerwy i tak do Rysia mu jeszcze daleko
Zgłoś
Avatar
Fenrin 2013-03-03, 22:22
Z jednej strony zachował się nieodpowiednio, bo mógł poprosić ochronę, albo kazać mu zejść ze sceny, ale z drugiej wcale mu się nie dziwię, bo chcę dać ludziom dobry koncert, a jakiś debil wpierdala mu się na scenę, mogły puścić nerwy...
Rychu, nawiasem mówiąc, też wcale się tak źle nie zachował, bo prosił zarówno ochronę jak i tamtego gościa, aż w końcu musiał poprosić publiczność...
Zgłoś
Avatar
M................o 2013-03-03, 22:25 1
Zróbcie miejsce, jestę lekarzę.
Stwierdzam ciężki przypadek zgąbczenia mózgu u uczestników wydarzenia oraz obserwatorów.
Dziękuje!
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-03-03, 22:26
dobrze zrobił. jakaś spedalona gimbaza włazi ci na scene i psuje koncert. Dzisiejsi gimbo, licea i studenciki myślą że mogą wszystko. Pojeby
Zgłoś
Avatar
błazen 2013-03-03, 22:30 40
Nie no ja mu się nie dziwię. Ale dla porównania:
koles wbiega w 23 sekundzie, potem reakcja

Zgłoś
Avatar
LukChopie 2013-03-03, 22:36 2
qrwa liczyłem że nadleci jakiś ptak i kogoś ze sceny złapie, a wy mi tu z takim idiotą wyskakujecie
Zgłoś
Avatar
LionX 2013-03-03, 22:37 2
Wiecie co z nim zrobić.
Zgłoś
Avatar
Teli 2013-03-03, 22:38 1
Tak to bywa jak chama nazwiesz artystą i dasz mu wyjść na scenę...
Zgłoś
Avatar
luftwafel 2013-03-03, 22:41 6
mrsatan napisał/a:

Ja pierdole, poplaczcie sie bo czegos nie lubi i to pokazal. Nie lubi jak mu sie ktos z butami wpierdala w trakcie koncertu i go wypierdolil. Wlasnie tego byscie oczekiwali jakbyscie za koncert zaplacili? Moze zaraz kazdy bedzie sobie wchodzil na scene i np piateczke albo zdjecie sobie walnie?Powinien wysluchac co ma do powiedzienia, stac jak cipa i go sluchac? Aaa no tak, zapomnialem ze tak wlasnie funkcjonuje nasz kraj, przez takie cioty jak Ci wypowiadajacy sie wyzej, nasz kraj upada na dno, a zaraz Twoje dziecko ktore panstwo Ci odbierze bo godnie Ci nie placi da parze pedalow.




Polecam właczyć filmik od 6:00 i obejrzeć do końca, to jest artysta, który ma szacunek do swojej publiczności, bo wie, że zapłacili za bilety i też chcą mieć coś z koncertu, oprócz samej (choćby własnie głupie przybicie piątki z idolem)


I jeszcze jeden film, tym razem od 5:25, ten minus poiwnien uczyć się od nich zachowania na scenie
Zgłoś
Avatar
Mateusz_stg 2013-03-03, 22:47 1
Slonx napisał/a:



Nie żebym coś sugerował, ale nick zobowiązuje...

Obrazek



czemu Tobie okna w domu otwierają się w drugą stronę ?
Zgłoś
Avatar
Dalione 2013-03-03, 22:48 1
@rockface123
Ja pierdole, w podpisie masz jasno napisane żeby nie hejtować Twojego ulubionego gatunku muzyki to nie bądź hipokrytą i odpierdol się od rapu skoro go nie lubisz, jak czegoś się nie lubi to się tam nie pcha, proste i logiczne. Nie każdy dres jest pół mózgiem, a też nie każdy raper musi mieć spodnie w kolanach, podkoszulek po kostki i napierdalać o głupotach jak Konus RTV. Myślenie stereotypami naprawdę boli, równie dobrze mogę powiedzieć że jesteś brudasem, chodzisz w glanach i nie myjesz nóg i w ogóle jebiesz gównem.

Słucham wszystkich gatunków muzyki, ale jednak najbardziej przepadam za rapem oraz hip-hopem, jestem dresem i wcale nie uważam się za kogoś kto biega za staruszkami i je okrada, myślenie stereotypami boli.
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-03-03, 22:48 3
Lubiłem Sokoła w czasach gdy jeszcze był raperem... dziś to kurwa brodę wyżej zadziera niż ma czoło, pajac.
Zgłoś
Avatar
CiociaSmiglo 2013-03-03, 22:56 8
Powiem tyle, byłam na koncercie Luxtorpedy 2 lata temu, koleś wjebał się na scenę w masce gazowej, tańczył, spiewał do mikrofonu razem z artystami, wszyscy byli szczęśliwi i się razem bawili. Na koniec strzelili sobie fotkę wszyscy razem, podali ręce i podziękowali. To kurwa jest szacunek do publiczności. Na koncercie Ostrego, również stałam pod sceną, paru kolesi wjebało się na scenę, ostry nic nie zrobił tylko dalej grał koncert. Nie pierdolcie że się mu nie dziwicie bo nawet głupi by się skapnął że sokół zrobił to pod publikę by pokazać jaki to on nie jest zajebistym i wielkim artystą. Postąpił jak frajer i koniec kropka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie