18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Spacer z pupilem
~Angel • 2018-07-09, 11:58
Info ze źródła:
W Jekaterynburgu spacerujący mężczyzna z psem nagle upadł na trawnik i się nie ruszał. Zaniepokojeni przechodnie próbowali dostać się do leżącego mężczyznę jednak pies stał się bardzo agresywny i nie dopuszczał nikogo do swego pana. Wezwano na miejsce pomoc medyczna i policję która zastrzeliła agresywnego psa. Okazało się że mężczyzna był pijany i ocknął się po całej akcji.

Zgłoś
Avatar
rachunekprosze 2018-07-09, 12:04 60
Pies robił to co do niego należało - bronił pana. Za śmierć sierściucha odpowiedzialny jest nie policjant tylko ten alkus.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-09, 12:23 12
Przez debilnego właściciela pies stracił życie...
Kurwa powinni w patusa strzelać i odjechać.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-07-09, 12:24 18
Kurwa, od 1000lat miejsce psa jest na łańcuchu/kojcu, na prywatnym terenie. W strefie publicznej ich ilość powinna być = 0. Tak samo jak ilość tygrysów, wilków i niedźwiedzi.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-09, 12:28 32
janlew napisał/a:

Kurwa, od 1000lat miejsce psa jest na łańcuchu/kojcu, na prywatnym terenie. W strefie publicznej ich ilość powinna być = 0. Tak samo jak ilość tygrysów, wilków i niedźwiedzi.


Twojego pierdolenia o psach już nie mogę czytać. Serio.
Kurwa pierdolisz gorzej niż lalalole i inne.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-07-09, 12:47 37
Erutlev napisał/a:


Twojego pierdolenia o psach już nie mogę czytać. Serio.
Kurwa pierdolisz gorzej niż lalalole i inne.


Czyli to bydle z filmu, według ciebie powinno sobie latać na smyczce po mieście bez kagańca? A na drugim końcu smyczy jakiś dzieciak, sebix albo alkus? To jest normalne według ciebie? I chuj, a jak właściciel nie ogarnie, to najwyżej się drapieżnik rzuci na przechodzące dziecko. Pełen luz bo pieski są słitaśne i fajne do głaskania.
Ja pierdole. Dobrze że akurat tego bydlaka zastrzelili, i faktycznie szkoda ze nie z debilem co na miasto umyślił takiego psa zabrać. Pies to część podwórka i tyle.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-09, 13:22 18
janlew napisał/a:


Czyli to bydle z filmu, według ciebie powinno sobie latać na smyczce po mieście bez kagańca? A na drugim końcu smyczy jakiś dzieciak, sebix albo alkus? To jest normalne według ciebie? I chuj, a jak właściciel nie ogarnie, to najwyżej się drapieżnik rzuci na przechodzące dziecko. Pełen luz bo pieski są słitaśne i fajne do głaskania.
Ja pierdole. Dobrze że akurat tego bydlaka zastrzelili, i faktycznie szkoda ze nie z debilem co na miasto umyślił takiego psa zabrać. Pies to część podwórka i tyle.


W piździe mam psa z filmu. Wina nie psa ale właściciela debila. Faktycznie pies do odstrzału chociaż robił to co uważał za słuszne.

Mi chodzi o twoje pierdolenie w każdym możliwym temacie o 100% psów całego świata.
Nie wiem, może jak byłeś dzieckiem to nie dostałeś pieska od rodziców więc tego nie rozumiesz, że pies to może być przyjaciel a nie tylko strach na wróble na podwórku.

W 99% przypadków kiedy pies coś odpierdoli to wina jest po stronie właściciela a nie psa bo nie potrafił ułożyć psa.

Na posiadanie psa powinny być kursy i egzamin tak jak na prawo jazdy.
To by rozwiązało wiele problemów. Nie wszystkie ale wiele.
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2018-07-09, 13:45 4
pies powinien być w kagańcu
Zgłoś
Avatar
ziomandrzej 2018-07-09, 14:01 1
Kilka lat temu była sytuacja, gdzie gościu dostał zawału czy coś, ratownik przybyły na miejsce został pogryziony, a gdy już pieska unieszkodliwiono to okazało się że bohater, delikatnie mówiąc, nie będzie się pieskiem w ogóle interesował.
Zgłoś
Avatar
kszan 2018-07-09, 15:03 5
Miodek na moje oczy, ile ja widzialem tego scierwa z opisu @janlew -a... Jak wiadomo wiekszosć jest zdecydowanie po stronie debilstwa i w wiekszosci przypadkow wlasnie tak to wygląda, 11latek na zmyczy z taka bestia ktora W KAZDEJ chwili moze sobie odbiec w dowolnym kierunku to narazanie zycia postronnych ludzi. Gdyby ten alkus dostal ataku serca a nie byl najebany tez by raczej nie byl szczesliwy ze sekundy potrzebne do ratowania jego zycia zostaly mu odebrane przez "najlepszego przyjaciela"
Zgłoś
Avatar
stokrotka87 2018-07-09, 16:50 20
Erutlev, nie dziwię się, że w piździe. Każdy kto ma takiego piesuńka niby niegroźnego to musi mieć pizdę a nie jaja. Trochę tak jak wypasiona fura itp. Jak ktoś pizda i nie umie się bić to się dowartośiowuje kundlem.

Jebać psy, też uważam że powinny być uwiązane, nienawidzę ich zwłaszcza jak chodzą bez kagańca po osiedlu.

Będziesz miał dzieciaka, którego kundel pogryzie to zmienisz zdanie, chociaż wątpie - pewnie jesteś z tych ludzi, którzy uczucia do dziecka którego nie mają skierowali na psa. Pierdolona patologia.
Zgłoś
Avatar
gtrunio 2018-07-09, 16:59 1
no i prawidłowo, był zagrożeniem i został zneutralizowany, prawda? szkoda tylko że kilka kilogramów mięsa się zmarnowało...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-09, 17:31 9
stokrotka87 napisał/a:

Erutlev, nie dziwię się, że w piździe. Każdy kto ma takiego piesuńka niby niegroźnego to musi mieć pizdę a nie jaja. Trochę tak jak wypasiona fura itp. Jak ktoś pizda i nie umie się bić to się dowartośiowuje kundlem.

Jebać psy, też uważam że powinny być uwiązane, nienawidzę ich zwłaszcza jak chodzą bez kagańca po osiedlu.

Będziesz miał dzieciaka, którego kundel pogryzie to zmienisz zdanie, chociaż wątpie - pewnie jesteś z tych ludzi, którzy uczucia do dziecka którego nie mają skierowali na psa. Pierdolona patologia.


Sprawdź czy cię w kuchni nie ma
Zgłoś
Avatar
damianpl 2018-07-09, 17:31
I prawidłowo to powinno spotkac kazde takie zmutowane gowno na 4 nogach. To nie jest pies ale bydle bez mozgu samo posiadanie tej rasy swiadczy o kompleksach wlascicieli.
Ta rasa i tym podobne to zagrozenie dla spoleczenstwa , lazenie bez kaganca takiego gowna powinno byc karane tak samo srogo jak jazda po alko.
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-07-09, 17:42 1
Pewne rasy powinny być zakazane, są takie osobniki, które potrafią wzbudzać strach, a conajmniej budzić niepokój. Rotweilery, pitbulle, amstafy, i wiele innych dla mnie jak z niedźwiedziem, tylko w zagrodzie, a reszta do odstrzału
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie