18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
Avatar
Strugi 2022-07-25, 19:11 20
Czemu zabrane prawko?
wydawało mi się, że hulajnoga tak samo jak rower - powinna być prowadzona kurwa na przejściu, czyż nie? ;P

a dobra, widze, ona się wjebała na przejście, kiedy już byli na nim przechodnie
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-07-25, 19:14 33
Polacy to pamiętliwy naród, dostał za potop.
Zgłoś
Avatar
Puczysta 2022-07-25, 19:44 7
Strugi napisał/a:

Czemu zabrane prawko?
wydawało mi się, że hulajnoga tak samo jak rower - powinna być prowadzona kurwa na przejściu, czyż nie? ;P
a dobra, widze, ona się wjebała na przejście, kiedy już byli na nim przechodnie



Co ty pierdolisz?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-07-25, 19:47 2
A wcale nie jestem ciekawy co jest w Szwecji. Napewno same pedały i się kurwa w dupę pierdolą. Możecie mi opowiadać co tam jest. W dupie to mam i nie będę słuchał!
Zgłoś
Avatar
TrzyDwaJeden 2022-07-25, 20:11 13
KapejloneK napisał/a:

A wcale nie jestem ciekawy co jest w Szwecji. Napewno same pedały i się kurwa w dupę pierdolą. Możecie mi opowiadać co tam jest. W dupie to mam i nie będę słuchał!



Skocz sobie po schłodzonego tymbarka, albo wsadź łeb pod prysznic - słonko dzisiaj przygrzało, pierdolisz bez ładu i składu....
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-07-25, 20:20 9
TrzyDwaJeden napisał/a:

Skocz sobie po schłodzonego tymbarka, albo wsadź łeb pod prysznic - słonko dzisiaj przygrzało, pierdolisz bez ładu i składu....



Wiem. Dzisiaj mi tak odpierdoliło, że postanowiłem wyjść z piwnicy i łaziłem kilka godzin po mieście. Przed dworcem stała taka zajebista dupa o ciemnej karnacji i kruczo czarnych kręconych włosach. W ręku miała jakąś teczkę. Kręciłem się obok niej i próbowałem powąchać jej włosy, ale się skapowała i powiedziała, że jak nie odejdę to zadzwoni na policję. No to chuj, poszedłem, teraz już jestem w domu.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-07-25, 21:04 4
Za co zabrali prawo jazdy?
Zgłoś
Avatar
__ 2022-07-25, 21:07
Puczysta napisał/a:

Co ty pierdolisz?



Przy rowerze zawsze wina rowerzysty jak się wjebie na przejście tak samo jest chyba przy hulajnodze.Co innego jak jest wyznaczony przejazd ddr

Puczysta napisał/a:

Co ty pierdolisz?



Przy rowerze zawsze wina rowerzysty jak się wjebie na przejście tak samo jest chyba przy hulajnodze.Co innego jak jest wyznaczony przejazd ddr

Wiewór napisał/a:

Za co zabrali prawo jazdy?



Za nieogarnianie fury.Zwroc uwagę na światła stop nacisnęła hamulec jebneła i puściła kasując dalej
Zgłoś
Avatar
Lexter 2022-07-25, 21:08 20
Ty hulajcipo czy tam huncfocie, zapamiętaj jedno.Jesli nie ma ścieżki rowerowej i znaku informującego o niej to masz obowiązek zejść z tego małego gówna na dwóch kółkach i grzecznie przeprowadzić pojazd przez przejście dla pieszych.

Dla ojca mimo iż idiota brawo za reakcje po uderzeniu
Zgłoś
Avatar
banerr 2022-07-25, 21:14 1
Trafiła baba na babę. Za kółkiem sidziała cipa z ryjem w smarkfonie. Ta na hulajnodze też nie lepsza.
Ale fajnie się skończyło.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2022-07-25, 21:28 1
nigdy nie zapomną wakacji w Polsce
Zgłoś
Avatar
ZajętyPelikan 2022-07-25, 21:52 1
Lexter napisał/a:

Ty hulajcipo czy tam huncfocie, zapamiętaj jedno.Jesli nie ma ścieżki rowerowej i znaku informującego o niej to masz obowiązek zejść z tego małego gówna na dwóch kółkach i grzecznie przeprowadzić pojazd przez przejście dla pieszych.
Dla ojca mimo iż idiota brawo za reakcje po uderzeniu


Jakie brawo? pod sąd za niszczenie mienia. Niech ameba do siebie wypierdala łamać lusterka
Zgłoś
Avatar
jazeck 2022-07-25, 22:12
CHore, chulajnoga ma niby max 25kmph a nie 5, tak samo rowerzyści, totalny rozpierdol w tych przepisach.
Zgłoś
Avatar
TrzyDwaJeden 2022-07-25, 22:41 2
300zł za jazdę hulajką w dwie osoby. Taniej byłoby wziąć taxi XD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie