18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:59
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Uczciwy pracodawca - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
P................n 2012-08-08, 20:08 9
Tak to jest jak zatrudnia się ochroniarzy po znajomości, albo bierze tych z zaświadczeniem o inwalidztwie...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-08, 20:12 43
@up - nie ma w Polsce chyba ani jednego sprawnego fizycznie ochroniarza (poza oczywiście "karkami" na dyskotekach). Bez zaświadczenia o niepełnosprawności nawet nie masz co iśc na rozmowę kwalifikacyjną
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-08-08, 21:48 1
bloodwar,
Wiem coś o tym. Kiedyś jak jeszcze nie robiłem to szukałem pracy w kilku marketach jako security man i w każdym mi powiedziano, że biorą tylko takich na rencie. A dwa lata temu byłem świadkiem jak jakiś typek około 25-30 lat zajebał z działu monopolowego flachę i spierdolił. Ochroniarz- emeryt z mięśniem piwnym jak u Zagłoby oczywiście nawet nie zdążył się doczłapać do tego stoiska, a gość z flachą był już po drugiej stronie ulicy.
Stałem w kolejce z zakupami i widziałem wszystko w miarę dobrze
Zgłoś
Avatar
pkroliczek28 2012-08-09, 7:34
Zrobił to szybciej niż Bolt
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2012-08-09, 9:58
@Pan kapitan

Widziałeś wszystko w miarę dobrze i chuja zrobiłeś, bo pilnowanie kolejki ważniejsze. Wychodzi na to, że jakbyś został tym security manem, to i tak nic by to nie zmieniło, bo byś "wszystko w miarę dobrze" widział, ale nie zareagował, bo po co...
A sam filmik - nie mówię, że fake, ale kto wie czy się koleś uprzednio nie dogadał, "bo film kręci".
Zgłoś
Avatar
MichasQ 2012-08-09, 10:04 28
@Cossmos

A po chuja miał reagować? Co to jakiś jego jebany obowiązek? Od tego chyba zatrudnili kogoś kto dostaję co miesiąc pensje? Owszem, gdyby był baardzo, baaaardzo miłym człowiekiem móglby zareagować, ale dali mu tam kosza i szczerze mowiac ja tez mialbym w dupie Pomoglby i co? Przyjeliby go? Chyba sobie kpisz.
Zgłoś
Avatar
PTERO 80 2012-08-09, 10:06 2
Grunt to upokorzyć "mundurowych"
Pomysł całkiem dobry , szkoda ze nie udało mu się ich zaciągnąć do wagonu i puścić na kolejną stacje
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-08-09, 10:16 21
Już widzę, jak Cossmos rzuca zakupy, przepycha się przez kolejkę i leci za złodziejem. Oczywiście by go złapał, dostałby rabat na zakupy, bony żywieniowe i cała kolejka biła mu brawo, z kasjerką na czele.
W internecie każdy ma +100 do odwagi i kozaczy. Dobrze wiesz, że dalej stałbyś i patrzył jak tamten ucieka. Od tego jest ochrona, a nie klienci. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Aldous 2012-08-09, 10:23 2
@Cossmos - ta jasne, miał rzucić wszystko i polecieć za typem żeby jakiś supermarket nie był stratny dwie dychy za flachę.
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-08-09, 10:29
Takie jest prawo - taniej jest dać się okraść, niż nie przestrzegać przepisów, standardów ochrony, norm ISO, BHP, PPoż, Sanepid i chuj wie jakich jeszcze. Bo zostaną nałożone takie kary, że trzeba by zamknąć biznes. Stąd byle jaki ochroniarz za którego ma się zwrot od państwa, płaci się grosze, stanowisko obsadzone jest, kary po 10'000 co inspekcję nie ma. Już lepiej dać sobie zajebać te kilka flaszek i batonów niż nie spełniac norm.
Zgłoś
Avatar
ak48 2012-08-09, 10:41 2
Ja bym jeszcze nogę ochroniarzowi podłożył... w końcu to te wszystkie zajebane markety należą do obcokrajowców (tak żywimy i ubieramy się w obczyźnie) mało kto ma szansę zjeść coś Polskiego, albo ubrać jakieś dobre ciuszki 'naszej' produkcji - więc wyjebane mam na te markety - sam kiedyś kradłem - póki nie zrozumiałem jak smakuje kradzione, a jak smakuje kupione za swoje ciężko zarobione pieniądze - o wiele lepiej !! choć gdybym mógł to okradłbym wszystkie banki a kasę podpalił !!

jeśli sądzisz że w mej wypowiedzi nie ma sensu - to weź kurwa dorośnij, albo zajmij się swoim życiem na poważnie - na początek zastanów się czemu tylko w naszym kraju (jeśli chodzi o Europę) Obowiązkiem jest płacenie ZUS'owi a nie np. innej firmie, i dlaczego wykradając co miesiąc od każdego z nas po 400 - 800 zł. ten sam ZUS jest zadłużony na 35 miliardów (dane z zeszłego roku) ...

money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zus;tonie;w;dlugach;i;ciagnie;w...
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-08-09, 10:53 3
Kurwa piszecie Epopeje, a on po prostu Spierdolil dla jaj.
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2012-08-09, 13:46
Ja też podpeirdalam batony i cukeirki z hipermarketuff, albo kupuje 2x to smao alko na jedne paragon a bratan robi promocje na koszulki bluzy i okulary(przeklejanie metek z tańsyzch rzecyz) i huj im w dupe-prywatnemu przedsiębiorcy NIGDY nawet lizaka bym nie zabrał, ale tym hujom i wyzysiwacza zajebać batona to jak zrobic dobry uczynek! Kocerny i politycy to Nasz największy wórg, więc jak ktoś zmaierze ich bronić to neich idze zapeirdalać na kase 12h za 1500zł... Dziękuje dofidzenia...
Zgłoś
Avatar
OBEL912 2012-08-09, 14:04
bloodwar napisał/a:

@up - nie ma w Polsce chyba ani jednego sprawnego fizycznie ochroniarza (poza oczywiście "karkami" na dyskotekach). Bez zaświadczenia o niepełnosprawności nawet nie masz co iśc na rozmowę kwalifikacyjną



A ja znam takiego człowieka //
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie