18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
vladok 2023-10-30, 23:02
Inter City i wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
hokej1986 2023-10-30, 23:57
Manolito666 napisał/a:

Czy na prawdę możliwym jest, by humanoid był aż tak bezdennie głupi?


Dlatego zdechł
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2023-10-31, 0:14
Ten co przeżył miał mniej szczęścia bo dalej musi żyć w takim syfie
Zgłoś
Avatar
wasyl88 2023-10-31, 6:32
Oni to robią na potrzeby Sadistica, piwko dla nich
Zgłoś
Avatar
Carp 2023-10-31, 10:29
Anal_Intruder_69 napisał/a:

To hindusi, czyli jebane niepiśmienne ameby. Czy jest to argument na ich obronę? Absolutnie nie, kurwa głupiego psa, kota by tam postawił to by uciekł, albo przynajmniej się obejrzał. Nie wiem, jak ten naród funkcjonuje, gdyby nie angielski kolonializm, to najnowszy budynek mieliby z lat cywilizacji starożytnej. Nie mówiąc o infrastrukturze, samochodach, innych pojazdach, sieci kolejowej itp. Przecież tam wszystko jest z lat pięćdziesiątych, czyli przejęli po anglikach majątek, a teraz sukcesywnie wszystko zasmradzają i rozpierdalają nie posuwając się na przód ani o milimetr. Pieprzone robactwo.


Byłem w Indiach w tym roku kilka miesięcy. Kraj ogromnym więc i ludzi każdego typu pełno. Z tym braków postępu to nie do końca. Zobacz kto ostatnio dołączył do grona krajów które lądowały na księżycu.
Zgłoś
Avatar
BLACK_RAVEN 2023-11-02, 6:54
W Polsce maszynista ma obowiązek wdrożyć hamowanie nagłe i wszyscy muszą czekać godzinami za prokuratorem, a tam pociąg spokojnie jedzie sobie dalej.
Zgłoś