18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Yolanda 2024-06-03, 20:46
Jak brudna podłoga, sama się zmyła.
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2024-06-03, 20:59 18
20-letnia policjantka została pochłonięta przez morze w Odessie i jak dotąd służbom nie udało się jej odnaleźć. Do tragedii doszło, gdy kobieta pozowała do zdjęcia na molo i fala powaliła ją do wody. W poszukiwania zaginionej zaangażowani są nurkowie Państwowego Pogotowia Ratunkowego.

Zgłoś
Avatar
jbc_PO_lewakowTVNNiemcow 2024-06-03, 21:10 14
Sztruks napisał/a:

20-letnia policjantka została pochłonięta przez morze w Odessie i jak dotąd służbom nie udało się jej odnaleźć. Do tragedii doszło, gdy kobieta pozowała do zdjęcia na molo i fala powaliła ją do wody. W poszukiwania zaginionej zaangażowani są nurkowie Państwowego Pogotowia Ratunkowego.



jak na socjal media to popieram ze ja zajebalo
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-06-03, 21:31
Reszta debili dalej stoi i jeszcze idą do brzegu...
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-03, 21:59
Była tak paskudna, że Posejdon się wkurwił....
Zgłoś
Avatar
Piratto2 2024-06-03, 22:04 1
o bardzo kurwa dobrze
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-06-04, 0:35 1
oksane porwało juz nie zarazi nikogo wiecej hivem
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2024-06-04, 4:38 2
smc napisał/a:

Jest tylko kilka osób, za którymi bym wskoczył wiedząc, że też umrę...



Ja bym za nikim nie wskoczył, wiedząc, że umrę. Chłodna głowa i kalkulacja to jest istnynkt przetrwania, ale co kto lubi.
Są tacy co by wskoczyli za swoim dzieckiem do wody nie umiejąc samemu pływać.. Szans na ratunek tutaj nie było żadnych dla przeciętnego kowalskiego bez żadnej kamizelki czy koła ratunkowego.
Zgłoś
Avatar
Wombat212 2024-06-04, 10:45 1
Pierdolone pizdy Instagramowe. Chuj z nią i bardzo dobrze!
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-04, 12:49 8
wrzesin602 napisał/a:

Dla mnie to wszystkie ukry mogą pozdychać



Ciekawe ile jeszcze trzeba będzie tłumaczyć takim debilom jak ty, że dopóki ukraińcy biją się z ruskimi to my nie musimy.
Trzeba być naprawdę niedouczonym pierdolonym kretynem żeby nie rozumieć tak prostych rzeczy.

Gdyby tych ukraińców nie było to ty byś może już gdzieś gnił w polach albo w lesie, pół twojej rodziny byłoby wymordowane, a wszystko co się da, bonuosowo, zgwałcone.

Więc zakładam, że ty i tobie podobni jesteście ruskimi trollami lub totalnymi kretynami.
Zgłoś
Avatar
wrzesin602 2024-06-04, 12:59 1
@Szary_Jeleń: ty serio wierzysz w te lewicowe bajeczki? Nie sądziłem że i na sadola trafiły te upośledzone pipki, Ukraina to sztuczny twór niedojebie, wracaj do szkoły na lekcje historii..... A sorki pewnie uczyli cię tej poprawnej politycznie hehe a nie tej prawdziwej
Zgłoś
Avatar
juhc_nimda 2024-06-04, 14:59
wrzesin602 napisał/a:

Dla mnie to wszystkie ukry mogą pozdychać



dla mnie też. I ogry i polaczki cebulaczki i ogólnie wszystko od odry na wschód.!!!
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins 2024-06-04, 21:09
Szary_Jeleń napisał/a:

Ciekawe ile jeszcze trzeba będzie tłumaczyć takim debilom jak ty, że dopóki ukraińcy biją się z ruskimi to my nie musimy.
Trzeba być naprawdę niedouczonym pierdolonym kretynem żeby nie rozumieć tak prostych rzeczy.
Gdyby tych ukraińców nie było to ty byś może już gdzieś gnił w polach albo w lesie, pół twojej rodziny byłoby wymordowane, a wszystko co się da, bonuosowo, zgwałcone.
Więc zakładam, że ty i tobie podobni jesteście ruskimi trollami lub totalnymi kretynami.



o ja pierdole mamy granicę ponad 500 km z Białorusią i Rosją a nikt nas nie zaatakował , jakim ty kurwa musisz byc debilem splodzonym przez zjebanego kretyna ze tak masz wyprany łeb
Zgłoś
Avatar
DragotPL 2024-06-04, 21:23 2
wrzesin602 napisał/a:

@: ty serio wierzysz w te lewicowe bajeczki? Nie sądziłem że i na sadola trafiły te upośledzone pipki, Ukraina to sztuczny twór niedojebie, wracaj do szkoły na lekcje historii..... A sorki pewnie uczyli cię tej poprawnej politycznie hehe a nie tej prawdziwej



Ja pierdole niedorozwój.. sztuczny twór to twoi rodzice spłodzili.. jak się historii uczysz z rosyjskich podręczników to masz wiedzę jaką masz. Ameba z podstawowym ilorazem inteligencji jest w stanie wyciągnąć wnioski. Idąc Twoim tropem "myślenia", każdy kraj powstały po rozpadku ZSRR to sztuczny twór i do wyjebania? Podpowiem gdzie szukać informacji o narodzie ukraińskim - XVIII wiek. Może się douczysz
Zgłoś
Avatar
Krzy535 2024-06-04, 23:11
Szary_Jeleń napisał/a:

Ciekawe ile jeszcze trzeba będzie tłumaczyć takim debilom jak ty, że dopóki ukraińcy biją się z ruskimi to my nie musimy.
Trzeba być naprawdę niedouczonym pierdolonym kretynem żeby nie rozumieć tak prostych rzeczy.
Gdyby tych ukraińców nie było to ty byś może już gdzieś gnił w polach albo w lesie, pół twojej rodziny byłoby wymordowane, a wszystko co się da, bonuosowo, zgwałcone.
Więc zakładam, że ty i tobie podobni jesteście ruskimi trollami lub totalnymi kretynami.



a Polska nie graniczy z Rosją? Jakoś my nie mamy problemu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie