18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
loda_szmato 2019-08-08, 0:04 3
Mógł być w martwej strefie. Srebrny jakoś dziwnie przy lewej krawędzi jechał.
Nawet się nie dotknęli, ale miło że nie uciekł.
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2019-08-08, 0:17 1
ostatnio jechaliśmy tak samo 2 pasmówka i na lewym jakaś głupia cipa z tel przy uchu blokowała pas równając się cały czas z kolesiem z prawego za uja trąbienie nic nie dawało i gdzie tacy mają rozum?
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2019-08-08, 1:48 3
@up Kobiety nie mają rozumu.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2019-08-08, 4:59
Może mi ktoś wytłumaczyć na chuj są te barierki po prawej stronie - tam gdzie samochód w nie zajebał...?

Zgłoś
Avatar
Japiszon 2019-08-08, 10:21 11
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Może mi ktoś wytłumaczyć na chuj są te barierki po prawej stronie - tam gdzie samochód w nie zajebał...?



Żeby go nie wyjebało wyżej na kolejny pas ruchu
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-08-08, 12:20 1
chiena i tak była do utylizacji
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2019-08-08, 15:09 2
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Może mi ktoś wytłumaczyć na chuj są te barierki po prawej stronie - tam gdzie samochód w nie zajebał...?



Zapewne kolega jakiegoś posła ma fabrykę barierek.
Zgłoś
Avatar
loda_szmato 2019-08-08, 19:51 2
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Może mi ktoś wytłumaczyć na chuj są te barierki po prawej stronie - tam gdzie samochód w nie zajebał...?



Barierki mają odbierać energię podczas zderzenia. Za barierką różne gówno może być, rowy na wodę itp. Wpadnięcie tam samochodu przy większej prędkości skończyłoby się nawet dachowaniem. Poza tym ktoś musi Cie wtedy z rowu wyciągnąć. Blokujesz ruch. A tak przetrzesz się o barierki czy odbijesz i konsekwencje mniejsze. Może nawet pojedziesz dalej...
Zgłoś
Avatar
czerczil 2019-08-08, 20:19
meczywór na lewym pasie zblizal sie do przekrczenia bariery dzwieku , wiec o blad przy takiej predkosci nie trudno . Szacun za to ze nie zajebal w ekrany dzwiekochlonne tylko ogarnal temat!!
Zgłoś
Avatar
nostres 2019-08-08, 20:32 2
Człowiek oglądając takie coś myśli sobie: "a chuj, wjebałbym się w tego chuja, przyjechała by policja, dała mu mandat, zapłaci za naprawy (wiem ze z OC pojdzie), może by to go czegoś nauczylo". A potem masz taką sytuacje i górę biorą odruchy żeby się w gościa nie wjebać, lądujesz w rowie po dachowaniu a gość spokojnie odjeżdża.

Jak oglądam takie filmiki i widzę informację, że wymuszacz dostaje upomnienie to mnie krew zalewa
Zgłoś
Avatar
zdun 2019-08-08, 20:41 1
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Może mi ktoś wytłumaczyć na ch*j są te barierki po prawej stronie - tam gdzie samochód w nie zaj***ł...?


Aby nie zajebał w coś innego
Zgłoś
Avatar
MaszSziwe? 2019-08-08, 21:18
I Jak kurwa zwykle jakiś idiota bez wyobraźni się zatrzymuje prawie żeby zapisać filmik na kamerce i popatrzeć sobie.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-08-08, 21:46
Samochód był zły, opony były złe, kierowca był zły.... ja też bym pouczył.
Zgłoś
Avatar
C................s 2019-08-08, 21:46 2
@MaszSziwe? Zwolnił i prawie się zatrzymał żeby nie wyjebać w turlające się auto. Skąd miał wiedzieć jak się zachowa samochód po odbiciu od barierek?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie