18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
HotSzot 2013-03-03, 23:04 1
luftwafel napisał/a:




Polecam właczyć filmik od 6:00 i obejrzeć do końca, to jest artysta, który ma szacunek do swojej publiczności, bo wie, że zapłacili za bilety i też chcą mieć coś z koncertu, oprócz samej (choćby własnie głupie przybicie piątki z idolem)


I jeszcze jeden film, tym razem od 5:25, ten minus poiwnien uczyć się od nich zachowania na scenie


Dla przykladu jezeli ktos lubi jak go zapinaja w dupe(pedal) to wszyscy co tego nie lubia, nie praktykuja sa be, i powinni sie od niego uczyc? swoja droga, w pierwszym filmiku "artysta" jest zydem, na drugim jest murzyn. Na pewno nie pomyliles portali?
Zgłoś
Avatar
Epepe 2013-03-03, 23:17
@rockface123

Pod Twoimi komentarzami widnieje ,,Słucham metalu i dobrze mi z tym. Słuchajcie czego chcecie i nie wytykajcie innych gatunków to nie będe hejtował PEACE! " wiec raczej Twoje IQ jest mniejsze od ,,czarnej masy" skoro hejtujesz Sokoła uzywajac takiego wpisy, wiec zamknij dupe , pJona
Zgłoś
Avatar
feelsofly 2013-03-03, 23:19 2
Sokół się zachował beznadziejnie i tyle. Wyjebać typa i powiedzieć, że "strasznie tego nie lubie" co on chciał, usprawiedliwić swój godny pożałowania czyn? Rozumiem, żeby mu tam 4 typa weszło pomimo jego uwag, żeby wypierdalali ze sceny oni dalej uparcie tam stali, ale kurwa, tutaj wszedł jeden typ widać, ze pozytywnie zajarany rapem, chciał przybić pione zapewne kupuje jego płyty, zapłacił za koncert a tu coś takiego - co to ma być? Jak tak strasznie mu to przeszkadza, mógł spokojnie mu powiedzieć "weź gościu wyjdź, pogadamy potem będę pił piwo przy barze" czy coś w tym stylu. Koleś ma już chyba 30 na karku a zachowuje się jak 18 z zaburzeniami na tle psychicznym. Taka powinna być reakcja na 'fucki', wbijanie na scene fanów itp:
Zgłoś
Avatar
zły_skurwiel 2013-03-03, 23:25
błazen powiedz mi co to za zespół ?
Zgłoś
Avatar
Shidu 2013-03-03, 23:26
Burak burak i jeszcze raz burak! Nie mam nic do h-h , rapu , ale tego typu gwiazdeczki to zwykłe męty i pomyje jakie wyprodukował rynek i które tak naprawdę nigdy nie powinny ujrzeć sceny . Jak tak bardzo go wkurwia publiczność to niech się trzyma od niej z daleka na dobre to wszystkim wyjdzie. Odwiedziłem już masę koncertów i takiego prostactwa nie widziałem jeszcze nigdzie ,bo zawsze ktoś wybiegał na scenę i zawsze wszystko kończyło się pokojowo jakaś piona albo uścisk , parę ciepłych słów i wszystko gra. A to gówno szerzej znane jako wielki mc Sokół powinno grać koncerty co najwyżej w cygańskim taborze.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-03-03, 23:39
Chciałbym powiedzieć, że nie tylko raperzy to cioty. Byłem na TSA i na ręce mnie podnieśli i wrzucili na scenę. Chciałem zejść to nie -.- trzeba było mnie z tej sceny spierdolić w dół. Na szczęście mnie złapali.
Zgłoś
Avatar
ukasz93 2013-03-03, 23:49
wielkie mi halo, są pewne zasady, których się nie łamie, po to są barierki żeby nie przełazić, jeżeli ktoś na chama próbuje się przedostać przez ogrodzenie to jest pierdolnięty, jakby nie mógł poczekać na afterparty, gdzie można na lajcie pogadać przy barze z każdym artystą i jebnąć fote. Zet I Pe
Zgłoś
Avatar
zippo 2013-03-03, 23:49 1
@rockface123

no widzisz, w tym twoim metalu nawet bitu i rymow nie ma, tylko darcie ryja i ciaganie za struny - idealne dla ludzi, ktorzy dopiero co zeszli z drzewa i nie wiedza jak wyglada mydlo, turbokurwo
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-03-03, 23:52
Pewnie myślał, że jest tak popularny jak Lennon i trafił na jakiegoś psychola

Nie no, trochę spanikował, trzeba to przyznać. Ale kto wie, czy ktoś mu się na paru koncertach nie wpierdolił będąc agresywnym Na koncercie Pei koleś z daleka wyciągał fucki, ale w mniejszych klubach łatwo o wjazd na scenę i nie wiadomo na jakiego psychola trafisz. Może poczuł od niego stos browarów i uznał że nie ma co dyskutować - poza sceną była by to normalka, ale tak to wyszło że odjebał gwiazdorstwo przed publiką.
Zgłoś
Avatar
Paweł92 2013-03-03, 23:54
pis joł.
Zgłoś
Avatar
methos23 2013-03-04, 0:17
Kto to jest Sokół?
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-03-04, 0:41
Od kiedy muzykę ocenia się po ilości rymów? Każdy lubi to co mu się podoba, a jak się komuś nie podoba to po co ten hejt? Lepiej wam jak się sprujecie do kogoś kto słucha metalu albo rapu? Prędzej wam bliżej do małp.
Zgłoś
Avatar
błazen 2013-03-04, 0:57
K U R T Z, ten zespół to Illusion, przyjacielu.

BTW. 17 marca dają koncert w Krakowie.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-03-04, 1:25 1
Joł, joł, elo, kurwa, madafaka, chuj, dupa, szakalaka.
Zgłoś
Avatar
sebeks 2013-03-04, 11:22
hip hop gatunkiem muzyki hahahaha
to patologiczne jęki dla patologicznych ludzi o ich patologicznych problemach
wystarczy posłuchać "przekazu"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie