18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Spędzanie czasu
FoxEngine • 2019-08-11, 12:47
Co robi narkoman w wakacje?
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Chodzi na działkę

2019-08-11, 13:07
Magazyn dla narkomanów?
- Tydzień na działce

2019-08-11, 13:40
W pracy zapowiedzieli testy narkotykowe. Już się nie mogę doczekać co będziemy testować.

2019-08-11, 16:03
Ulubiony serial?

Dawka większa niż życie.

2019-08-11, 19:04
~Velture napisał/a:

W pracy zapowiedzieli testy narkotykowe. Już się nie mogę doczekać co będziemy testować.



Mieszkam i pracuję w UK.
W mojej firmie do niedawna pracowało 2 Polaków. Ja i Zdzisław(imię zmienione).
Niestety, podczas przerwy na papierosa Zdzich szukał czegoś w kieszeni, i podczas tego gmerania wypadła mu torebka z białym proszkiem.
Oczywiście ktoś go sprzedał i out.
W poniedziałek Podchodzi szef i słyszę:"beacause of last week drug incident, your name was picked out of the hat for a drug test".
Ok. 50 pracowników, łącznie ze mną 4 obcokrajowców po zwolnieniu Zdzicha, reszta angole.
Wśród 3 "wylosowanych szczęśliwców": Ja, Litwin i angol.
Testy na szczęście na ślinę... Ale najlepsze, że angol miał wynik pozytywny :ok:

Ja...........ro
2019-08-12, 01:49
Galin napisał/a:

Mieszkam i pracuję w UK.
W mojej firmie do niedawna pracowało 2 Polaków. Ja i Zdzisław(imię zmienione).
Niestety, podczas przerwy na papierosa Zdzich szukał czegoś w kieszeni, i podczas tego gmerania wypadła mu torebka z białym proszkiem.
Oczywiście ktoś go sprzedał i out.
W poniedziałek Podchodzi szef i słyszę:"beacause of last week drug incident, your name was picked out of the hat for a drug test".
Ok. 50 pracowników, łącznie ze mną 4 obcokrajowców po zwolnieniu Zdzicha, reszta angole.
Wśród 3 "wylosowanych szczęśliwców": Ja, Litwin i angol.
Testy na szczęście na ślinę... Ale najlepsze, że angol miał wynik pozytywny



nie mozna byc na haju w trakcie pracy ale wydawalo mi sie, ze w wolnym czasie mozna cpać. znaczy niby nie mozna bo przeciez to nielegalne xD ale chodzi mi o to, ze poki nie jest sie pod wplywem w trakcie pracy to nie mozna kogos zwolnic za wynik wskazujacy spozywanie narkotyku w przeszlosci. sladowe ilosci w niektorych przypadkach urrzymuja sie miesiacami i wywali wynik pozytywny. no chyba, ze typ faktycznie byl naćpany... ale powaznie, jakis ekspert sie wypowie jak to jest w UK z tymi narkotestami w pracy w praktyce i czy za np. wciagniecie fety/koksu czy czegostam w trakcie 3 tygpdniowego urlopu moga zwolnic po plwrocie do pracy za kreske sprzed paru tygodni?

2019-08-12, 13:58
Dobry suchar aż muszę popić

2019-08-14, 19:51
A jak się nazywa święto narkomanów?

Dożyłki. :metalhead: