18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
McKornick 2015-10-26, 22:54
Boldek napisał/a:

@Recydywista bicie najebanych ludzi, zupełnie nieszkodliwych, porównywanie instynktu ludzi do instynktu zwierząt (jak w przypadku psa broniac terenu atakujac obcego). Co jeszcze? może odrazu strzelanie do niego jak w hameryce?



Tak właściwie to akcja dzieje się w hamburgerlandzie sądząc po akcencie. Mimo wszystko koleś nie strzela tylko ma niezłą bekę
Zgłoś
Avatar
Wykalaczek 2015-10-26, 22:55
kurwa az mi was szkoda ze łykacie wszystko jak pelikany
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-10-26, 23:12 15
Mój znajomy z ABQ miał taką samą akcję na nowo wybudowanym osiedlu domków jednorodzinnych. Tam podczas kupowania domku nawet wyposażenie standardowe można zamówić pod sznurek takie samo jak wszędzie. Masz w efekcie np. calutką kuchnię wyposażoną od A do Z tak jak wszędzie - od AGD, przez garnki, talerze i sztućce, aż po ręczniki, szmatki, rękawice kuchenne, układ stojaków i wieszaków.

W każdym razie wraca sobie chłop spokojnie do domu po pracy, a tam pali się światło... WTF! Wchodzi do środka i słyszy męski głos "kochanie, chodź do stołu, właśnie podaję obiad!" - więc parska śmiechem. Na to facet z kuchni tak samo WTF! i biegnie do korytarza... Znajomy "spokojnie, stary, spojrzałeś na numer domu, jak wchodziłeś?" - koleś się zatrzymuje i oczy w pięć złotych, spogląda na kurtki wiszące w przedpokoju i łapie się za głowę "Fuck, a gdzie zielona kurtka Mrs. Y!" - mówi o swojej żonie. Obaj w śmiech. Intruz płacze "Fuck, no to ci kurwa obiad ugotowałem!".

Koleś pomylił uliczki. Skręcił nie w trzecią tylko w czwartą i normalnie wszedł do domu obcego człowieka, rzucił torby z zakupami na blat, sięgnął po garnki i ugotował obiad.

Aha, właśnie na tym polega różnica między Polakami a Amerykanami, że tamci od roku się przyjaźnią i regularnie spotykają, podczas gdy Polacy pewnie by się już od roku ciągali po sądach.
Zgłoś
Avatar
K................l 2015-10-26, 23:12 3
przestańcie dla tych tępaków tłumaczyć że się da, pomylić mieszkania... nie zrozumieją bo to jak dla JP tłumaczyć że policja dobra bo łapie złodzieja jego auta, za chuj nie zrozumie, ja u sąsiadki spałem... tak kurwa 2 piętra pomyliłem...
Zgłoś
Avatar
G................u 2015-10-26, 23:31 2
Cienki fake.
Zgłoś
Avatar
pasibyk 2015-10-26, 23:51 1
Miałem parę podobnych sytuacji, gdyż mieszkam w domu w zabudowie szeregowej. Pewnego razu schodzę w środku nocy do kuchni, trochę przystopowałem gdy ogarnąłem, że świeci się światło na parterze. Po cichutku zaglądam do kuchni, a tam jak gdyby nigdy nic siedzi sobie najebany sąsiad. Wycofałem się i czekałem co zrobi. Po paru minutach zorientował się, że nie jest u siebie i szybko dał dyla.
Zgłoś
Avatar
BigDaddyD 2015-10-27, 0:00
A Piżemę wziął ze sobą z pracy.
Zgłoś
Avatar
GangBang 2015-10-27, 0:29
Tak pozytywne i niespotykane że aż dziwne. Piwo!
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2015-10-27, 0:50 6
W akademiku osobiście udało mi się 2 razy popierdolić pokoje, gdy wracałem się po dobrej imprezie. Na szczęście w miarę szybko się orientowałem i nie budziłem nawet lokatorów (swoją drogą kto śpi przy otwartych drzwiach). Natomiast do mojego pokoju podczas mojej nieobecności raz władowało się 3 typa, o czwartej nad ranem, z przekonaniem że to ich pokój Kumpel musiał im 5 minut tłumaczyć że nie są u siebie. Koniec końców okazało się, że pomylili nie pokoje, nie piętra, a akademiki ! To musiała być dopiero impreza

A zachowanie typa na filmiku pełna kulturka. Piwko za materiał !
Zgłoś
Avatar
jesiotr 2015-10-27, 7:14 1
Recydywista napisał/a:

nie wiem skad wyniosles swoja znajomosc angielskiego ale kurwa posluchaj dokladnie o czym gada koles

zachowanie psa jest tutaj najlepszym przykladem ( najlepsza reakcja instynktowna tego zwierzaka) obcy na terenie ? pewnie chce zrobic cos zlego, bronimy terenu ! kto tak nie uwaza jest jebanym lewakiem i pewnie cieszyl by sie z obcego typa w domu w srodku nocy.



sam sie porównałeś do psa, a mentalność to masz czarnucha
Zgłoś
Avatar
garota 2015-10-27, 7:51
Recydiwsta ty kurwa tępy śmieciu:

"jezeli jest noc, a koles znajduje sie w moim domu, moim lozku, i w dodatku go nie zapraszalem.. to kurwa gowno mnie obchodzi czy sie skul i pojebal czy sie chcial wbic na squata."

jak jesteś w hotelu to jest też twój dom i twoje łóżko? idioto pierdolony jak jesteś taki naprawdę to mam nadzieję że będę cię na buty brali jak będziesz leżał na pryczy w celi. Debil.
Zgłoś
Avatar
Ojejku_xD 2015-10-27, 8:42
cys23 napisał/a:

@recydywistka

koleś może faktycznie się skuł i pomylił domy.


Nie... po prostu dziewczyna kamerzysty już wyszła do pracy
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2015-10-27, 10:44
no ja pierdole,,, sadole... rozpetalem gownoburze wieksza niz te na jowiszu 2 postami .... słabniecie
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2015-10-27, 11:53
flaga Jemenu na ścianie
Zgłoś
Avatar
helmutniemiec 2015-10-27, 11:57
Mojego kumpla stary tak się najebal że pomylił piętra i wszedł do innego mieszkania i położył się z obcą babą obok w jednym łóżku. Najlepsze że kiedyś zamki w mieszkaniach w bloku otwierały się jednym kluczem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie