18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
soldiers go home
interferometr • 2013-11-13, 19:53
Zero sadyzmu... Propaganda, ble... ble.. ble...
Ale przyjemnie się ogląda


+bonusik: powitanie ze zwierzaczkami
Zgłoś
Avatar
SpirytusSalicylowy 2013-11-13, 20:18 10
Pieski take pocieszne

Btw. mnie się przyjemniej ogląda tych żołnierzy którzy nie wrócili
Zgłoś
Avatar
J................o 2013-11-13, 21:16 4
Fejk jak chuj, amerykanskie dzieci zaczęły by drzeć japy na i tłuc matkę krzycząc "i want white iphone ihate you ihate you ihate you"
Zgłoś
Avatar
sadystycznie bolesny 2013-11-13, 21:41 11
Taka jest kurwa wierna psia miłość... świetny materiał. Piwko.
Zgłoś
Avatar
kwasix 2013-11-13, 21:43 43
Pamiętam jak pojechałem na moja pierwsza przepustkę po przysiedzę pojechałem do domu, i jak mnie powitał mój kochany piesek (R.I.P) GRASIK. Piszczal przez pól godziny to była miłość, nigdy tego nie zapomnę a teraz mam skurwiela kota który mnie wykorzystuje mnie do karmienia i czyszczenia kuwety. koty to chuje.

ps. Garść interpunkcji. ,!?.
ps 2 pozdrowienia dla jw 3466 jesień 97 zima 99
ps 3 moja zona po przeczytaniu tego posta tłumaczy kotu dlaczego nie jest chujem a ja się pytam dlaczego ona nie jest tam gdzie jej miejsce?.
Zgłoś
Avatar
Sushy 2013-11-13, 21:43 2
Bo koty to takie puchate skurwiele. Nie dość, że mają w dupie czy wróciłeś ze sklepu czy po kilku latach z wojny bo i tak nie ruszą dupy żeby się przywitać. Jeszcze za ten czas nasrają ci do butów i podrapią szafę czy krzesło i wyjdą jakby nigdy nic.
Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2013-11-13, 21:44 17
kurwa,huju... wzruszyłem się przez ciebie
Zgłoś
Avatar
K................l 2013-11-14, 0:05 11
nasuwa sie pytanie, kto bardziej tęskni, żona czy pies ...

pies !
Zgłoś
Avatar
DeathClaw666 2013-11-14, 11:25
2:45 - Czarni też mogą mieć psy ?:o

2:47 - o kur!@# one go liżą ...
Zgłoś
Avatar
kolo_ziom 2013-11-14, 11:26 3
Ja pierdolę. Wszędzie, na każdym forum, w każdej rozmowie mówi się o tym jakie to piękne i wierne są psy.. Żygać się tym chce..."Bo pies Ci nie zrobi tgo co człowiek" itd, itp... Tylko zauważcie na fakt, że po pierwsze pies to pies - zwierzę, nie człowiek. Po drugie wszelkie zło i chamstwo człowiek robi człowiekowi - a może by tak zacząć od siebie, a nie wytykać jaki to mój sąsiad zły ? Po trzecie - może to o to chodzi, że się na słucha i nie tak jak człowiek, który ma swoje zdanie.

Ludzie stali się takimi chujami, że wolą pomóc zwierzęciu, nie człowiekowi a dlaczego ? - bo łatwiej w ten sposób zaspokoić swoją winę, bo pies jest taki niewinny, bo nie robi świńst, zdrad, kłamstw itd.

Mam psa, ale to tylko pies, dla mnie ważniejsi są ludzie.
A teraz obrońcy czworonogów możecie mnie zhejtować

Dziękuję, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
mazoke 2013-11-14, 11:30 8
Cholera zwlaszcza na drugim filmie oczy sie jakos dziwnie poca..
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-11-14, 11:31
@up,up
Proszę bardzo. Wynocha na kwejka kotolubco. Co prawda bronię tylko psów ale też się nadaje.
Zgłoś
Avatar
t................e 2013-11-14, 11:33 5
Zgłoś
Avatar
kolo_ziom 2013-11-14, 11:40
pietras_ja napisał/a:

@up,up
Proszę bardzo. Wynocha na kwejka kotolubco. Co prawda bronię tylko psów ale też się nadaje.



Ale tępak...
Nie chodziło tu o to, że lubię koty.
Won na kwejka
Zgłoś
Avatar
D................s 2013-11-14, 11:42
Psy to dobra terapia dla wojaków, którzy wróciwszy z miejsca, gdzie każdy dzień wiązał się z ogromnym stresem, widokiem wrogo nastawionych ludzi, trupów, ludzkiego mięsa, potrzebują dużo czułości i miłości. Dobre uzupełnienie napalonej żonki, która wreszcie mogła spławić kochasia i przywitać się z mężem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie