18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Juzwa 2021-12-20, 21:04 5
Z czego oni kurwa strzelają? Z korkowców?!
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-12-20, 21:34 18
Od zawsze wiadomo, że wojna jest najlepszym motorem dla zaawansowania technologicznego.
I spójrzcie. Lepianki z gówna? Nie, nie z gówna. Jeszcze szałas, ale już syntetykiem kryty.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2021-12-20, 22:29 7
Juzwa napisał/a:

Z czego oni kurwa strzelają? Z korkowców?!



Tak zwana amunicja ślepa,ćwiczebna.
Propaganda,propaganda,propaganda.
Zgłoś
Avatar
saves 2021-12-20, 22:35 13
Jak oni mogą słuchać tego pedalskiego wycia?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-12-20, 22:35 5
sothis napisał/a:

Jeszcze szałas, ale już syntetykiem kryty.



I jaki maskujący kolor...
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-12-20, 23:30 1
Myślałem przez chwilę, że turystów na biwaku zastrzelili.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2021-12-21, 0:15 17
Kurwa nie ogarniam tej pierdolonej obsesji religijnej i to wieczne kurwa wycie niczym pies srający z zatwardzenie,
Zabijanie w imie wyimaginowanego bożka wymyślonego przez jakiegoś pedofila ... tak to jest kurwa jak się żyje w kraju gdzie cały czas grzeje słońce w głowę..
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-12-21, 0:36 5
Quassar napisał/a:

Kurwa nie ogarniam tej pierdolonej obsesji religijnej i to wieczne kurwa wycie niczym pies srający z zatwardzenie,
Zabijanie w imie wyimaginowanego bożka wymyślonego przez jakiegoś pedofila ... tak to jest kurwa jak się żyje w kraju gdzie cały czas grzeje słońce w głowę..



No... U nas nie grzeje niby. Gdzie nie mieszkałem, kościół max 10 minut spacerem od domu.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2021-12-21, 1:31 4
sothis napisał/a:

No... U nas nie grzeje niby. Gdzie nie mieszkałem, kościół max 10 minut spacerem od domu.



Dokładnie jeszcze co roku regularnie mnie nachodzą idzie ksiądz z tymi paroma dziećmi. I jak odmawiam to ciągle ta sama scena jak by debil sobie w swojej książeczce nie mógł odnotować na stałej tej informacji że mnie to nie interesuje...

Jest kurwa XXI wiek a ludzie kurwa umysłowo jak by dalej poniżej średniowiecza. Nawet testament został przepisany na nowy wiele razy bo pewnie kłamstwa w obecnym czasie by po prostu nie przeszły ale ludziom najwyraźniej to nie przeszkadza aby pierdolić swoje kocopoły.
Zgłoś
Avatar
robo72 2021-12-21, 9:02
dobry kawałek na eurowizję
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-12-21, 9:08 4
sothis napisał/a:


I spójrzcie. Lepianki z gówna? Nie, nie z gówna. Jeszcze szałas, ale już syntetykiem kryty.



bo to film propagandowy "zobaczcie jaki u nas przepych"
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-12-21, 11:33 1
Quassar napisał/a:

Dokładnie jeszcze co roku regularnie mnie nachodzą idzie ksiądz z tymi paroma dziećmi. I jak odmawiam to ciągle ta sama scena jak by debil sobie w swojej książeczce nie mógł odnotować na stałej tej informacji że mnie to nie interesuje...
Jest kurwa XXI wiek a ludzie kurwa umysłowo jak by dalej poniżej średniowiecza. Nawet testament został przepisany na nowy wiele razy bo pewnie kłamstwa w obecnym czasie by po prostu nie przeszły ale ludziom najwyraźniej to nie przeszkadza aby pierdolić swoje kocopoły.



Ludzie się przeprowadzają, zmieniają zdanie itd. Takie ma katabas wytyczne pewnie...
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-12-21, 17:53 4
Quassar napisał/a:

Jest kurwa XXI wiek a ludzie kurwa umysłowo jak by dalej poniżej średniowiecza. .



Mnie rozpierdala to - żydowski bóg przebrał sie za żyda Jezusa, po czym dal sie ukrzyżować innym żydom, żeby reszta żydów była zbawiona...
I to zbawiona od efektów działania hormonów w ciele człowieka, które sam wymyślił i stworzył. Jeśli popęd seksualny czy agresja są takie złe, ze trzeba sie dać zakatować na krzyżu, to po co to w ogóle tworzył?

Ciąg logiczny jak z murzyńskiej chaty, a pastuchy dalej w to wierzą
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2021-12-21, 18:26
Hieny powinno się karmić tymi skurwysynami pustynnymi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie