18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Somalijski Obiad
E................n • 2010-09-25, 6:58
Trzeba tam jak najszybciej wysłać misję humanitarną :/ U Somalijczyków nawet rekiny mają już przejebane :/ Ale dzikota

Zgłoś
Avatar
i................t 2010-09-25, 10:06
przecież to normalne jeść rekina, ryba jak ryba, a smaczna.
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-09-25, 10:11 7
Jesteś dzieckiem szczęścia, które nie wie co to głód, nędza i choroby. Fajnie jest siedzieć dupskiem w wygodnym fotelu, z talerzem kanapek, michą chipsów i piwem przed kompem, albo TV. Nie musisz uciekać, ani się ukrywać, nikt do Ciebie nie strzela...a Tobie szkoda rekina, który wyżywi rodzinę? Znów się potwierdza powiedzenie, że syty głodnego nie zrozumie.
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-09-25, 10:14 53
Basika063 napisał/a:

Jesteś dzieckiem szczęścia, które nie wie co to głód, nędza i choroby. Fajnie jest siedzieć dupskiem w wygodnym fotelu, z talerzem kanapek, michą chipsów i piwem przed kompem, albo TV. Nie musisz uciekać, ani się ukrywać, nikt do Ciebie nie strzela...a Tobie szkoda rekina, który wyżywi rodzinę? Znów się potwierdza powiedzenie, że syty głodnego nie zrozumie.


Basika063, jesteś świadomą głodu w afryce kobietą szczęścia, która wie co to głód, nędza i choroby. Fajnie siedzisz z dupskiem w wygodnym fotelu, z talerzem kanapek, michą chipsów i piwem przed kompem, albo TV. Nie musisz uciekać, ani się ukrywać, nikt do Ciebie nie strzela...Nie szkoda Ci rekina, który wyżywi somalijską rodzinę. Znów się potwierdza powiedzenie, że świadomy syty głodnemu nie pomoże...
Zgłoś
Avatar
Pener 2010-09-25, 10:24 2
ale drogi mają równe.
Zgłoś
Avatar
i................t 2010-09-25, 11:57 4
Ja już wykopałem z minimum dziesięć studni w Afryce!!

Przecież piłę wodę "CISOWIANKĘ" dystrybuowaną w nowych, zaprojektowanych specjalnie na tą okoliczność butelkach 0,33 l.

1butelka wody Cisowianki 0,33l. = 5litrów wody dla Sudanu
Zgłoś
Avatar
S................z 2010-09-25, 15:57 4
Rosyjski obiad

Zgłoś
Avatar
wowka01 2010-09-25, 17:34 20
up

trochę chujowe
Zgłoś
Avatar
k................c 2010-09-25, 17:35
dałbym ci piwo bo zdjęcie dobre ale komentarz tak chujowy ze wole sam wypić.
Zgłoś
Avatar
itakto 2010-09-25, 17:49
nie takie rzeczy byś zjadł jakbyś był na ich miejscu
Zgłoś
Avatar
niedzwiadu 2010-09-25, 17:53 1
ymmm taaaaaaaaaaaa a na broń to oni mają ....
Zgłoś
Avatar
Twój Stary 2010-09-25, 18:17 3
Cthulhu napisał/a:


Basika063, jesteś świadomą głodu w afryce kobietą szczęścia, która wie co to głód, nędza i choroby. Fajnie siedzisz z dupskiem w wygodnym fotelu, z talerzem kanapek, michą chipsów i piwem przed kompem, albo TV. Nie musisz uciekać, ani się ukrywać, nikt do Ciebie nie strzela...Nie szkoda Ci rekina, który wyżywi somalijską rodzinę. Znów się potwierdza powiedzenie, że świadomy syty głodnemu nie pomoże...



jestem nieswiadomym glodu w polsce mezczyzna szczescia, ktory nie wie co to glod, nedza i choroby. Fajnie siedze z dupskiem w wygodnym fotelu, z talerzem kanapek, micha chipsow i piwem przed kompem, albo TV. Nie musze uciekac, ani sie ukrywac, nikt do mnie nie strzela... Chetnie bym oszamal stek z takiego rekinka razem ze swoja polska rodzina. Znow potwierdza sie powiedzenie, ze Dobra zona tym sie chlubi, ze gotuje co maz lubi
Zgłoś
Avatar
wowka01 2010-09-25, 18:24 9
Kurwa, a na komórki to mają

Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2010-09-25, 18:30 7
Zbanujcie Basikę, błagam.
Zgłoś
Avatar
Forang 2010-09-25, 18:32
Ja wole rekiny od tych rumunów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie