18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
R................y 2014-02-24, 15:17 37
Nawet nie chciało Ci się dobrze wkleić obrazka bo widać kawałek napisu Zamość, za taką spierdoliznę nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
djpolb 2014-02-24, 15:27 15
Za zasłonięty ZAMOŚĆ spocony murzyński CHUJ CI W DUPĘ
Zgłoś
Avatar
kondziu7 2014-02-24, 15:30
zabłysnąłeś porównując miasta wojewódzkie do jakiegoś miasteczka pod ciemną gwiazdą
Zgłoś
Avatar
R................L 2014-02-24, 15:33 1
liczyłem na płonący kijów noca a tu taki chuj
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-02-24, 15:47 88






A lamusy dupa cicho. Zwłaszcza kwejkowcy - do lekcji won! Bo powiem mamie i internet odłączy.
Zresztą gdyby nie Kasia i Madzia to 90% tych spierdolin nie miałoby pojęcia o istnieniu tego miasta. Ale jedna medialna szopka i każdy ćwierćmózg w kraju hejtuje miasto, w którym nigdy nie był Gdyby im zaserwować informację, że jedzenie gówna jest cool, to by każdy warował w łyżką przy publicznym szalecie i wpierdalał aż by mu się uszy trzęsły Ach lemingi i intelektualna dolina. Rozumiem dobry i cięty żart z miasta, bo sam nie raz się śmiałem jak któryś znajomy ze Śląska czymś dojebał, ale to nie jest ani trochę zabawne, to jest żałosne i obnaża mongolizm autora...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-02-24, 15:49 203
@BongMan

Jak rozumiem zdjęcia z Sosnowca wkleiłeś?

Styl iście północno koreański - niby pięknie, rozświetlone miasto a ludzi brak. Typowa propaganda. Nas nie oszukasz
Zgłoś
Avatar
Adrjan77 2014-02-24, 16:01 5
tęsknię za jelczami
Zgłoś
Avatar
u................t 2014-02-24, 16:08 5
kondziu7 napisał/a:

zabłysnąłeś porównując miasta wojewódzkie do jakiegoś miasteczka pod ciemną gwiazdą



Sosnowiec ma coś około 210 tyś mieszkańców więc to nie takie sobie miasteczko.Toruń ma mniej...
Druga sprawa Bongman ma racje.Gdyby nie pojebana Katarzyna W to nikt by nie pierdolił na sosnowiec nie wiadomo czego.Warszawiacy mają złodziejski rząd u siebie.Kraków pojebanych nożowników,Łódź wspaniałe pogotowie itd...W każdym mieście jest jakas chujnia.Nie , nie jestem z Sosnowca
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-02-24, 16:13 1
@BongMan
Taa, ale taka spierdolina jak dyrektorek MZK (oczywiście ze sosnowca), który rozjebał zakład w sosnowcu i przyszedł to samo zrobić w Bielsku. Byłem tam kilka razy i dowiedziałem się że nawet "dzień dobry" pracownikom nie odpowiada, ucieka wzrokiem chuj wie gdzie jak się przechodzi obok niego.
Tylko raz nie spierdolił w żadną alejkę jak szedłem z dwoma członkami związku zawodowego (naprawiać komputer), a nawet odpowiedział na "dzień dobry" bo tam nie pracuję i mnie nie znał.
Zgłoś
Avatar
b................k 2014-02-24, 16:20
a gdzie Radom ja się pytam?!
Zgłoś
Avatar
blachahaha 2014-02-24, 16:21 17

Zamość!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-02-24, 16:39 5
spiepszaj_dzbanie, no cóż rzec. To że jest chujem raczej wynika z tego jak został wychowany i czego go nauczyło życie, a nie z tego z jakiego jest miasta.
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2014-02-24, 16:57 2
Bongman jest z Sosnowca ludzie zlitujcie sie nad tym biednym miasteczkiem
Zgłoś
Avatar
Halman 2014-02-24, 17:16 5
kkndkkndkknd napisał/a:

@BongMan

Jak rozumiem zdjęcia z Sosnowca wkleiłeś?

Styl iście północno koreański - niby pięknie, rozświetlone miasto a ludzi brak. Typowa propaganda. Nas nie oszukasz



pokaż mi na innych zdjęciach te tłumy jak jesteś taki obiektywny
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie