18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Specjalista
BongMan • 2014-10-18, 16:11
Specjalista-agronom z Unii Europejskiej ogląda sad i poucza właściciela:
- Pan ciągle pracuje starymi metodami. Będę zdziwiony, jeśli z tego drzewa uda się panu zebrać chociaż 10 kg jabłek.
- Ja też będę zdziwiony, bo zawsze zbieram z niego gruszki.
Zgłoś
Avatar
d................t 2014-10-18, 16:30 27
Specjaliści, kundle zawszone z unii hujeuropejskiej.
Będą nam wmawiać o krzywiźnie banana, o tym, że ślimak to ryba, marchewka to owoc, o za dużej pojemności mojej spłuczki w kiblu, czy ogromnej, szkodliwej dla przyrody mocy mojego odkurzacza czy suszarki. A, zapomniałbym, przez te pizdy fajek gaśnie, jak tylko go odłożę i wezmę dwa łyki browara.

Brawo, za fajny pojazd po kurwie europejskiej zawsze browar!
Zgłoś
Avatar
f................r 2014-10-18, 17:51
@up weszlo juz to z kolejnym syfem do fajek, zeby gasly? (zmniejszenie ryzyka pozaru lasu etc.) do tytoniu do wlasnego skrecania mialo tego nie byc, takze sie moze przerzuc. ;p
Zgłoś
Avatar
freaky 2014-10-18, 18:07 98
To ci sami specjaliści, według których ślimak to ryba, a murzyn to człowiek.
Zgłoś
Avatar
OHMP 2014-10-18, 18:12
Specjaliści nie specjaliści ale grube tysiące ojrosów na miesiąc mają, sam chciałbym być takim specjalistą i mieć wyjebane na wszystko i zgarniać z 10000 euro miesięcznie
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-10-18, 18:31
No kurwa nie idzie znaleźć tego przedpotopowego ścierwa... Yhhh...
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-10-18, 19:24 3
"prawdziwy polski rolnik" nie zebrałby nawet jednego jabłka bo oni jedyne na co liczą to dopłaty!
miałem sporo klientów w ostatniej firmie którzy prowadzili biznes na wsiach i uwierzcie mi słowo "dopłaty" stanowi wszystko na dzisiejszej wsi
"rozjebało mi się bmw - zrobię jak dostane dopłaty" "nieeeee tom nie róbta tam nic bo nie dostaniecie na tym dopłaty" "kupiłem 10 hetarów (a po co?) teren zalewowy - co roku będę dostawał odszkodowanie za zalane uprawy których i tak bym nie zebrał bo się nie opłaca (lepiej zasypać melioracje wtedy zaleje pole i lepsza kasa będzie)"
tak to wygląda
Zgłoś
Avatar
crystaldragon 2014-10-18, 19:32 3
@Bongman, w ogóle nie pasuję mi do ciebie ten kawał.

Poprawiłem :

Specjalista-agronom z Unii Europejskiej ogląda staw hodowlany i poucza właściciela:
- Pan ciągle pracuje starymi metodami. Będę zdziwiony, jeśli z tego łowiska uda się panu zebrać chociaż 100 kg ryb.
- Ja też będę zdziwiony, bo zawsze poławiam z niego kraby.
Zgłoś
Avatar
lysybog 2014-10-18, 19:36 1
Czepiacie się, rozpoznał drzewo owocowe, rozpoznał, to po kiego drążyć temat.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2014-10-18, 20:19
Pamiętam ten dowcip w wersji z "intelygentem" z miasta w PGR. A powstał pewnie 100 lat wcześniej.
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2014-10-18, 20:25
fafer napisał/a:

@up weszlo juz to z kolejnym syfem do fajek, zeby gasly? (zmniejszenie ryzyka pozaru lasu etc.) do tytoniu do wlasnego skrecania mialo tego nie byc, takze sie moze przerzuc. ;p


Oj weszło, weszło. Od ponad roku w Brukseli, nie wiem czy u Was już też. Zauważyłem z kolei, że czerwone Marlboro stały się w Polsce słabsze (o,6mg nikotyny zamiast o,8mg). Kurestwo zawszone.
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2014-10-18, 21:02
Tym razem dobre
Zgłoś
Avatar
Sinecod 2014-10-18, 21:10 3
michallodz napisał/a:

"prawdziwy polski rolnik" nie zebrałby nawet jednego jabłka bo oni jedyne na co liczą to dopłaty!
miałem sporo klientów w ostatniej firmie którzy prowadzili biznes na wsiach i uwierzcie mi słowo "dopłaty" stanowi wszystko na dzisiejszej wsi
"rozjebało mi się bmw - zrobię jak dostane dopłaty" "nieeeee tom nie róbta tam nic bo nie dostaniecie na tym dopłaty" "kupiłem 10 hetarów (a po co?) teren zalewowy - co roku będę dostawał odszkodowanie za zalane uprawy których i tak bym nie zebrał bo się nie opłaca (lepiej zasypać melioracje wtedy zaleje pole i lepsza kasa będzie)"
tak to wygląda



Chuje muje dzikie węże...

Piszesz o cwaniakach, którzy nazywają się "rolnikami" a tak naprawdę dupa z nich nie gospodarze. Mam kilku znajomych którzy mają konkretne gospodarstwa, gorzelnie i to nie jest tak kolorowo jak piszą w gazetach. Znajomy z wielkopolski jeszcze 10 lat temu miał 40 ha, dzisiaj ma 420 (jeden ha ziemi u niego to około 70 tysi, więc sobie policzcie ile to kasy), zabawki u niego stoją za taką kasę, że przeciętny Janusz to by za to kupił ze 40 Passatów 1.9 TDI. Ale czy ma dobrze? NIE KURWA. Jak nie KRUS go chce udupić, to skarbówka (robi na usługach, hajs kosi niezły ale i też nerwów sporo), jak nie skarbówka to ANR, jak nie ANR to ARMiR. A spróbuj mieć burdel w papierach to dojebią Ci 2 tysie mandatu i się nauczysz porządku. Wykryją Ci syf w mleku? Przez miesiąc masz kwarantannę i lejesz wszystko do ścieków, a kredyty czekają na spłatę...

Więc to nie jest tak kolorowo jak się niektórym wydaje, bo w tej branży trzeba być naprawdę dobrym. Tyle dobrego że skończy się cwaniactwo, bo zmieniają się zasady dofinansowywania z UE i też mniejsza kasa będzie. Jak coś wyprodukujesz, sprzedasz i będziesz miał na to kwit, to dopiero masz kasę. A jak nie to nic nie dostaniesz.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-10-19, 0:06
Cytat:

To ci sami specjaliści, według których ślimak to ryba, a murzyn to człowiek.



Podobno polaczków i katoli też zaliczyli do ludzi, więc i murzynów musieli przepuścic.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-10-19, 1:23
unia srunia. ale jej pojechałem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie