18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
spiceman 2014-02-24, 17:30
Tutaj w sosnowcu to psy dupami szczekają
Zgłoś
Avatar
rerekumk 2014-02-24, 18:02
Piwo za Sosnowiec
Zgłoś
Avatar
fdM 2014-02-24, 18:21
BongMan napisał/a:

fotki



Przecież te zdjęcia potwierdzają tylko, że w Sosnowcu jest brzydko Tylko ten pałac prezentuje dobry poziom, reszta wygląda jak jakiś wielki hipermarket.
Zgłoś
Avatar
BowlKuba 2014-02-24, 19:59 1
Jeśli najfajniejsze miejscówki w Sosnowcu to jakieś przejście podziemne z budką z hamburgerami, kino Helios i stary brzydki pomnik to nie ma szału mimo wszystko.

Ale nie hejtuję, w Bydgoszczy jest niewiele lepiej.
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-02-24, 22:15 2
etam, pierdolicie wszyscy. Każde Polskie miasto ma swój urok i czasem wolę kameralne Duszniki niż uberzajebisty Krk. No ale Wrocław zawsze szanuję, bo to nadmiasto (w moim mniemaniu)
Zgłoś
Avatar
x................x 2014-02-24, 22:16 1
te jelcze to spoko fury były zawsze najszybciej jeździły, za to ikarusy były na śniegu niedoścignione, a teraz takie chuj wie co jeździ niby nowe i super a klimy jak nie było tak nie ma
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-02-24, 22:17 1
Takie stare Jelcze i w Lublinie jeszcze jeżdżą. Ciekawe, że więcej w nich miejsc niż w nowoczesnych.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-02-24, 22:18 2
BongMan powiem ci że byłem kilka razy w Sosnowcu i nadal uważam że to dziura w ziemi, mało tego, uważałem tak zanim zaczęło to być modne.
BowlKuba w Bydgoszczy jest googol razy lepiej niż w/w. Masz wyspę młyńską, nowy wykurwisty most, który zajebiście świeci w nocy, masz fajny park koło Gdańskiej, muzeum WP i jeszcze parę by się znalazło. Fajnym miejscem na bank jest pijalnia piwa nad Brdą, z pewnością przypadła by tubylcom do gustu.
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-02-24, 22:26
A ja wam powiem, że każde miasto to chujnia, lepiej żyć na ubaczu z dala od tego spierdoleństwa
Zgłoś
Avatar
kenzol 2014-02-24, 22:27
Chodzi o to, że w Sosnowcu nigdy nie zapada zmrok??
Zgłoś
Avatar
k................8 2014-02-24, 22:29
Piwko tylko i wyłącznie za Jelcza.
Zgłoś
Avatar
~kotka_w_piwnicy 2014-02-24, 22:33
Większość miast ma charakterystyczne punkty stworzone dla uciechy oka, które dałoby się sfotografować, żeby na upartego zrobić z tego widokówkę. W każdym lub prawie każdym mieście są zarówno klimatyczne kamieniczki jak i szare blokowiska. Ja dostałam X lat temu pocztówkę z Tych z takim właśnie blokowiskiem, więc pozostaje kwestia tego, kto co uważa za atut
Zgłoś
Avatar
kokolka 2014-02-24, 22:36
Bongman nie ma spiny, to jest tak samo śmieszne jak Twoje "żarty"
Zgłoś
Avatar
kopdzio 2014-02-24, 22:41
Powinno być Łódź kurwa
Zgłoś
Avatar
Darkman-72 2014-02-24, 22:44
kkndkkndkknd napisał/a:

@BongMan

Jak rozumiem zdjęcia z Sosnowca wkleiłeś?

Styl iście północno koreański - niby pięknie, rozświetlone miasto a ludzi brak. Typowa propaganda. Nas nie oszukasz


Bo pewnie robione o 3 w nocy, żeby aparatu nie zajebali
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie