18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Jeremy Clarkson wyrusza do USA w celu nakręcenia nowego odcinka Top Gear i postanawia zbadać poziom wiedzy amerykanów na temat krajów europejskich.



Mocarstwo. Szkoda, ze nie intelektualne
Zgłoś
Avatar
misiek192 2011-11-07, 1:20
To jakiś jego osobny serial? Bo nie pamiętam, żeby było w jakimś odcinku TG. Oglądnął by
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2011-11-07, 2:50
Jak (amerykanie) mogą stworzyć auto dla kontynentu o którym nigdy nie słyszeli?
Zgłoś
Avatar
zonabregana 2011-11-07, 8:52
moja naiwna wiara w ludzi stara się wierzyć, że specjalnie wybrali takie "perełki inteligencji"
Zgłoś
Avatar
kaiel 2011-11-07, 10:05 1
mają szambo zamiast mózgów
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-11-07, 16:03
@zonabregana no to cię zmartwię Amerykanie to tępaki. Owszem mają najlepsze uniwersytety, masę wynalazków itp., ale ich profesorowie to imigranci, którzy przybyli ze względu na kasę, którą dostają na swoje badania, a studenci najlepszych uczelni to głównie dzieci imigrantów, mobilizowane przez rodziców lub rodowici amerykanie, ale tylko na kierunkach typu - sztuka, historia, literatura.
Zgłoś
Avatar
Invii 2011-11-07, 19:07 3
Się dziwicie, znacie nazwy stolic stanów w USA? Dla nich taka Polska do jak dla nas jakaś Nebraska.
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2011-11-07, 19:31
Invii napisał/a:

Dla nich taka Polska do jak dla nas jakaś Nebraska.


I to właśnie o nich źle świadczy.
Zgłoś
Avatar
MCL 2011-11-07, 19:37 8
@Invii nie porównuj Stanów w Ameryce do innych krajów. To tak jakbyś zbeształ Włocha bo nie wymienił nazwy województw w Polsce.
Zgłoś
Avatar
mianke 2011-11-07, 19:44
@ MCL - Wiele stanów w USA jest większych pod względem powierzchni od Polski, więc porównanie lekko nietrafione...
Zgłoś
Avatar
Feniks 2011-11-07, 19:49
@mianke wcale nie tak wiele bo tylko 5
Zgłoś
Avatar
cysio0407 2011-11-07, 20:39 2
Dziwne, że nikt nie zwrócił jeszcze uwagi na to, że Clarkson jest o głowę wyższy od wszystkich, z którymi rozmawia.
Zgłoś
Avatar
knoq 2011-11-07, 21:38 3
nie wiem czy zauwazyliscie ale Clarkson jest o glowe wyzszy od wszystkich z ktorymi rozmawia
Zgłoś
Avatar
j................3 2011-11-07, 21:41 13
znam wszystkie stany i ich położenie i najwieksze miasto jak i stolice krajów europy znam także całki macierze , znam nawet kurwa ten jebany szkopski język i te pierdolone bukwy z ruska
nawet te jebane ferdydurke przeczytałem o tym zjebie juziu i jego pojebanych przygodach , kurwa nawet dzieci z bulerbyn
i setki innych ale to i tak nie zmienia faktu że choćbym się powiesił i zajebał to kurwa bd mieszkał w bloku pewnie zrobie bachora jakiejś grubej szmacie albo rozpierdoli mnie pks za kilka lat na przejściu

a taki kurwa bananowy amerykaniec o wadze 300 funtów nie wie kurwa kto to ajschylos , tfu kurwa nie wie kto to edison ani co to funkcja liniowa skończy juniwesiti of nebraska i robi w banku za 10 razy tyle co ja

ja pierdolę kurwa kto tym światem rządzi bo na pewno nie demokracja tylko jakiś pierdolony żyd który się przez drzwiczki nie zmieścił
Zgłoś
Avatar
sgt.peppers 2011-11-07, 21:51 2
jaras0303
tak mi przykro, że przeczytałeś Ferdydurke <głaszcze>
ale to literatura dla inteligentnych (jak cały Gombrowicz) więc wyzywając jego dzieła i pisząc 'juziu' (co pewnie wytłumaczysz ironią) sam stajesz się zjebem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie