18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Sov3reign 2015-04-01, 22:43
A na kogo mają głosować, jak po prostu nie ma żadnych sensownych kandydatów?

Partie już nawet nie starają się wystawiać dobrych kandydatów tylko jakieś ogórasy (he he ), czy inne dobre wujki bronki, bo wiedzą że albo wygra kandydat Pisu albo PO. Dlaczego? Bo Polacy mają właściwie wyjebane kto siedzi przy korycie.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2015-04-01, 22:46
Też tak macie że gdy naciśniecie w playerze YT na stronie YT "Dodaj muzykę" to leci kawałek Darude-Sandstorm?
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2015-04-01, 22:46
@up nie wszyscy mają wyjebane. a takie chuje co głosują: bo fajny, bo ładny, bo nowy, bo żyd. powinni być dyskwalifikowani a ich głosy powinny trafiać do pieca.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2015-04-01, 22:54
Po pierwsze
Odpowiedni dział do tego jest tu
sadistic.pl/polityka-i-religia-vf60.htm

Po drugie
Czemu jak się naciśnie "dodaj muzykę" na jutubowskim plejerze to leci tylko kawałek Sandstormu zamiast całości i czy to tak ma być?

Po trzecie
Też nie głosuję. I wszystkim to polecam. Politycy robią dla plebsu iluzje wywierania wpływu, a ja się w to nie bawię.

Po czwarte
Czy wy też widzieliście tam w 2:06 Marka Siudyma?
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-04-01, 22:57 2
Nic nie przebije laseczek co by nie mówić fajnych z pierwszej minuty które martwią się o odebranie im praw na które mają wywalone
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-04-01, 23:00
Kuriki napisał/a:



Po trzecie
Też nie głosuję. I wszystkim to polecam. Politycy robią dla plebsu iluzje wywierania wpływu, a ja się w to nie bawię.




A ja mówię od zawsze jedno, nie głosujesz = nie narzekaj i nie pierdol!
Głosuj sobie na kogo kurwa chcesz ale GŁOSUJ! Tylko osoba która ruszy dupsko ma prawo do komentowania! Bo potem jest tak że 10 mln uprawnionych do głosowania ma to w piździe ale do komentowania i płakania jak jest źle i czemu nie został wybrany inny bo byłby lepszy (...) (w tym i tutaj) pierwsi! Tak więc: Nie głosowałeś to i głosu nie masz. Amen.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2015-04-01, 23:22
Szajba_Man napisał/a:


Po tej emotce wnoszę, żeś oświecony i pochylający się nad maluczkim głąbem

Szajba_Man napisał/a:

A ja mówię od zawsze jedno, nie głosujesz = nie narzekaj i nie pierdol!


Też coś czasem mówię.
Nie głosujesz? Fajnie- ja też

Szajba_Man napisał/a:

Głosuj sobie na kogo kurwa chcesz ale GŁOSUJ! Tylko osoba która ruszy dupsko ma prawo do komentowania!


Łohoho. Politycy zrobią zabawę dla plebsu o nazwie "głosowanie", plebs ma iluzję władzy, a ja mam w tym pajocowaniu uczestniczyć? To ja tu powinienem jebnąć facepalma w tym momencie.

Szajba_Man napisał/a:

Tylko osoba która ruszy dupsko ma prawo do komentowania!


Szajba_Man napisał/a:

Nie głosowałeś to i głosu nie masz.


Według ciebie i może paru oszołomów.

Szajba_Man napisał/a:

Bo potem jest tak że 10 mln uprawnionych do głosowania ma to w piździe ale do komentowania i płakania jak jest źle i czemu nie został wybrany inny bo byłby lepszy (...) (w tym i tutaj) pierwsi!


Za innych się nie wypowiem ale ze mną jest tak, że krytykuję wszystkich. Wszyscy mi się nie podobają.
Każdy to dla mnie zło- mniejsze lub większe ale zło. Głosowanie w tym patologicznym kraju to też IMO zło. A jeśli wybór mam pomiędzy złem i złem to wolę nie wybierać wcale. Wolę się skupić na sobie, a jak się bolski kurwidołek zacznie walić albo się zwyczajnie znudzę to się przeniosę do kraju który akurat mi się spodoba.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-04-01, 23:27 2
Szajba_Man napisał/a:

A ja mówię od zawsze jedno, nie głosujesz = nie narzekaj i nie pierdol!



Bo jesteś głupi jak but w takim razie.

Szajba_Man napisał/a:

Głosuj sobie na kogo kurwa chcesz ale GŁOSUJ!



Logika nakazuje powiedzieć
"Głosujesz na PO? To nie narzekaj"
Ale chuj, ty twierdzisz, że głosuj nawet na PO, ale jak nie głosujesz, to nie narzekaj.
Ja pierdolę...

Szajba_Man napisał/a:

Tylko osoba która ruszy dupsko ma prawo do komentowania!



Nie no jasne To ma sens, zagłosowałem na PSL, więc teraz mogę pierdolić jak to źle, bo rządzi PSL.
Czyli- jestem skurwiałym naiwniakiem, bo dałem się zrobić w chuja po raz Nty, więc mam prawo komentować

Szajba_Man napisał/a:

Bo potem jest tak że 10 mln uprawnionych do głosowania ma to w piździe ale do komentowania i płakania jak jest źle i czemu nie został wybrany inny bo byłby lepszy



Jak te 10 mln, w większości niezainteresowanych kompletnie polityką, by poszło to moge się założyć o każde pieniądze, że przynajmniej 80% z nich zagłosowało by na PO/PiS, czyli tym bardziej nic by się nie zmieniło, a jedynie liczba głosów by wzrosła- więcej liczenia.

Szajba_Man napisał/a:

Tak więc: Nie głosowałeś to i głosu nie masz. Amen.



Tak więc zabij się, bo strach pomyśleć, że w Bolsce są miliony ludzi, takich jak ty, którzy również kurwią logikę po całości, a potem kreują się na oświeconych obywateli.

Warto też dodać, że twój głos jest warty w zależności od frekwencji(przyjmując 50%) jakieś 1/15 000 000.
Nie no kurwa, mając tyle do powiedzenia i w twoim przypadku debilne poglądy to można spokojnie naprawiać świat.
Szkoda tylko, że nie masz jeszcze 100% pewności, że władza nie wyjebie twojego głosu do śmietnika

Sov3reign napisał/a:

A na kogo mają głosować, jak po prostu nie ma żadnych sensownych kandydatów?



To z kolei opinia człowieka, który kompletnie się nie interesuje- bardzo popularna zresztą.
Obecnie grono tych, którzy się zakwalifikowali do wyborów zawęziło się do 11 osób, ale przecież swoich sił próbowało 26.
I powiedz mi kurwa, kogo ci tam brakowało? Miałeś całą plejadę prawicowych kandydatów, od katoli po wolnorynkowców-liberałów, nawet kandydat liberatarian przez chwilę był, miałeś tranzsestytę, przedstawicielkę partii kobiet czy nawet kurwa mniejszości kazachskiej, gościa z partii walczącej o prawa ojców, przedsiębiorce, paru leśnych dziadów, socjalistów, śmieszków, narodowców, socjalliberałów.

Nie no, fakt, nie było wyboru.
Zgłoś
Avatar
s................6 2015-04-02, 3:11
Cytat:

Warto też dodać, że twój głos jest warty w zależności od frekwencji(przyjmując 50%) jakieś 1/15 000 000.
Nie no k***a, mając tyle do powiedzenia i w twoim przypadku debilne poglądy to można spokojnie naprawiać świat.
Szkoda tylko, że nie masz jeszcze 100% pewności, że władza nie wyjebie twojego głosu do śmietnika



Jeden głos nic nie zmieni bo taki mamy chujowy reżim polityczny jakim jest "dem****cja". Nie chciałoby mi się iść specjalnie tylko po to żeby oddać głos. Oddam głos (na krula) przy okazji, głównie zależy mi na obserwacji w lokalu wyborczym lemingów, mocherów, idiotów, kuców, śmieszków którzy będą wybierać nam pana. Później będę musiał pójść zachlać żeby odreagować. Tak prawdopodobnie będzie wyglądać w moim wykonaniu 10 maja.
Zgłoś
Avatar
Strasser_34 2015-04-02, 12:45
Ręce opadają kurwa...

Że też przez te wszystkie lata rzekomej wolności od 1989 ludzie się nie zmobilizowali i nie rozpierdolili tej kliki sejmowej w drobny mak. A tak Polacy, którym zależy na tym Kraju muszą się wkurwiać przez takich niedorozwojów, jakich w większości widać na filmiku.
Zgłoś