18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Wazzi 2014-02-24, 22:47 1
Kurwa głupia Zamość zasłoniła sosnowcem. Zginiesz.
Zgłoś
Avatar
Kamil_Cidry 2014-02-24, 22:49
-Dlaczego mieszkania w Katowicach powyżej 10 piętra są takie tanie?
-Bo widać z nich sosnowiec

Zgłoś
Avatar
Butter 2014-02-24, 22:53 2
@BongMan

trzeba było jeszcze wrzucić Żyletę i Muzeum







jest jeszcze Zamek Sielecki

Zgłoś
Avatar
N................o 2014-02-24, 23:01 4
Nowy Jork, rok 1916. Pozdrawiam socjalistów!

Zgłoś
Avatar
Klim 2014-02-24, 23:18
BongMan napisał/a:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A lamusy dupa cicho. Zwłaszcza kwejkowcy - do lekcji won! Bo powiem mamie i internet odłączy.
Zresztą gdyby nie Kasia i Madzia to 90% tych spierdolin nie miałoby pojęcia o istnieniu tego miasta. Ale jedna medialna szopka i każdy ćwierćmózg w kraju hejtuje miasto, w którym nigdy nie był Gdyby im zaserwować informację, że jedzenie gówna jest cool, to by każdy warował w łyżką przy publicznym szalecie i wpierdalał aż by mu się uszy trzęsły Ach lemingi i intelektualna dolina. Rozumiem dobry i cięty żart z miasta, bo sam nie raz się śmiałem jak któryś znajomy ze Śląska czymś dojebał, ale to nie jest ani trochę zabawne, to jest żałosne i obnaża mongolizm autora...



Jaranie się Sosnowcem to pedalstwo !
Zgłoś
Avatar
jawor7 2014-02-24, 23:44 1
Nie taki Sosnowiec zły jakim go malują w sumie : >
Zgłoś
Avatar
urteusz 2014-02-24, 23:52
A może Bongman to Trybson z Warsaw whore ? :O
Zgłoś
Avatar
Sonal 2014-02-25, 0:25
ulthart napisał/a:



Sosnowiec ma coś około 210 tyś mieszkańców więc to nie takie sobie miasteczko.Toruń ma mniej...
Druga sprawa Bongman ma racje.Gdyby nie pojebana Katarzyna W to nikt by nie pierdolił na sosnowiec nie wiadomo czego.Warszawiacy mają złodziejski rząd u siebie.Kraków pojebanych nożowników,Łódź wspaniałe pogotowie itd...W każdym mieście jest jakas chujnia.Nie , nie jestem z Sosnowca



Musisz być na pewno z Sosnowca - bo w jakim innym mieście uczą w szkołach pisać: "tyśąć"???
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2014-02-25, 1:03
Poznań - serio? (nigdy nie byłem) ,to wygląda jak jakieś wielkie chujowe blokowisko,jeżeli to jest najładniejsza część Poznania to wole nie widzieć reszty...
Zgłoś
Avatar
Riva 2014-02-25, 3:55
bumcykcykcyk napisał/a:

a gdzie Radom ja się pytam?!



Na Radom nie jadom
Zgłoś
Avatar
u................t 2014-02-25, 6:54
Sonal napisał/a:



Musisz być na pewno z Sosnowca - bo w jakim innym mieście uczą w szkołach pisać: "tyśąć"???



Wągiel kopać a nie błędy poprawiać.U was na ślunsku za to piękna polszczyzna
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2014-02-25, 7:28 1
spoko tam ktoś wyżej naklikał ,dzieciarnia podniecona sprawą madzi i innym buractwem ma smiechu co nie miara -wkleje sobie hujowe zdjęcie sosnowca zjade sobie na ręcznym i jestem fajny -Sosonowiec jest tak samo zjebany jak i fajny jak każde inne miasto ,rodzice nie założyli blokady rodzicielskiej na kompa i dzieci się bawią -i napierdala taki down z jakiegoś pustostanu który nazywa domem zaśmiecając taką zacną strone jaka niewątpliwie jest sadistic
Zgłoś
Avatar
Tomu__ 2014-02-25, 10:50
Rozumiem jeszcze takie "podszczypywanie" się wzajemnie mieszkańców Śląska i mieszkańców Zagłębia, ale cała ta moda na nakurwianie na Radom, czy Sosnowiec jest dla mnie przykładem całkowicie nieśmiesznym i niewartym nawet wirtualnego piwa.
Zgłoś
Avatar
ptrz666 2014-02-25, 11:24 1
@BongMan - dlaczego fotek Pogoni nie wrzucasz?

Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-02-25, 19:59
@Bongman
nie zesraj się tak "ładnie" jest tylko w centrum, nawet nie całym a na dworcu jest narzygane, pełno żuli, dresiarzy, a te schody ruchome zazwyczaj nie działają.. no i do tego wszystkiego dochodzą pojebane matki rzucające dziećmi o próg
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie