18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Recydywista 2015-10-26, 10:05 4
nie wierze przeciez po paru pietach i solidnych bulach na morde typ wyfrunal by przez frontowe drzwi powiewajac przy tym ochoczo pelerynką, a koles sobie z nim zartuje..
Zgłoś
Avatar
cys23 2015-10-26, 10:28 253
@recydywistka

i dobrze, że tak nie zrobił, koleś może faktycznie się skuł i pomylił domy. Nie robi problemów, nie rzuca się, na koniec powiedział, że miło było cię poznać i odszedł. Kultury trochę i ogłady, sebek.
Zgłoś
Avatar
pkh 2015-10-26, 10:38 16
Jak można kurwa przez przypadek wejść do cudzego domu? Ludzie drzwi nie zamykają?
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2015-10-26, 11:00 9
@cys23

jezeli jest noc, a koles znajduje sie w moim domu, moim lozku, i w dodatku go nie zapraszalem.. to kurwa gowno mnie obchodzi czy sie skul i pojebal czy sie chcial wbic na squata.

BTW 0:40 widzimy otwarte okno przez ktore delikwent pewnie wpelzl, co za tym idzie mamy tu poniekad wlamanie
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2015-10-26, 11:54 13
pkh napisał/a:

Jak można kurwa przez przypadek wejść do cudzego domu? Ludzie drzwi nie zamykają?



Maja tam osiedla z identycznymi chatami... Moja koleznaka pomylila pietra w bloku i spala z jakas rodzinna... Oni zadzwonili po psy, a w akademikach to lepiej nie mowie ile takich akcji jest... Tylko nie rozumiem podejscia tego typa tak jak przedmowca... Wkurwilbym sie na maxa po tekscie ze jest wlascicielem tego lozka...
Zgłoś
Avatar
garota 2015-10-26, 12:07 29
Ja pierdolę osiedle studenckie recydywista ty baranie. Jak nigdy nie pochlałeś na studiach to chuj wiesz co może się zdarzyć i pierdolisz jak typowy debil. Buty na ryj to jakby cię okradał, a on tylko śpi najebany. Nie jest agresywny i nie robi nic co mogło by zagrażać twojemu bezpieczeństwu. Nie wpierdalałeś się nigdy do swojego mieszkania/domu przez okno? Życie ucieka człowieczku, idź się zabaw.
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2015-10-26, 12:14 1
garota napisał/a:

Ja pierdolę osiedle studenckie recydywista ty baranie. Jak nigdy nie pochlałeś na studiach to chuj wiesz co może się zdarzyć i pierdolisz jak typowy debil. Buty na ryj to jakby cię okradał, a on tylko śpi najebany. Nie jest agresywny i nie robi nic co mogło by zagrażać twojemu bezpieczeństwu. Nie wpierdalałeś się nigdy do swojego mieszkania/domu przez okno? Życie ucieka człowieczku, idź się zabaw.



Recydywista napisał/a:

jezeli jest noc, a koles znajduje sie w moim domu, moim lozku, i w dodatku go nie zapraszalem.. to kurwa gowno mnie obchodzi czy sie skul i pojebal czy sie chcial wbic na squata.



tyle z mojej strony
Zgłoś
Avatar
carlos232323 2015-10-26, 15:16 3
o men it's soo wird rozjebało mnie
Zgłoś
Avatar
cys23 2015-10-26, 15:23 74
@recydywistka

To znaczy, że jesteś dobrym neandertalem. Kurwa, koleś pomylił chaty, prawdopodobnie na osiedlu, którym były budowane jak z taśmy produkcyjnej. Myli typa z bratem kolegi, czyli myślał, że jest u nich, czyli nie jest z okolicy, kolega sie dopiero przeprowadził czy chuj wie co...Najważniejsze, że typ jest grzeczny, nie pluje się, myśli po prostu, że ktoś sobie robi z niego jaja...

Kurwa, błędy się zdarzają...autor filmu ogarnął sytuację, jestem pewien, że gdyby sytuacj abyła inna to i jego reakcja była adekwatna...

jesteś głupia jak but...a twoje posty wkurwiają mnie coraz bardziej...
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2015-10-26, 16:43
nie wiem skad wyniosles swoja znajomosc angielskiego ale kurwa posluchaj dokladnie o czym gada koles

zachowanie psa jest tutaj najlepszym przykladem ( najlepsza reakcja instynktowna tego zwierzaka) obcy na terenie ? pewnie chce zrobic cos zlego, bronimy terenu ! kto tak nie uwaza jest jebanym lewakiem i pewnie cieszyl by sie z obcego typa w domu w srodku nocy.
Zgłoś
Avatar
Kobi_89 2015-10-26, 18:34 53
Recydywista jesteś albo jebanym trollem, albo skończonym kretynem.
Zgłoś
Avatar
kampton 2015-10-26, 20:18 9
Jedno i drugie
Zgłoś
Avatar
B................k 2015-10-26, 22:07 12
@Recydywista bicie najebanych ludzi, zupełnie nieszkodliwych, porównywanie instynktu ludzi do instynktu zwierząt (jak w przypadku psa broniac terenu atakujac obcego). Co jeszcze? może odrazu strzelanie do niego jak w hameryce?
Zgłoś
Avatar
SpirytusSalicylowy 2015-10-26, 22:52 17
Recydywista napisał/a:

nie wierze przeciez po paru pietach i solidnych bulach na morde typ wyfrunal by przez frontowe drzwi powiewajac przy tym ochoczo pelerynką, a koles sobie z nim zartuje..

Powinni Cię, zjebie, zamknąć w jakimś psychiatryku i tam tak napierdalać. Powinieneś zostać wykluczony ze społeczeństwa, i resztę życia spędzić w odległości co najmniej 5000km od osad ludzi. Nie chcę, żeby takie mendy i chamy jak Ty jechały ze mną jednym autobusem, czy pracowały w jednym miejscu. Chociaż tego drugiego nie muszę się obawiać, bo swoją edukację zakończyłeś w wieku 18 lat, słowami "chuj kurwa, jebać to, po chuj mi gimnazjum?"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie